Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Liuks! :) aš aišku, prašysiu aprašymo :ax: nes tikrai norėč tokias nusirakaliot kažkada :)

 


Abelo, o gal aprašymo prašys tavo fėja  :B  :P​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 26 spalio 2017 - 11:40

Kažin aš subręsiu šiame gyvenime kokiam aprašymui iš paklodės ar testui?  :hmm: Kažin....

Kad jau visos užsisakinėja, kažin ko čia man užsisakius iš swapo?  :D 

Atsakyti

Man tai numegzkit mažą buteliuką šampano  :angel2:  :angel2:  :angel2:  :angel2:​ 

Atsakyti

Kažin aš subręsiu šiame gyvenime kokiam aprašymui iš paklodės ar testui?  :hmm: Kažin....

 

 

O kam tau to reikia :blink:

Nemezgi pagal aprašus ir nemezgi :D ir netestuoji :rolleyes: ir nereikia :D

Aš paklodinius aprašus paskaitau, bet paraidžiui tai nemezgu :rolleyes: ir testuot dėl to negaliu, nes čia tikrai reikia paraidžiui :rolleyes:

 

Vaiko megztinis numegztas :B , dovaninė skara sėkmingai pradėta  :angel2: ir sau megztinį pradėjau  :D

Nors nuotaika kaip ir qqutei - nu kam man jų tiek reika :blink: 

Atsakyti

o aš neturiu pageidavimų koncerto  :unsure:  jeigu mane fėja gerai pažįsta,tai jai turbūt bus nesunku sumąstyt,ką meistrauti.o jei nelabai pažįstamos,tai lauksiu per tarpininkę klausimų :)

Atsakyti

Man tai numegzkit mažą buteliuką šampano  :angel2:  :angel2:  :angel2:  :angel2:​ 

 

Įdomu už ką? :D

Atsakyti

Man tai numegzkit mažą buteliuką šampano  :angel2:  :angel2:  :angel2:  :angel2:​ 

 

nebent apmegzti :D prisikalbėsi

 

 

šiaip jeigu rimtia, tai norėčiau paminėti, kad jeigu ta mano fėja turi ir kitokių idėjų, tai aš tikrai nenusiminsiu.

nu nes čia kaip su Abelo, svarbus yra TAS jausmas, kol pakuoji (ir į ir iš), tas džiaugsmingas "gavau!"
 

Atsakyti

Įdomu už ką? :D

o neįdomu, iš ko? :D

Atsakyti

ai šampanas toks dalykas-nesvarbu už ką

nesvarbu iš ko

SVARBU SU KUO

Atsakyti

7f8eea2e62b896f26c650cae92ba6069.jpg

Atsakyti

o neįdomu, iš ko? :D

 

Kol neklausei, tai buvo įdomu tik už ką :D O kai paklausei, tai lauksiu atsakymo į pirmą klausimą ir tada galvosiu atsakymą į antrą :P 

Nuoseklus artėjimas, tsknt :B
 

Atsakyti
Aš vieną testą išbandžiau ir daugiau nelabai  noriu. Bent jau daikto, kur svarbus dydis. Man panašiai kaip Nitei - suprantu principą ir tada mezgu pagal save. O ten tiksliai atitaikyti mezginio tankumą, paskui dar kas nors nelabai tinka man tame aprašyme, tai vis tiek turiu jo laikytis. O dar kur bendravimas angliškai. Kažkaip per daug netraukia.
Atsakyti