Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

aš tai net išvis tyliu apie tą Ristinos megztuką. nes pasirodo ir tokia spalva man nelabai :D

bet man iš fotkių jo nugarikė pasirodė tokai biškį važiuojanti į šoną :hmm:  neskersuoja?

Atsakyti

Suku siūlus numatytajam kašmyro/lino projektui.

Swapinu (ne)matomu greičiu.

Atsakyti

Saulėlydi, aš tai prie tavęs nelendu, kai turėsi laiko, parašyk :D

Man tai su nuotaikom seniai jau buvo blogai, tfu tfu tfu, net ir su laiku būtų ok, gal tik visko per daug noriu, tai dėl to nelabai spėju, o bet tačiau, kas tiesa, tas ne melas, labai nevirškinu laiko švaistymo, pas mane galvoj yra instaliuotas kažkoks laiko išnaudojimo skaitliukas, tai jis sukasi pastoviai  :oh: Jei tik būna kokia situacija veltui nuėjusio laiko, iškart galvoj 100minčių, ką būčiau geriau nuveikus per tą laiką... Laimei, kažkaip vis labiau pavyksta tas mintis užšaldyt darbe, nes kitu atveju tai būtų išvis amen...

Atsakyti

Man tai irgi nei bobutiškas nei ką. Nu bet jau spalvų baisumas :D

Spešl taip reikėjo :rolleyes: :D

Atsakyti

Reiškia, aš laiminga, nes iki darbo 10-12 min :). Bet net kai važinėdavau autobusu kitur, man visai patikdavo tas laikas sau, savo mintimis. Tik kartais atsisėdusi darbe prie stalo suprasdavau, kad dar nepabudusi :).

Ingrida, šaunuolė tu, kad stengiesi dėl savęs, geriau po mažą žingsnelį kasdien kažką gero sau padaryti, nei laukti, kada ateis tobulas nušvitimas ir viskas staiga pasikeis.

Man tai Liniuka vis pavyzdys pokyčių, drąsos keistis.

Lace, kaip smagu, kad galėsit ištrūkti ♥, tokios kelionės, kad ir trumpos, labai jėgas sugrąžina. Vis kalnai  ♥ .Gaila, kad mes kažkaip laukiam tik vasaros. Visiems brangu keliaut kelis kartus per metus, o šiaip - nėra kur vaikų palikt. O viena - nenoriu vis dar.

Atsakyti

o aš tai kažkaip labai jaučiu to sugaišto laiko kelionėje į darbą tiesioginę įtaką nuotaikai. jeigu tik užsikemša kas nors kur nors, ir sugaištu daugiau nei galvoju, tai tiesiog akyse leidžiasi lūpų kampučiai ir ima graudulys :D  o jeigu pasiseka greičiau atvažiuoti, tai su tokia vos pastebima šypsena įžengiu į kabinetą.

tas pats beje, ir su kelione po darbo.

apie laukų ir miškų stebėjimą :D  nu tai kur čia Ukmergės plente gali rast ką stebėt :D  nebent kaimyno kamštyje mašiną ir nosies krapštymą

va, vakar pvz teko "laimė" pastebėti tą iškritusį iš 16 aukšto....

Atsakyti

o dar papasakosiu juoką.

kad vienu momentu šiandien buvau išsigandusi, kad gal ne taip perskaičiau savo swapo mergaitės vardą!!!!! ir net ėjau pasitikrinti.

ot būt gražu, galvočiau ir gaminčiau vienai, o pasirodytų, kad ne tai :D

Atsakyti

Ristinai dar pėvėzė

0_1aa974_e32d6150_orig.jpg

Atsakyti

EckersbergPullover_01_medium2.jpg

IMG_7749_medium2.jpg

035074D9-819F-42B6-B22E-2D198642B9C6_med

bell_03_medium2.jpg

WF_Luft-1050_lores-06_medium2.jpg

JDH-7213_medium2.jpg

JDH-6562_medium2.jpg

Ba_medium2.jpg

11-2_medium2.jpg

DSCN6414_medium2.JPG

Atsakyti

Šitas tai fainas ir megztinas net gal.

madam_medium2.jpg

back_medium2.jpg

schematic_medium2.jpg

Atsakyti

Ristina, na tikra bitutė darbštuolė tu mūsų, kaip visada tobulas darbas :wub:

Kažkaip užėjo noras parašyt Grožio ir chirurgijos klinikai Kaune, galvoju gal imti ir užsirašyti pirminę patikrą pas I. Rezeckienę, dėl dantukų, kažin kokie atsiliepimai, kaunietės gal girdėjusios? Nu blaškausi ir nežinau kokiai patikimai klinikai savo priekinius dantis patikėti, taip ir sulauksiu, kol iškris :B

dar Šv.Apolonijos klinika pasidomėk ;)

Atsakyti

Va tą patį norėjau sakyt, kad veiktų tik siauram pacientų ratui :D

Bet mezgėjos ir pačios žino, kad drakiaus šėrimas lengvina depresijos apraiškas :rolleyes: tik gal siūlų keitimas sutaupytų pinigų ir vietos namie :D ajj nu ir vyrui depresijos neįvarytų kaip nuolatinis siūlų pirkimas :D

mums turbūt depresija negresia,nes antidepresantus su pavadinimais wūl,drobs ir t.t. pavartojam profilaktiškai :D

Atsakyti