Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Aš nieko prieš, gali skolintis ir tu idėją :D

Ramstau ir aš galvą iš abiejų pusių, taip sunku... o tiek planų vakarui turėjau, kažin ar nebus vakarykštis miego scenarijus :oh:  Bet dar ir valgyt labai noriu, negaliu miegot  :dry2: 

Atsakyti

valgyt šiandien nenoriu. suvalgiau per peit tooookį bliūdą graikiškų salotų, atrodo kas čia yr, ale bet va iki pat vakaro soti

 

Sweater_4_medium.jpg

 

šitas variantas gražesnis

201003321a000000_r_1_medium.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 26 spalio 2017 - 15:17

Aš tikrai panikuosiu jei toliau erzinsites su norais swapiniais ir užmojais.

Savajai fėjai pasakau, kad labiausiai man trūksta šiuo meu vidinio džiaugsmo, o jį tikrai gausiu paštomato smsmu, kai tupės ten dėželė, na ar paštu paprastuoju...

Todėl neesmė netgi kas, nors nenešioju riešinių, bet ir jomis džiaugčiausi.

Nes tai dovana man.

Jau sakiau visas dovanas turiu, vsada Fėjos geriau žinojo už mane kas man reikalinga.

tad manoji tikrai nusiramnk, prisiekiu jokių reikalavimų, jokių... tik laukimas ir džiaugsmas.

kažkokia aš nei žuvis nei mėsa, nei virta nei kepta ir visa tokia nei saldi nei rūgšti nei sūri...

nekenčiu tos NEjokia būsnos :)

kaip čia išsilaipinti iš tos šūdininės nuotaikos.

Nu padekite man :)))

Atsakyti

Ingriduska israsau tau kavos ar sriubos su mezgejom vakara, tau truksta gyvo kvy

Atsakyti

100%

Atsakyti

Pavargau :karsta:

Du tortus sutepiau, kitam biskvita iskepiau.. liko puosimas :karsta:

Rasyte, atsimeno savo tą tokį gražų megztuką, nu va neseniai.

Iš kokių ten siūlų?

nekandantys jie?

Jei klausi apie ta pilka, kur foto kaip eziukas ruke, tai siulai sie https://narplioju.lt/cotton-woolnera labai svelnus, bet as siaip jautri kandimui, bet galiu nesiot. Siaip labai smagiai mezgesi :bigsmile: Pirkau kai buvo akcija trakcija, tai kainavo po 2.15 berods.

Atsakyti

Nu padekite man :)))

 

mes galim tik patart, o padėt, deja, tik pati :4u:

pameni, Limit berods minėjo apie dirbtines šypsenas. tai viena mano pažįstama gerokai anksčiau yra pasakojusi, kad tikrai jai buvo labai blogai labai liūdna, ir jinai prisiminė, kad ją kažkas mokė, jog reikia per prievartą šypsotis. ji taip ir padarė, tuo metu vaikščiodama viena kažkur. tiesiog tempė lūpas šypsenai. po kokių penkių minučių sakosi pajutusi kažkokį tai džiaugsmą ir tikrai daug geriau pasidarė

dar rimtai siūlau pasižiūrėti vaikišką filmuką "Poliana" arba knygą paskaityt, kaip mergaitė net pačiuose atrodo blogiausiuose dalykuose ieškojo pliusų.

viskas priklauso nuo požiūrio kampo, arba kaip mano teta fizikė rašė "... vienaip atrodo dieną, visai kitaip sutemus, priklauso viskas tik.. nuo atskaitos sistemos"

galū gale nueik tiesaiog į soliariumą, saulės pasisemt

Atsakyti

ai ir dar, nors ir labai madingai šiuo metu skamba, bet visitk gydytojai tam pritaria, blogą nuotaiką ir net depresiją gali sukelti vitamino D trūkumas. o ant mūsų LT dažniausiai nustatomas kritinis jo trūkumas, ir būtent dėl saulės.

nu ir vitamino C praverstų biškį pavartot. gi neveltui liaudies išmintis teigia, kad juokiantis jis gaminasi

Atsakyti

o dar - padaryk ką nors neįprasto, pvz nusipirk ie nešiok raudoną megztinį

2d07f3802ee2b52bb527e97bac222472.jpg

Atsakyti

Ingriduk, labai patiko psichologo Tomo Lagūnavičiaus seminaras apie emocijas.

Emocijas suaugusieji valdo patys - 100%.

Pabandyk užsimerkti ir mintimis nusikelk į tą dieną, kada paskutinį kartą buvai prie jūros, prisimink tą dieną, emocijas, kaip gera buvo..

Tada užsimerkusi prisimink dieną, kada nuoširdžiai, iš visos širdies juokeisi, prisimink tą įvykį, ir būk jame, mintimis dalyvauk tame įvykyje kuo ilgiau, tada bandyk atsimerkti, bet neišeik iš tos būsenos, mus taip mokino Lagūnavičius.

Tiesiog tai darbas su savimi, aišku labai lengva yra kalbėti, nes pati šiandien viduriavau labai stipriai, gerai, kas gerai baigiasi, bet labai dirbu su savimi, ir bent jau dėl darbo nesąmonių nebeimu į galvą...ir gal tai pajautė, tiesiog pati atšoko nuo manęs :)

Skaityk, krapštykis kokiose niekučiuose, svarbu kažką veik ;) Aš žinau kas tau padėtų, tiesiog pasikrapštymas kokioje lysvėje, lapų pagrėbimas ir panašūs darbai.

MAno po abitūros egzaminų buvo visai nerviškai nusibaigusi, tai ji išeidavo į braškių lysvę, kad atsipalaiduotų.

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 26 spalio 2017 - 16:17

Labas

Katukui ar radai ka nors apie ta kakla?

Mano bendradarbe buvo vakar seminare slaugos kazkokiam. Tai sake nuo blogos nuotaikos depresijos ir t.t. vartoti valerijona :)

Atsakyti

Labas

Katukui ar radai ka nors apie ta kakla?

 

Mano bendradarbe buvo vakar seminare slaugos kazkokiam. Tai sake nuo blogos nuotaikos depresijos ir t.t. vartoti valerijona :)

 

Katukui tai gal ir padės valerijonas :D  o kitoms tai kažin :lol:
 

Atsakyti