Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas :4u:

Abelo, gražus tavo baltasis :wub: 

Ir Olaivos kepurės nepagyriau, nes nu nedaėjo man, kad ten jos, o ne iš interneto platybių :wub:

Swapas, prisisiunčiau iš 2 kartų medžiagų darbui daryti, išsidėliojau svetainėje ir nežinau kokius spalvynus savo mergaitei parinkti, tikiuosi šį savaitgalį pradėti, nes anas užimtas buvo. Taip norisi pataikyti, sunku...

Atsakyti

Šiaip tų brioche ir be testo galima rast nemokamų. Kažkda domėjausi, tik dar neišbandžiau. Net youtubėj suvedus "brioche knitting" man atrodo galima pamokų rast ir suprast principą.

Pvz. https://www.youtube....eXnmQd&index=13

 

Dar yra kitas būdas kuris atrrodo, kaip brioche, bet iš tiesų yra ne tai. Kažkada mezgimo zona kursus organizavo, tai mane buvo pagavęs sportinis interesas išsiaiškint, kas ten kaip. Nes brioche yra su nukeltom akim, dar vadinami švediški ar angliški stulpeliai, o šis su paprastais stulpeliais.

https://www.youtube....eXnmQd&index=16

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 24 spalio 2017 - 10:04

Mano swapas šiemet kitoks, nebūdingas blaškymasis ir ieškojimas kažko TOKIO, iškart žinojau kas, iš ko, kokios spalvos ir pan, tik liko įgyvendint, pusė tai baigiu, o kita pusė tai su klaustuku. Negaliu pasakyt kodėl, kad neišsiduočiau, bet kažkada suprasit, jei atsiminsit   :D  Saulėlydi, kai tampi super, supermamos lieka už nugaros :D

 

Nu tai jei iškart viskas aišku buvo, tai matyt, katukas :D gi tik su viena sąlyga į swapą rašės :D

Atsakyti

man tai esminis klausimas, akip tas brioche mezgamas ratu :hmm:

Atsakyti

Katuk, taip ir už miesto irgi....

Gaila kad brokas statybinis kamuoja, o negalima kažkaip pataisyt neskausmingai, nu nes šalta dabar bus ilgai.

Numanau kaip užknisa.

Atsakyti

Katuk, taip ir už miesto irgi....

Gaila kad brokas statybinis kamuoja, o negalima kažkaip pataisyt neskausmingai, nu nes šalta dabar bus ilgai.

Numanau kaip užknisa.

na, neskausmingai, tai galima nebent kažkaip surinkinėti tą vandenį, ar nuleidinėti. nes nu aišku, kaip dieną, kad prie tų vamzdžių norint prieiti, reik nuardyt lubas :D nu nesgi protingieji dar ir nesugalvojo palėpės tam kraige įsirengti :B 

Atsakyti

[b]RESTAR⬆️📞kremas užsakytas, ryt pajamu. [/b]

 

 

Ryt vakare kawa kur nors Europoje? Bo kitos dienos - festivalis  :wub:  :wub:  :wub: 

 

 

26 d. 19 val. Turiu du laisvus bilietus. Klasika.metų laikaii. A.ž. skaitau.

 

Kartoju.

Atsakyti

Gadget, pastebėjau, pamiršau. AČIŪ. Dėl ryt nežinau. Nieko aš nežinau šiuo momentu.

Atsakyti

Šarange, jei gavai mane tikrai, tai kam ta antroji dalis :D  nebent nori ir riešines ir bepirštes

Atsakyti

Katuk, tai gal pirma dalis dešinė, antra kairė :D

Atsakyti

Katuk, tai gal pirma dalis dešinė, antra kairė :D

 

tai iš kur klaustukas?

Atsakyti

klaustukas turbūt dėl juostelės ar gumytės,ką geriau dėt,kad pirštinių nepamestum.perversi per rankoves ir vualia :)

nu kaip širdį spaudžia,ir permušinėja.kažkokia senatvė :hmm: 

Atsakyti