Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Gyvenu intensyviai.

Bet taip gerai gerai...

Vakar buvau koncerte, violončelė "sena draugė" 1735 metų ir fortepijonas... Tas prikimęs balsas iš violončelės ir padūkęs belgas violončelistas... nieko jie ne ramūs!!!

Ir mezgiau. Jau antras 50 g kamuoliukas. Čia nd swapinio.

Swapinis... swapinasi, beg ne rasytè_s ​tempais. Beje, su santuokos paauglyste tave!

Atsakyti

mano kotonui reikia kažkokio guolio,kad pavėsis būtų :D mes jo nematytumo,o jis viską stebėtų.knisuosi internete...

Freke,gal tavo Gija kažką faino turi? nesiuvai? gal idėjų kokių turi?

Atsakyti

iš virvelinio siūlo galima būtų nunerti  :hmm: arba iš to vilnonio karšinio,kur reiktų paskalbt,kad susiveltų.bet paskui landa gali susitraukt ir mano mazgius netilps :D

Atsakyti

Kerpena,gal tu žinai,kaip tokį gabaritą velti? ant kažkokios formos?

 

il_570xN.570301025_tk15.jpg

 

il_570xN.1058914273_le4t.jpg

 

il_570xN.1233273102_njte.jpg

 

78d3588c4e2d5ea778789675dd12adb5.jpg

Atsakyti

30km nuo Kauno snigo. Ne tiek kiek Sostinėj, bet.... užteko pabumbėt. Sniga, o mašina dar su vasariniais batukais 😲

Atsakyti

Olaiva, mano Gija mėgsta stebėt nuo viršaus. I dėžutes įlenda tik šiaip. Tai guoliuose negulineja. Geriau laikrastis ar maximos maišelis. Esu is virves nunerus guoli. Neguli. Tai garaze. Best of the world lyginimo lenta. Na bet musu katukai ir skirtingi

Atsakyti

Sveikinimai su sniegu! :) Dukra jau 2 mėn. manęs sniego prašo  :oh: Planas yra važiuot dirbtiniu pasidžiaugt, kai parke žiemos pramogoms pasiruoš.

Ir dar kačiuko šiandien pabudus paprašė  :oh: Nu faini jie, bet tik ne namie. Nepasiruošus aš gyvūnėliui... Omg, tikiuos, kad praeis jai. Pasakiau, kad tegul dar biškį paauga ir tada aptarsim.

Galvoj swapas swapas  :santa: 

Atsakyti

mano katinas labai lagamine mėgsta pagulėt :)) jeigu kada nerasim namie,tai žinosim,kad su vyru komandiruotėj :))

Atsakyti

mano penktokas užsiprašė knygos pas kalėdų senelį.užsakiau :) tuo pačiu ir vanagaitės nauja krepšelin nemačiom įšoko :)

https://m.knygos.lt/product/1199925

Nojus turėjo pirmadienį anglų atsiskaityti,gen.medį.pasirašė,kad turi 1 prosenelę gyvą.Pirmad neatsiskaitė kažkodėl,tai rytdienai pasikoreagavo savo medį...šiandien ta promočiutė pasimirė :( važiuosim penktad į alytų...

Atsakyti

Nenervinkit su sniegu :( Nenoooooriu.... Ką tik nuo jūros, vanduo +26 :wub:  Dangoraižių Telavivas :wub:  O rytoj namo...

Ingriduska, ne agentuose laimė:)

Atsakyti

Labas rytas!

Brioshhhh klausimu likau nepasisakius!

Norėčiau ;)

Vakar labai vykusia kaina papirkau iš labai stambaus šiaudo megztą rankinę. Paccc tas ruoštis vasarai, žieminę gi Jurgitės  :wub: swapinę :wub:  randandoną turiu!!

Katinų būdelės priminė man Latviją  :wub: 

Atsakyti

Nu ner ner to sniego.slapia ir tiek..o as noriu sniego.masinos batukai pakeisti savaitgali. Vaikui tinka pernyksciai batai.lai sninga

 

Ai labas rytas gi.pabudau 5 siandie.isimiegojus

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 26 spalio 2017 - 07:01