Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas su vis dar sirdyje plazdenanciu geru jausmu

Katuk o negali voras skambint? Nes jie labai marudni skambinimo atveju. Nes peliu ar aptinki namie pedsaku? 

Atsakyti

rasyte,apie siūlą klausei,tai aš mixavau rogutinį meriną su rogutine alpaka.grafitinės spalvos abu siūlai,tik alpaka su žilu plauku ;)

Atsakyti

Labas rytas su vis dar sirdyje plazdenanciu geru jausmu

 

 

Katuk o negali voras skambint? Nes jie labai marudni skambinimo atveju. Nes peliu ar aptinki namie pedsaku? 

 

nu yra ir tokai tikimybė. greičiausiai. nes dabar vorų antplūdis namuose. o paskutinis skambinimo varpelis šalia garažo, o ten veisias tokie monstriukai. yra buvę ir anksčiau  vorų skambučiai.

o pelių gyvai dar nemačiau :D  bet vieną lavoną viduj garažo šalia durų radau prieš savaitę. gali būt, kad dar veikia pernykštis maistelis, paėdė ir užtroško. pernai jos skambnindavo tik dėl to, kad jų takelis vedė tiesiai per daviklį. šįmet ten jokių galimybių nėr.

 

kažkaip reikia nukankint man tos rankovės galiuką, nes swapas baigia užimti visas mintis. tiesiog BŪTINA jau pradėt

Atsakyti

Katuk, net ir turint darbo miegas kartais gali užlaužti. Na nebent koks darbas sus stresiuku, tada jau miegai išlaksto.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 25 spalio 2017 - 08:25

Labas rytas

As saviem irgi pasakojau kaip gera pildyt svajones...

Liniuka, tai kada cepelinai ? 

Atsakyti

Labas rytas :4u:

rasyte,apie siūlą klausei,tai aš mixavau rogutinį meriną su rogutine alpaka.grafitinės spalvos abu siūlai,tik alpaka su žilu plauku ;)

Aciu, pamaniau kad dropsu alpaca, is nuotraukos labai panasiai susiziurejo :4u:

 

Vakar papirkau foteliuka, galvojau bus dar vienas mezgiminis, bet nea kazkaip per daug gulimas  arba reik pagalvelem apsikaisyt

:rolleyes:ikeachair.jpeg.size.custom.crop.604x650.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasyte_: 25 spalio 2017 - 08:35

kadanors baigs dubliuot :hmm:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 25 spalio 2017 - 08:34

Labas rytas. Vėl atsikėliau, bet neprabudau  :rolleyes: Namie kavą rytinę susipyliau, darbe valandą laiko geriu puodelį - nelenda. Šefė atnešė tinginio, guli labai dailiai gabalėlis, į mane žiūri, bet nejaudina  :huh2:

Apie vorus priminėt - kaip tik vakar medžiojau kabinete tokį mažėėlį, gelbėjau savo vedėją (ji vorų labai bijo, o kaip tyčia prie jos kamputyje ir susisuka tinklus).

Atsakyti

Rasyte, fainas, bet o pirkai nepasimatavus :hmm:

aširgi laukiu savo krėsliukų atkeliaujant. nors jie ir ne visai mezgiminiai, bet kažkodėl manau, kad su papildoam kojų atrama turėtų būt patogu ir pamegzti, vistiek bus geriau nei lovoj

Atsakyti

Labas rytas,

Sudubliuoja, matyt, tada kai atrodo, kad pastrigo ir paspaudžiat du kartus. :hmm:  Man kažkaip nedubliuoja

Abelo  visos jau apseilėjot vakar, tai aš nebeseilėsiu, tik palinkėsiu tvirtai žengt pasirinktu keliu  :4u: 

Vakar truputį pavakarojau rezultatyviai su filmais ir mezginiais, dabar pats pikas kiepkų ir šalikų, visi sušalo, visi nori... 

Rasyte, fainas, bet tikrai, kad nemezgiminis, toks relaksinis  :D Toks nugaros išlinkimas nėra patogus šiaip sėdėt ir megzt, nugara turi būt išlinkus atvirkščiai ir žemutinėj daly, iki menčių, tada patogiausia miagzt  :rolleyes: 

Atsakyti

Sudubliuoja, matyt, tada kai atrodo, kad pastrigo ir paspaudžiat du kartus. :hmm:  Man kažkaip nedubliuoja

 

 Tikrai dubliuoja tada kai paspaudi du kartus "atsakyti". Kartais būna, kad paspaudi ir atrodo nieko nevyksta ir galvoji, kad gal nepaspaudžiau ir spusteli  antrą kartą. Tada ir sudubliuoja. Aš  po kelių kartų kai sudubliavo, dabar visada pasitikrinu naršyklės viršuje, kur pavadinimas langelio, ten sukasi, jei būna paspausta.

O vieną kartą paspaudus dar niekada nesudubliavo. Aš naudoju Mozilą.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 25 spalio 2017 - 08:52

Rasyte, fainas, bet o pirkai nepasimatavus :hmm:

aširgi laukiu savo krėsliukų atkeliaujant. nors jie ir ne visai mezgiminiai, bet kažkodėl manau, kad su papildoam kojų atrama turėtų būt patogu ir pamegzti, vistiek bus geriau nei lovoj

Pirkau is paveiksliuko :D labai grazus jis man susirode :rolleyes: Kai sedetoju tiek daug namie, tai jau grafika statpsi kas kada sedes :hihihi:

Rasyte, fainas, bet tikrai, kad nemezgiminis, toks relaksinis  :D Toks nugaros išlinkimas nėra patogus šiaip sėdėt ir megzt, nugara turi būt išlinkus atvirkščiai ir žemutinėj daly, iki menčių, tada patogiausia miagzt  :rolleyes:

Reik pagalveles po nugara ir tada super kokiai knygai skaityt arba filma ziuret. Turiu as savo mezgimini foteliuka randandona :didis: tik atsistoju tuoj mazoji prisitato, tai dabar jau bega prie kito sest :hihihi:

Siandien pries 14 metu istekejau :bijau2: Dievuleliau kaip greitai bega laikas, o as jauciuos vis dar jauna ir grazi :flirt2: :hihihi:

Norejau vyra nusivest kur nors pavakarieniaut dviese, alia ner kam mano komandos paziuret :oh:

Atsakyti