Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

mozila tai jo, ir pas mane

šiaip ir aš nespaudžiu du kartus. ir man rodos šį kart nespaudžiau. bet paspaudus atsakyti ilgai galvojo ir išmetė kažkokią klaidą. parefrešinau, nors antrą kart nespaudžiau atsakyti ir oplia, du kartai yra, net ne iš eilės :D

Atsakyti

Į vorų temą :D

IMG_20171005_152955_955_medium2.jpg

AB29474C-3E76-424C-BF1B-5DDE07F8A096_med

_MG_7862-01___medium.jpeg

IMG_20170418_114013_374_medium2.jpg

IMG_0442_medium2.jpg

IMG_7948_medium2.jpg

Atsakyti

šarange tos su pilku megztuku daugiau foto nėr?

Atsakyti

 Nu pas mus šiandien tai jausmas toks, kad penktadienis ir 13-a...  :oh: 

šarange tos su pilku megztuku daugiau foto nėr?

Gražus, bet jau gal ir matytas https://www.ravelry....ary/rgb-sweater

IMG_3438_medium2.JPG

Atsakyti

o pasirodo aš jį favorituose turiu :D

Atsakyti

Visai norėčiau tokio jaukaus pūkio  :rolleyes: 

FullSizeRender__44__medium2.jpg

FullSizeRender__48__medium2.jpg

DSC06648-01_medium2.jpeg

Atsakyti

Labas rytas. Vėl atsikėliau, bet neprabudau  :rolleyes: Namie kavą rytinę susipyliau, darbe valandą laiko geriu puodelį - nelenda. Šefė atnešė tinginio, guli labai dailiai gabalėlis, į mane žiūri, bet nejaudina  :huh2:

Tamsta kažkokia frigidiška  :unsure:​ 

Atsakyti

 Nu pas mus šiandien tai jausmas toks, kad penktadienis ir 13-a...  :oh:

bent tuom gerai,kad ryt pas jus bus jau savaitgalis :D o pas visus mus tik ketvirtadienis...

Atsakyti

Visai nieko palčiokas :rolleyes: ir galimybė testuot.

 

 

Priedas  lilac_51.jpg   150,88KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  lilac_55.jpg   189,86KB   0 Parsiųsta kartų

https://club.osinka....958016#19958016

 

Atsakyti

Labos :4u:

Vilnietės sos help pagalbos :D

Sūnus norėtų papault pas kokią šeimos gydytoją Vilniuj. Paprotykit kur reikėtų jam kreiptis, ar priimtų jei ne vilnietis? sausas kosulys kokias tris savaites jei ne daugiau nepreina, bijau kad nebūtų paskui koks plaučių uždegimas. Aišku nežinau, gal kokį dūmą patraukia :hmm: neprisipažįsta, nors tu rask dabar tokį kuris prisipažintų :D nu bet nerimo kaip mamkai vis tiek yr :rolleyes:. Nuvaryčiau bent plaučių persišviest.

Atsakyti

Labas :4u:

Temoje tikra Kalėdų dvasia :wub: :wub: :wub: Kokios šiltos emocijos, skaičiau ir graudenausi :wub: :wub: :wub:

O mane va kitas Kalėdų senelis išdūrė...Ačiū Saulėlydžiui, kad pasidalinai tos moters postu, pasirodo tie man įtartini siūlai tikrai ne alpaka, bet kas svarbiausia, prieš metus pirkau iš jų, tai tikrai gerus siūlus gavau, o dabar va į kokią aferą įsisuko, vietoj alpakos siūlų, pasirodo gavau turkiškos pusvilnės Alize su Alpakos etiketėm...Nu pypt, rašiau žinutes, neskaito, nereaguoja, dabar prisiskambinau vienam iš brolių, tipo ne aš pardavinėju, sakau koks man skirtumas ar tu, ar tavo brolis ar mama, ten visa šeimynėlė į siūlinius reikalus įsisukusi, ko neparanku, mokėjau 7 eu. už 100 gr. "Alpakos", o gavau Alize pusvilnės, kurios100 gr. 2 eur.kainuoja. Nu tai nuo matkučio po 5 eu uždirbo...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 25 spalio 2017 - 10:45

Terezza, nuraminsiu - nebėr to gabalėlio  :rolleyes: Santykius išsiaiškinom, tinginys suvartotas pagal paskirtį. 

 

Nuoširduk, nemaloni situacija  :unsure: Gal visgi prisiims atsakomybę? 

 

Soli-Sol, taigi tegu eina vaikinas prisirašyt Vilniuje į kurią nors polikliniką. Anksčiau tai visus studentus į vieną varydavo, o dabar demokratija, kur patogu, ten ir prisirašai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šilingė: 25 spalio 2017 - 10:48