Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Rasyte o kaip fainiai kad pasikeist gali siuliukus 

Atsakyti

Virbalais :)

Pas mus irgi keičia siūlus ;)

Atsakyti

Taip, pas mus irgi tikrai keičia siūlus  :)​ 

Atsakyti

Tas megztinis dalyvaus kino filmavine :rolleyes: :bigsmile:

bet spalva nuo to nepagražėjo :lol:

numezgimo kokybė kaip visad :victory2: aukštumoj :victory2:

Atsakyti

Taip, pas mus irgi tikrai keičia siūlus  :)​ 

 

Ot gerai :D nusipirkau Drops alpakos - pasidžiaugiau ir bet taip nieko ir nemezgiau. Atsinešiu, pasikeisiu į kitą spalvą ir galėsiu iš naujo džiaugtis :laugh:

Va tau, depresucha, eik iš čia :lol:
 

Atsakyti

Aš tai tyliu apie tą megztinį, nes peršasi tik vienas žodis bobutiškas     :rolleyes: Apie atlikimą tai kita kalba, kaip visada perfekto  :victory2:

Tokių visokių idomių konstrukcijų tai ir aš nepsisijaukinu, nors kai kurie atrodo net ir patogūs iš foto, bet pas mus labai trumpas sezonas tokiems rūbams kur nereik striukės ant viršaus, pvz.aš savo karakulį šį rudenį panešiojau lygiai 5d, per vadinamąją bobų vasarą... :dry2: O patalpose man nėra tiek šalta, kad rengtis lašinius.

Atsakyti

 

Ot gerai :D nusipirkau Drops alpakos - pasidžiaugiau ir bet taip nieko ir nemezgiau. Atsinešiu, pasikeisiu į kitą spalvą ir galėsiu iš naujo džiaugtis :laugh:

Va tau, depresucha, eik iš čia :lol:
 

 

nu gal užpatentuot reiktų šį depresuchos gydymo metodą :D

Atsakyti

nu gal užpatentuot reiktų šį depresuchos gydymo metodą :D

Bet tinkamas tik mezgėjoms... :rolleyes:

Atsakyti

Bet tinkamas tik mezgėjoms... :rolleyes:

Va tą patį norėjau sakyt, kad veiktų tik siauram pacientų ratui :D

Bet mezgėjos ir pačios žino, kad drakiaus šėrimas lengvina depresijos apraiškas :rolleyes: tik gal siūlų keitimas sutaupytų pinigų ir vietos namie :D ajj nu ir vyrui depresijos neįvarytų kaip nuolatinis siūlų pirkimas :D

 

Atsakyti

O tai keitimui čekio nereik? Gal galima visai kitoj parduotuvėj pasikeist? :D Ar jūsų drakučiai tokie kruopštūs, kad ir čekius saugo? 

Atsakyti

Bet tinkamas tik mezgėjoms... :rolleyes:

šiaip depresucha ir gydoma pagal individualų planą. turėtų būt.

siūlus ir RF esu keitusi. dažniausiai pardavėjos prisimindavo, kad pas juos pirkai. arba atpažindavo savo produkciją :rolleyes:

Atsakyti

Keičiu ten, kur pirkau :rolleyes:

Atsakyti