Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

va kas pasirodo vagia mūsų laimę. Sugaištas laikas!

https://www.delfi.lt...e.d?id=76159389

Atsakyti

niu Ristina, tu tokia maladec, spalva ne mano, modelis babytės, bet užtat už kruopštumą 10 balų

Restar šaunuole, aš +8

Atsakyti

niu Ristina, tu tokia maladec, spalva ne mano, modelis babytės, bet užtat už kruopštumą 10 balų

 

Restar šaunuole, aš +8

 

nu Ingriduska, ar bent vienu mūsų patarimu pasinaudojai?

a nu ka, grįžti mintimis į tą būseną ir tą jausmą, kai fiksavai kiamkaškelis minuso.ir bandai ten pasilikt

Atsakyti

Katuk radau filmuką

ir šiandiena, prisiekiu, vis primenu sau šypsotis

ejau pasivaikščiot ratuką ir šypsojaus

Atsakyti

va kas pasirodo vagia mūsų laimę. Sugaištas laikas!

https://www.delfi.lt...e.d?id=76159389

Dėl laiko keliaujant į darbą nesutikčiau. Aš visai mėgstu tą valandą mašinoje. Būnu viena, klausausi muzikos, padainuoju kartu:) Kol šviesu pasigrožiu laukais ir miškais :wub:  Nervina tik neplanuoti kamščiai, dėl kurių pavėluoju. Bet gi ne kasdien jie būna.

Ingriduska, sportuot vis dar vaikštai? Man pasportavus kažkaip gyvenimas geresnis atrodo :) 

Atsakyti

Ahoj

Šampaniukas? Nes todėl.

Einu, parašysiu raštelį saulėlydžiui - tik dabar darbų sąraše iki josios atsikasiau. Savaitė įdomių susitikimų ir puikios muzikos! Buvau radus ir kelis pusvalandžius pamegzti. Ir pirkau siūlų, kuklius 700 g. Labai gerai suveikė antidepresantas, depresija neužėjo.

Atsakyti

O tai keitimui čekio nereik? Gal galima visai kitoj parduotuvėj pasikeist? :D Ar jūsų drakučiai tokie kruopštūs, kad ir čekius saugo? 

keiciu ten kur pirkau, turiu ir ceki issisaugojus :D

Kitas taskas net grazina pinigus jei atnesi likuti, bet as ten retai lankaus.

Ristina, atlikimas tikrai super, bet pritariu del bobutiskumo :D alia gal kokia babyte filme filmuosis ?

Atsokau tango aplink tortus.. pabaigos nlb matosi :B

Atsakyti

Ristina, na tikra bitutė darbštuolė tu mūsų, kaip visada tobulas darbas :wub:

Kažkaip užėjo noras parašyt Grožio ir chirurgijos klinikai Kaune, galvoju gal imti ir užsirašyti pirminę patikrą pas I. Rezeckienę, dėl dantukų, kažin kokie atsiliepimai, kaunietės gal girdėjusios? Nu blaškausi ir nežinau kokiai patikimai klinikai savo priekinius dantis patikėti, taip ir sulauksiu, kol iškris :B

Atsakyti

 

Katukui tai gal ir padės valerijonas :D  o kitoms tai kažin :lol:
 

Labas, siūlau apelsiną :B Patikrinta. Veikia. Ir nebrangu. Man dar citrinžolė labai patinka

 

Laukinio Apelsino eterinis aliejus skatina optimizmą, didina pasitikėjimą, padeda lengviau priimti gėrį ir teigiamą informaciją, atsigauti po sunkių ligų, psichologinių sukrėtimų.
Taip
 pat padeda organizmui įveikti įvairias infekcijas, veikia kaip antiokdsidantas.
🍊Lengvina depresijos simptomus, slopina baimę bei nerimą, pakelia nuotaiką.
1f34a.png🍊Ypač tinka vaikų nervų sistemai harmonizuoti. Padeda susikaupti, sutelkti dėmesį. 
Naudoti lengva ir paprasta, ir yra naudojamas visais trim būdais: aromaterapiškai, išoriškai ir į vidų*
💧Aromaterapiškai galima naudoti pasitelkus į pagalbą difuzerį - vos nuo kelių lašiukų namuose ar ofise pasklis malonus aromatas. Užsienyje labai populiaru garinti odontologijos centrų priimamuosiuose, nes šis aromatas skatina atsipalaiduoti ir mažina baimę bei įtampą. Kitas būdas yra tiesiog įkvėpti iš buteliuko, taip pat galima lašiuką į delnus - patrinti ir įkvėpti. Namuose pasklis apelsinų aromatas įlašinus lašelį į siurblį ar kibirą vandens su kuriuo plaunate grindis, tuo pačiu namų oras ir grindys bus lengvai dezinfekuoti 1f34a.png🍊
💧Išorinis naudojimas yra labai lengvas ir paprastas - sumaišius baziniu aliejumi ir eteriniu apelsinų aliejumi tepti kojų padus. Taip pat galima tepti ant riešų, aplink ausis 1f34a.png🍊
💧* Į vidų galima naudoti tik aukštos klasės ir tik terapinius aliejus. 💧lašiukas į vandens stiklinę 1f34a.png🍊
SVARBU: pasitepus laukinio apelsino eteriniu aliejumi negalima degintis saulėje ir soliariume.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 27 spalio 2017 - 13:39

Ahoj

 

Šampaniukas? Nes todėl.

 

Einu, parašysiu raštelį saulėlydžiui - tik dabar darbų sąraše iki josios atsikasiau. Savaitė įdomių susitikimų ir puikios muzikos! Buvau radus ir kelis pusvalandžius pamegzti. Ir pirkau siūlų, kuklius 700 g. Labai gerai suveikė antidepresantas, depresija neužėjo.

Vat laukiu laukiu  :D

Atsakyti

Jei tokį megztuką nusimegzčiau - nešiočiau su daina :D man labai gražu tie islandiškų motyvų megztiniai.

Man tai megztukas joks. Nei bobutiškas, nei diedukiškas.

Atsakyti

Man tai irgi nei bobutiškas nei ką. Nu bet jau spalvų baisumas :D 

Atsakyti