Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

 

dar rimtai siūlau pasižiūrėti vaikišką filmuką "Poliana" arba knygą paskaityt, kaip mergaitė net pačiuose atrodo blogiausiuose dalykuose ieškojo pliusų.

viskas priklauso nuo požiūrio kampo, arba kaip mano teta fizikė rašė "... vienaip atrodo dieną, visai kitaip sutemus, priklauso viskas tik.. nuo atskaitos sistemos"

 

 

Dar vienas, klasika tapęs posakis: kai negali pakeist situacijos, pakeisk požiūrį į ją :mirksiukas:

Man padeda  :D
 

Atsakyti

Pamiršau pirmai parašyt, kad mane jau nuo vasaros taip pat kamuoja spintinis klausimas kam man tiek reik, dėl to turbūt dar sunkiau nuspręst ką tokio megzt, kad tikrai būtų ir gražu, ir reikalinga, ir dar idomu megzt  :unsure:  Nors rengtis tai vistiek nėr ką... bet faktas, kaip blynas, kad ir nebus, kiek bemegzčiau :D

Manęs neturėjimo ką apsirengt problema nekamuoja :D jau rodos ir rašiau, kad nekamuoja tol, kol yra švarių džinsų ir juodų maikių :lol: mane kamuoja problema - neturiu kuo apsiaut :frusty: , bet mezgimas čia nepagelbės :lol:

Ajj, nu ir šiandien nusipirkau piamkažkelintą šaliką prie džinsų ir juodų maikių :lol:

O kad galėčiau megzt ir nedaugėtų spintoj drabužių, kurių man nereik :mirksiukas: , užsidėjau 182 akis ir varau lygiai 2,5 mm virbalais - tikrai greit nebaigsiu :lol:

Atsakyti

Nite vaaa, man tas pats

Nu gal dzinsu esamu momentu kiek mazokai spintoj..ale nieko va prisipirksiu spalvotu pedkelniu ir nesiosiu sukneles

Bet rubai..irnsukneles ir megztiniai is spintos biski drimba

Sumasciau kad nebenoriu alpakines kisenetos jau..kur det?kanda jinai mane..noriu naujos

Dar nenoriu pustos meginukines suknios garstyciu zalumo, ba plytine mielesne

Pynetos suknios nesiot nenoriu, kazkaip per daug aptreksta po skalbimo

Dar iskalbiau ir pasitrauke tokia balta Ristinos  megzta sukne..per anksta ana man

Nu ir kur visa sita geri det?ismest per gerai, parduot nesiotas irgi ne

Atiduociau ale kam...sesei per mazos...

Atsakyti

Atiduociau ale kam...sesei per mazos...

Gal man tiks? :rolleyes:  Nes ištiko mane "neturiu kuo apsirengt"  :D​ 

Atsakyti

QQute - atsivežk į pirtį - gal Žuviukui tiks :). Arba mano dukrai :), kitų tokio mažumo moterų nepažįstu :).

Atsakyti

Nu atsivezt atsivesiu..jei nesios kas tai mielai dovanociau

Atsakyti

Tereza turiu itarima tau per krutine netilps

Atsakyti

Kaip gera yra tie pasisakymai.

Jei nepades tai zinojimas kad rupi yra wau

Atsakyti

Tereza turiu itarima tau per krutine netilps

 

Greičiausiai tu teisi. Ech, megsiu pati ...  :D

Kita vertus, mano krūtinės apimtis 91cm. Tikrai nesu kažkokia į standartus netelpanti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 26 spalio 2017 - 18:34

Tereza nu tai pas mane 83 😆ir mezgiau as ten tikrai ne oversaizus

Ko gero net laisvam gulimui neuzdejau keliu cm

Atsakyti

QQte, ta balta su kažkiek alpakos. Tai todėl galėjo tau pamažėt skalbiant karščiau :)

Atsakyti

  Katukui tai gal ir padės valerijonas :D  o kitoms tai kažin :lol:  

Sakotia? :bigsmile: nu reiks turėt momeny. Tfu tfu tfu, šiuo metu nors nuotaikos ir niūrokos, bet nėr taio blogai

Atsakyti