Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Gal kas netucia turi siu aprasymus :hmm: :rolleyes:

https://www.ravelry....bloomsbury-kids

12_medium2.jpg

Arba sio https://www.ravelry....cove-cardigan-2

DSC_2838_medium2.jpg

Atsakyti

Sveikos :4u: 

Jau darbe... Ech....

Su swapu blogi reikalai. Tas, kas prieš savaitę atrodė liuks idėja, dabar nebeatrodo. Nu kodeeeeel :B  Reikia generuot naują. 

Atsakyti

Su swapu blogi reikalai. Tas, kas prieš savaitę atrodė liuks idėja, dabar nebeatrodo. Nu kodeeeeel :B  Reikia generuot naują. 

Gal per daug vakarykščio pageidavimų koncerto prisiklausei :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 27 spalio 2017 - 09:44

Ne, labiau mano galvoj kralikai laksto :D 

Atsakyti

Ežiukas rūke :ax:

Priedas  1.jpg   317,41KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  009.JPG   273,83KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Dar iš nestandartų

 

shoji_02_medium2.jpg

 

shoji_05_medium2.jpg

 

FLAT_shoji_front_medium2.jpg

 

Graži spalva

Pina__Knitting_Outisde_The_Box_by_Bristo

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 27 spalio 2017 - 09:57

LAbas rytas,

Oho, Ristina, koks diddarbis  :blink:  :wub:  Spalva visai neprie širdies, bet pats daiktas ohoho  :4u: 

Mano swapas juda dar tik galvoj :D tikrovėj gal jau ryt poryt šiom dienom ketvirtadienį penkiom :D

Nespėjau per vasarą nusimegzt savo lašinio, rankovių vis dar trūksta, gerai, kad oras pašiltėjo vėl  :) O tai trečiadienį  išėjus šlapdriba akinius aplipdė :D Jau buvau išsigandus, kad žiema atėjo, bet va, vėl neblogai  :) Nors mašinos rytais krapštyt nereik nuo šerkšno.

Ir kiekvieną kartą keičiant laiką neprisimenu, kuris man labiau patinka :D Bet šitas pasukimas bent pamiegot ilgiau leidžia :D Tai laukiu ilgesnio ryto  :wub:​ 

Atsakyti

Tas megztinis dalyvaus kino filmavine :rolleyes: :bigsmile:

Atsakyti

Rasyte, yra fb kambarėly bloomsbury įdėtas ;)

Atsakyti

Ristina, gražu, nors fono spalva irgi ne visai mano. O čia mašina, ar virbalais?

Visokios keistos konstrukcijos žavi nebent įdomumu, kaip numegzta, bet mano garderobe nelabai prigyja, kiek bandžiau. Per daug pati sau nepatogi, kad dar nepatogius rūbus nešiočiau.

Atsakyti

Aha, diddarbis tikrai, nors spalvos "nematau" šiam gyvenimo etape :). Kokiam filme? :bigsmile: .

 

Šiandien net juodus marškinėlius apsivilkau ir pati sau graži staipausi prieš veidrodį :) (nes jau -7, net talija atsiradus).

Galėtų dar peties neskaudėt... ir vėl į dantis pereina... ir nuskausminamųjų nenoriu nei gert, nei teptis, nes kaip tik šiandien eilė pas neurologą ir traumatologą prieina, reikia parodyt, kad skauda, kur skauda (taip manau). O siuntimus, atrodo, išsiėmiau ir darbe palikau, pyp...reiks nuvažiuot be reikalo...

 

Jo, nepatogios konstrukcijos nejaudina visai, nes smalsumo nežadina. Imponuoja tobulai paprastas patogumas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 27 spalio 2017 - 10:37

Rasyte, yra fb kambarėly bloomsbury įdėtas ;)

:oh: :oh: :oh: Kadangi kantrybe nepasizymiu..jau nusipirkau aprasyma :oh: :oh: :oh: :lol:

Atsakyti