Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labos

rankų darbas gi kainuoja :D

Rankų darbas pusvilnę iš kamuoliukų į sruogas pervyniot? :D Nors po 5 € apsimoka :D Aš prašyčiau grąžint pinigus, kažkaip viskas neaiškiai ir nervas papildomas  :rolleyes: 

Teisybę sako, kad pas gyd. papult visam pasauly užtrunka. Eisiu neurologo su Kalėdom pasveikint :)

Atsakyti

Tiesa, tas “briošė” ir man gražu :) Niežtėtų nagai net pabandyt, bet kad mano spalvoti mezginiai atrodo kaip kairėm kojom megzti... 

Sprogstančios žiurkės paveiksliuko ir man reik  :B 

Sekta tai išvis nežemiškas reikalas :wub: Man apskritai su moterim dažniausiai draugaut nesigaudavo. O su vyrais faina draugystė kol pana/žmona/... neatsiranda ir nereik pavydų priepuolių pradėt bijot  :unsure:

Abelo knygos spalvintojai  :wub: Aš ne per seniausiai netyčia atradau, kad mano knygos irgi periodiškai paspalvinamos  :oh: Nebuvo tokių bajerių, kol neprasidėjo pratybos. Dabar gi aišku, kad į knygas reikia piešt ir rašyt  :oh: 

Atsakyti

Nai-nai-nai  :B 

Kieme balta  :D 

Atsakyti

Aš pas neurologą jau penktadienį pakliūsiu.

Iš receptų - išbandžiau braunį be miltų. Katukui gal tiktų. Iš saldžių bulvių, šokolado, riešutų sviesto, kakavos ir agavų sirupo. Aš nebūčiau aš, jei ko nepridėčiau - tai nuo savęs slyvų ir lazdyno riešutų įdėjau. Geras ♡, net kulinarė dukterėčia nerado prie ko prikibt. Receptas yra Ant medinės lentelės bloge.

Atsakyti

Nai-nai-nai  :B

Kieme balta  :D

:blink:  :blink:​ sninga??? pas mus lietus pliaupia

Atsakyti

pas mumi šlaipiai drebia...

Atsakyti

Oi pas mus irgi drebia fui 

Atsakyti

Ir dar pusto va

O as sakiau pamegsiu, pailsesiu nuo virtuves ale gi va..pradejau moliuga dorot, nesulaukus recepto susieskojau kitoki o ten tyres reikia, nu tai ir iskepiau kiek tilpo skardoj, likusi cukatams supjausciau

Tada isivaziavau ir dar svarainius supjausciau, sirupas pas mus neinatai uzpiltinegaminsiu va

O ka megzt taip ir nesugalvojau...didis noras neatsirado...gal dryziuka oversaiza is rogutinio kasmyro...

Bet siandien atsidarius spinta kazkoks liudesys sueme..kam man tiek megztiniu..kam man tiek sukneliu...

Atsakyti

O jus saket palaukim kaledu. Jos atejo kartu su knyga :D nu biski tik pavelavo. Reik pasidziaugt, kad abelo dziaugias baltomis kaledomis, nes visko gali but kad musu bus pilkos ir murzinos. Tsakant bent vienam pasiseke 🤣😂😁😆

Atsakyti

Vaikai džiaugiasi sniegu ir mane provokuoja džiaugtis, negali patikėti, kad kažkas nesidžiaugia. Aš tik bandau nebambėt ir negadint jiems nuotaikos. Šiemet apsisprendus tikrai džiugia širdim švęsit kalėdas. Jeigu neverksiu, aišku, prisiminus pernykštes...

Gavau kalną mėginukų. Spalvas kaip ir susidėliojau, tik nesu tikra dėl idėjos...

Atsakyti

O jus saket palaukim kaledu. Jos atejo kartu su knyga :D nu biski tik pavelavo. Reik pasidziaugt, kad abelo dziaugias baltomis kaledomis, nes visko gali but kad musu bus pilkos ir murzinos. Tsakant bent vienam pasiseke 🤣😂😁😆

tai kad Kaune lyja visą dieną... nors ne baltos, bet Kalėdos :)

Atsakyti

[i][/i]Moliūgų pyragas qqutei. Toks buvo originalus receptas: [i]Cukinijų arba moliūgų pyragas 2,5 puoduko miltų 1 valgomas šaukštas cinamono 2.5 arbatinio šaukštelio kepimo milteliu 3 kiaušiniai 2 puodukai cukraus 3/4 puoduko alyvuogių aliejaus 2 puodukai tarkuotos cukinijos. 1 puodukas džiovintu spanguolių 1 puodukas graikišku riešutų Pamerkti džiovintas spanguoles. [/i] [i]Kiaušinius su cukrumi išplakti mikseriu iki purumo. [/i] [i]Cukiniją arba moliūgą sutarkuoti burokine tarka. Prieš dedant į išplaktus kiaušinius, nusunkti atsiradusias sultis. Supilti aliejų ir viska gerai išmaišyti. Į atskirą dubenį sudėti miltus, kepimo miltelius ir cinamoną, viska gerai išmaišyti. Sumaišytus sausus produktus sudėti kiaušiniųir cukinijos/moliūgo masę, sudėti pasmulkintus graikinius riešutus, nuvarvintas spanguoles ir viska gerai išmaišyti. Tešlą supilti į aliejumi pateptą skardą ir kepti 180 oC karščio orkaitėje 50 min. arba kol degtukas įbestas į pyragą ištrauktas bus sausas.[/i] [i][/i] Tie "puodukai" apie 230 -250 ml. Cukraus dedu mažiau, daug daug mažiau :D nepilną "puoduką" :rolleyes: O moliūgo gali būt ir daugiau, tiesą sakant niekad jo puodukais ir nematavau :D Spanguoles naudoju tas iš prekybcentrių, jos mirkytos sirupe :rolleyes: Jei norisi pyrago, o spanguolių nėr, galima dėt razinų, bet skonis ne tas :P . Graikiniai riešutai čia labai tinka, bet jei nėr tai galima dėt saulėgrąžų. Kitų riešutų nepatariu, nes jie žymiai kietesni. Dalį (trečdalį maždaug) paprastų kvietinių miltų keičiu viso grūdo miltais :rolleyes:

 

 

Mniammmmmmm kaip suskaičiau!!!

Atsakyti