Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Pas tave daugiau alpakos šerių gal :).

Atsakyti

Labas, o pas mus šilta. Ir sniego nebuvo. Tik vakar labai lijo ir vėjas ūžavo.

Net nustebau atidariusi ryte duris. 9 šilumos. Ir toks drėgnų lapų kvapas.

Katuk, nu norėčiau būti tavo fėja  :B  :wub: 

Atsakyti

labas rytas,

Ner sniego, purvas ir tamsa:)))

Swapas nejuda visai...

Dar nejuda

Atsakyti

Qqute, gražiai atrodo tavo megztukas. Nors ant tavęs turbūt viskas gražiai atrodo :)


Man šiuo metu šakės dėl swapo... ką nors kur nors pažiūriu ir noriu kitos idėjos, bet nei dėl vienos nesu tikra. va, taip ir būna, kai visos  labai "teisingai" formuluoja ir nori tik siurprizo,  yra prieš pageidavimų koncertą. O mane žudo abejonės... Kad nebūtų per  paprasta, kad nudžiugintų kad nešiotų... Dabar jau tie siūlai, kuriuos tarsi išsirinkau, manęs gal nebedžiugina. Norėjau klausimą kokį swap KGB suformuluot, ale net dėl to neapsisprendžiu. Žodžiu, kažkaip sudėtingai žiūriu į viską....

Tai tikrai ne nuoširdi tau kliuvo :lol:

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Virtuvej laukia du tortai rytojui.. dar reik vieno sestadieniui :unsure: o noreciau tik relaksint :D

mano norima spalva kažkodėl brangesnė :D

Norgei alpaca vienspalve (UNI) pigesne nei MIX, tai ir cia taip :D

Qqte, liuksum pirdum megztukas :4u: , bet isivaizduoju kaip kanda :blink: :unsure:

O del swapo, tai as kaip pirmakarte norejau but pirmune :D liko tik spa proceduras atlikt :D

Atsakyti

Man irgi pradžioje, kai tik užsirašau į swapą, labai būna gyvos idėjos ir noras. Tai jei tuo entuziazmu pasinaudoju, galiu greit padaryt. Šįkart šiek tiek atidėjau, paskui liga sutrukdė, tai kažkaip viskas nusėdo, dabar jau nebedega tiek ta idėja, reikia pajudint save.

Atsakyti

nu aš tai dažniausiai sugalvot sugalvoju, bet kažkaip pervertinu savo jėgas ir realybėj visia nesigauna, taip kaip įsivaizduoju.

tai vat ir šįmet panašiai. jau visą komplektą sugalvojus, bet nieko nepradėjus :D o kai pradėsiu pasirodys, kad gaunas visai ne tai. ir tada paskubom padarysiu bele ką :B

Atsakyti

  :)

Tai tikrai ne nuoširdi tau kliuvo :lol:

Nu, nu iš kur tokios išvados? Net smalsu :). Tipo, jai jau būtų lengva sugalvoti, ką megzti? ta prasme, kad tik lygiuoju mezgimu? :D

Atsakyti

Rasyt nekanda..man Dropsų alpaka tai kanda o dundaga ne :)nu jaučiasi kad šiurkšti bet aš ant maikytės ant šleikučių apsivilkus tai labai mandagiai elgiasi sakyčiau :)

 

Nuoširdžiai tai net ir megztuką galima drąsiai numegzt ko gero

kiek ten jos tėra :)

va aš su saviškiu savaitę su truputuku užtrukau po darbo pamezginėdama

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 26 spalio 2017 - 09:54

bd3797c9e9c83163e754636e563f76b3.jpg

 

2f415d3f91622bf866f7afa75ac0cda7.jpg

 

27c2b7d72957abccd9a248bc2473f980.jpg

 

97e73e8647b9ab4e2d3ba7433674ea85.jpg

 

045c1d97fdb7bcfdac9e731549a90557.jpg

 

9d3069525af2ce69e8aa0c09b64ac652.jpg

 

1af18152b4ffc960d16465fdd7b9fb15.jpg,

730e1601eeb829504ec6ab716ce6e946.jpg

 

8098fa32ac6a2a99b1a09a262948a3d7.jpg

 

Koks fainas :)

 

046530f73ef1c74232a6d83b0b2ff95d.jpg

Atsakyti

Ai, dar dėl swapo'o... nu beveik gaunasi lenktynės, kas ką perspjaus... jau eina kalba apie komplektus, ne vieną daiktą ir pan... Man kažkaip įstrigus pirminė idėja, kad tai visgi vienas rankdarbis (nesakau mezginys), na, ir dar kas nors smulkaus, kas iš esmės nėra būtina. Aš gal neturiu tiek fantazijos, komplektai man dar daugiau streso kelia, žodžiu. Tai iš viso to suvokimo ir sudėtingas apsisprendimas, ne tik kad nudžiugint, bet dar ir nenuvilt mergaitės, kad aš ją gavau, kad nesijaustų nuskriausta negavus komplekto :D...

Atsakyti

Ai, dar dėl swapo'o... nu beveik gaunasi lenktynės, kas ką perspjaus... jau eina kalba apie komplektus, ne vieną daiktą ir pan... Man kažkaip įstrigus pirminė idėja, kad tai visgi vienas rankdarbis (nesakau mezginys), na, ir dar kas nors smulkaus, kas iš esmės nėra būtina. Aš gal neturiu tiek fantazijos, komplektai man dar daugiau streso kelia, žodžiu. Tai iš viso to suvokimo ir sudėtingas apsisprendimas, ne tik kad nudžiugint, bet dar ir nenuvilt mergaitės, kad aš ją gavau, kad nesijaustų nuskriausta negavus komplekto :D...

aš tai turėjau omeny, kad visa swapinė dovana, visas siuntinys sukomplektuotas. idėjiškai :D  o ne  kad gaminsiu komplektą

Atsakyti