Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Oj Abelo, reikėjo mums tada atvažuuot gyvai įteikt ir prie vyro tavo. Nu kad įsitikintų, kad nėr gailesčio.

čia visokiose akcijose gerumo tai iš gailesčio aukojam, kai tave graudena istorijom

o šiuo atveju tai buvo smagi idėja, su kalėdine gaidele. Nugis Kalėdų proga dovanos ne iš gailesčio.

Tai va-su Kalėdom tave!

Atsakyti

QQute, aš va išsisaugojus esu nuorodą: http://www.sezoninev...zymos/moliugai/. Jeigu nesušalo dar mano nedicki moliūgėliai sode. praeitą savaitgalį taip ir nenuvažiavom ten, šitą irgi gali nepavykti... Cukatai buvo gėris, bet su dabartine mano filosofija, nu tai jie gi cukraus sirupe išmirkinti, nedarysiu... 

Abelo - jau tie vyrai - nevierni tamošiai :). Niekaip nesupranta, kad tiesiog smagu nudžiuginti žmogų ne iš gailesčio, o iš meilės :).

Atsakyti

Dziaugsmingu Kaledu!!!!

Dziaugsmingu Kaledu!!!!

Dziaugsmingu Kaledu!!!!

Atsakyti

Abelo nu ir koks skirtumas ka tas vyras sako. Jie kitokie jie net super tecio portalo tokio neturi :P 

Cia ne tik tavo vyrui cia daug kam keista kad taip bendraujam. Netiki. 

O mes kaip ir einam va visos jau 10 metu ir ka tu mums.

O jokio gailescio ne negirdejau tik nora palaikyt tavo daktarytiskuma.

Moliugu darysiu troskini paciam moliuge. Sako skanu.

Dar blynus esu kepus. Piene reikejo virt moliuga kol suvire sutrint jei buvo guzuliuku must kiausini det miltu ir cukriuko

Atsakyti

Labas, labas, silkute Abelo!

Duok, išbučiuosiu!!!! Nes tu labai fajna, o aš grįžau iş koncerto ir esu pilna muzikos  :wub:​ 

Atsakyti

Abelo nu ir koks skirtumas ka tas vyras sako. Jie kitokie jie net super tecio portalo tokio neturi :P

Cia ne tik tavo vyrui cia daug kam keista kad taip bendraujam. Netiki. 

O mes kaip ir einam va visos jau 10 metu ir ka tu mums.

O jokio gailescio ne negirdejau tik nora palaikyt tavo daktarytiskuma.

:lol:  :lol:  :lol: jokio skirtumo, ką šituo klausimu sako vyras  :mirksiukas: 

Oj Abelo, reikėjo mums tada atvažuuot gyvai įteikt ir prie vyro tavo. Nu kad įsitikintų, kad nėr gailesčio.

čia visokiose akcijose gerumo tai iš gailesčio aukojam, kai tave graudena istorijom

o šiuo atveju tai buvo smagi idėja, su kalėdine gaidele. Nugis Kalėdų proga dovanos ne iš gailesčio.

Tai va-su Kalėdom tave!

Vyras būtų išvirtęs iš klumpių, jei gyvai įteikę būtumėt :lol: 

Ačiū, mano Kalėdų seneliai  :wub: 

Abelo - jau tie vyrai - nevierni tamošiai :). Niekaip nesupranta, kad tiesiog smagu nudžiuginti žmogų ne iš gailesčio, o iš meilės :).

Nevierni nevierni  :oh: jiem neina suprast, kad džiugint galima ne tik šeimos narius ir tiesiog iš idėjos  :wub:​ 

Atsakyti

Pvz, swapo idėjos mano vyras irgi nesupranta :) sakė, tai gerai, kad ir tu kažką atgal gauni :D

Atsakyti

Mano vyras tai klausė kada cepelinų balius :D  Po tiek metų žino, kas per kompanija :wub: 

Ingriduska, nu kodėl tik dabar, kai mes jau turim agentą...

Ir taip - čia ne atostogos, o komandiruotė :)  Tik tokia truputį suderinta ir su atostogom, nes išsiuntė mus diena anksčiau į Jeruzalę, šiandien važiuosim į Tel avivą ir dar ten pabūsim. Kadangi viešbučus užsakinėjo paskutinėm dienom, tai ekonominių variantų nelabai buvo, todėl gyvenam nerealioj spa viloj :wub: Vietiniai čia mumis labai rūpinasi. Pvz. vakar nusivežė į kalnus į tašką, kur matosi trys valstybės ir nenusakomo grožio panorama :wub:  Šiaip jau kai pasakė, kad reikės važiuot į šitą komandiruotę per daug neapsidžiaugiau, nes kaip sakiau Sirijos siena už 20 km. Bet būnant čia nesijaučia jokios baimės, nors pvz. mūsų posėdžių kambarys yra bombų slėptuvė. Gal iš tikrųjų teisybė, kad šita šalis turi kažką tokio ir negali jai likt abejingas :wub: 

Atsakyti

Labas rytas,

 

rytą pradedu nuo vyno butelio :D bet kitaip :D siūlų šimšalyną turiu išsukti,tai užmoviau ant butelio ir jau baiginėju išnarplioti.reikia po seilinuku pamušalo ir rankovių suknelei.Jau net pačiai įdomu,kas ten man gausis :D nuo pat ryto spejau nusibrūžinti paprastą movą prie kepurės iš Dropsų.Bus darbinga diena :)

Atsakyti

Nite to pyrago su spanguolem recepto norec,kaip tik ir spanguoliu uzsipirkus esu.

Labas rytas

Atsakyti

Labas rytas,

 Vakar turėjau kvailą viltį pabaigt kišenėtą. Bet pasirodo numegzt kišenes ne taip jau mažai darbo, o dar namie visokie reikalai nuolat trukdė mezgimui. :rolleyes:

Tai nepabaigiau.

 O šįryt kėliausi neįsivaizduojamoj ankstybėj, nes vyrą 5 ryto vežiau į traukinį, o be to dar ir naktį nuo to žinojimo kad reikės anksti keltis nuolat budinėjau ir kažkokius košmarus sapnavau. Tai kol kas dar nesijaučia, bet tikriausiai paskui ateis miego saldybė prie darbo stalo. .

Atsakyti

Kerpena, saldybė ateis, jei darbo neturėsi :D

 

labas rytas

vis dar gyvenu kalėdinėm nuotaikom :wub:

vakar daug nuveikiau, nors virtuvė jau už-kni-so. padariau du variantus pietų/vakarienės, MB atskirai ir man su dukrom. nu tai ryte stebėjau, kaip mano ir dukrų vakarienė tiesiog nyksta akyse. nugis man odukraitės nusprendė sau pietums įsimesti, aš įsimečiau ir liko ašarėlės. gerai, kad MB nemažai prigaminau, vkare bus priverstas dalintis :D

ale bet tai reiškia, kad šiandien vakare vėl reiks burtais kažkokiais užsiiminėti :rolleyes:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 25 spalio 2017 - 07:43