Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

bet ta lietuviškų alpakų kaina,atsiprašau,nuostabybiškai didelė  :blink:  :blink:

 

rankų darbas gi kainuoja :D

Atsakyti

priekiuks

Binsey1-fit-160x200.jpg

nugarytė

Binsey_main.jpg

Atsakyti

CF_LS_on_couch_2_medium2.jpg

 

 

 

alice_049_medium2.jpg

 

lala29_medium2.jpg

 

FFC-7462_medium2.jpg

 

wombelek--15_medium2.jpg

 

IMG_7245_medium2.JPG

 

IMG_3516-1024x683_medium2.jpg

 

Sawa2_medium2.jpg

 

IMG_20140109_100941_2_medium.jpg

 

DSC06303_medium2.JPG

Atsakyti

pulover_509_00.jpg

Atsakyti

Šiandien stebuklas įvyko - ortodontė už vaikų vizitą nieko neliepė mokėti ir dar dovaną - abiems  dantų higieną padovanojo :blink:, nustebus esu, nes gi nu dabar taip nebūna, visur nusiteiki patuštinti piniginę. Progresas nuo treinerių nešiojimo yra. Tik  1 turės dabar dar ir užklijuota burna miegoti, nes jam vis iškrenta naktį... Labai svarbu, kad išmoktų kvėpuoti per nosį. 

7 eur už matkelį mane nebent šilkas ar kašmyras suviliotų, o alpaka tinka ir dropsinė. Spalvos gražios :).

Soliuk - tai gal ir jūs būnat Vilniuje kartais, kad studentas čia? Primink, ką studijuoja?

Atsakyti

O įprasta vilna - 100gr. - 1€. O tiek pat rankų darbo įdeda kaip ir alpakų vilnai, ir karšt, ir verpt :rolleyes:

Atsakyti

nu vat, nugi gražu, ane

CF_LS_on_couch_2_medium2.jpg

Atsakyti

Aš tai net nieko nežinodama į tokius visokius naminius alpakų, ožkų, šunų siūlus žiūriu įtariai, net jei sudėtis ir tokia, kokią rašo, kas žino, kaip ten ji apdirbta, suverpta ir pan, ar tolygus siūlas,  kaip nešiojasi ir pan, kam pirkt katę maiše, jei yra išbandytų, gerų ir žinomų siūlų, suprasčiau jei būtų pigu, tai gali rizikuot, o dabar už tokią kainą tai ką aš žinau....  :huh2: 

Atsakyti

O įprasta vilna - 100gr. - 1€. O tiek pat rankų darbo įdeda kaip ir alpakų vilnai, ir karšt, ir verpt :rolleyes:

o su alpaka pabendraut :hmm:  nu su gyvuliu :D

šiaip mano viena pažįstama pasakojo apie jas, buvo kažkokioj fermoj.

tai sakė, kad alpakos yra labai inteligentiškos, aptvare turi vieną vietą, kurioje yra tūlikas ir eina į tūliką kaip tikros moterys - po dvi, viena palaukia šalia tūliko, tada apsikeičia :D

Atsakyti

jeigu ką, tai aš neginu  tų naminių alpakų.

nu nes man tai tinka ir pusvilnė po 2 eur. nesivaikau nei egzotikų, nei prabangybių

o vat močiutės rankom verptą vilną prisimenu su meile ir šiluma. net ta vilna visai nekąsdavo

Atsakyti

Inteligentišos alpakos :bigsmile:
 

Mano viena giminietė buvo pasiruošus 12€ už 100gr. lietuviškos alpakų vilnos mokėt :oh: :blink: jau geriau pigesnio kašmyro eit nusipirkt  :D 

Atsakyti

Alpakos žiauriai mieli gyvūnai, jei tai būtų tikrai jų vilna ir kokybiškai padaryta, tai viskas ok...bet jeigu ne... Šiaip alpaka turi tokį vieną išskirtinį bruožą - ilgus žilus plaukus, pvz, net kai perku noname siūlus ir sako, kad čia pusvilnė su alpaka,  visuose esu radus ilgų žilų plaukų, kaip įrodymą, kad bent gulėjo prie alpakų  :D

 

Mano viena pažystama emigrantė iš No prašė dukrai numegzt komplektuką, tai taip užsiciklinus ant aplakos, (sakė No ten dabar labai ant bangos) kad siaubas, netgi merino nenori, nu galvoju kuo geriau tas ilgas plaukas, dažnai net kutenantis ir į burną lendantis nei švelni merino vilna  :unsure:  Tai ji irgi klausė ar neperku naminės alpakos siūlų, bet laimei, ne iš šito puslapio... :huh2:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 25 spalio 2017 - 15:16