Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Mano swapas šiemet kitoks, nebūdingas blaškymasis ir ieškojimas kažko TOKIO, iškart žinojau kas, iš ko, kokios spalvos ir pan, tik liko įgyvendint, pusė tai baigiu, o kita pusė tai su klaustuku. Negaliu pasakyt kodėl, kad neišsiduočiau, bet kažkada suprasit, jei atsiminsit  :D 

Saulėlydi, kai tampi super, supermamos lieka už nugaros :D

Atsakyti

labas rytas :) nusimato virtuvinė nemezgiminė savaitė. per vakarą visų gėrybių nesudorosiu, tai kasdien po darbą bus..iki savaitgalio atidėt nenoriu..nu ir negaliu, nes tyrimams užsirašę esam..nebus kada

šiandien planas užsiraugt kopūstus, ryt sudorot svarainius kol nesugadinau,  kolegė nešė...

nu ir moliūgas milžiniškas namie

 

nu bet važiuodama darban 3 eilikes pamezgiau...o kitą savaitę atostogausim namie :) reikia kokį savaitinį megztinį susigalvot

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 24 spalio 2017 - 08:13

Labas rytas,

aš irgi vakar lūžau ankstokai

bet diena prasideda smulkiais nesklandumais.

pirmiausia pabudau nuo kapsėjimo :hmm:  vėl mano stogo ypatumai. kondensatas kaupiasi ant vieno tokio liapsuso statybos ir vat biškelį tik pašalo ir kap kap.....

o prieš 15 min spėju, kad vėl pelės paskambino :hmm:

nu, reik eit kokį horoskopą paskaityt....

tas pirmas testas mane irgi vilioja :wub:  bet tai kaip viską suspėt ir suderint, niekaip nesugalvoju. Kerpena, gal registruosies? prašyčiau tada schemutės :rolleyes:

Atsakyti

Katuk o kaip tau skambina? Nerodo kuri zona isijungia?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Freke: 24 spalio 2017 - 08:17

Labss!!!

Swapinu. Su visom gerom gerom mintim  :wub: 

RESTAR⬆️📞kremas užsakytas, ryt pajamu. Ryt vakare kawa kur nors Europoje? Bo kitos dienos - festivalis  :wub:  :wub:  :wub:  26 d. 19 val. Turiu du laisvus bilietus. Klasika.metų laikaii. A.ž. skaitau.

Atsakyti

Abelo, labai vykęs testinukas  :wub: 

Pamiršau, kad Vienos kraują norėjau pasisakyt. Mama nepagalvojus mane  paauglę nusivedė į pirmąją operetę gyvenime ir tai buvo Vienos kraujas. Nuo to karto Muzikiniam dar nebuvau  :D

Nesimiega man, knapsėsiu ryt darbe juodais paakiais  :unsure: 

Atsakyti

Katuk o kaip tau skambina? Nerodo kuri zona isijungia?

 

tai rodo :D suveikia tam tikros zonos judesio daviklis. šiandien pvz tamburas.

atvažiavo apsauga, išorinių pažeidimų nėr. o į vidų be mūsų jie neina. nu tai kas ten viduj vyksta, nieks negali pasakyt

 

ojej, nu tai Abelo testukas :rolleyes:  pasidžiaugiau, bet nepaminėjau. būt ne baltas, gal būčiau ir paminėjusi :D  šiaip labai tau tinka :4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 24 spalio 2017 - 08:41

Abelo, sėsk, 10+ už testą !!!

Atsakyti

Labas rytas

Abelo testukas  :wub: 

Liniukos atostogos  :wub: 

Atsakyti

Labas rytas,

Abelo, ojei koks mielas megztukėlis

Lietuti ačiū už ilgą pasisakymą, linkiu tau  gražios draugystė su savim, mat kaip liaudis, niekada neklystanti, sako, tai vienintelis žmogus su kuriuo teks nugyvent visą gyvenimą.

LIniukai nu kaip gražu, čia atostogos ar darbo kelinė, pasakyk kad darbo, ne taip pavydas jams

Katuk, nu tas kap kap, skamba baisiau už peles.

Aš pradedu papildomai dar brokeriaut, dabar to jau daug metų nedariau, bet kai taip nutiko, o ir alga akyse mažėja teks. Kas ką arduodat , ar kas ką parduoda žinot samdykite mane. 

Atsakyti

Ingriduska, rajone irgi dirbsi? :) bet su tuo "kap kap", tai turbūt sunkiai pavyktų pelningai...

tas "kap" šiaip jau pernai buvo apsireiškęs. ir buvo planas susitvarkyt, ar bentpabandyt vasarą. bet vasara pasirodė labai darbinga, o kai atsirado proga, tai vyriškį ligos užpuolė. nu vat tai dabar su tuo ir gyvensim

o jeigu kam įdomu, tai mano manymu (nes iš tikro tai nepatvirtinta) viskas dėl to, kad mūsų ventiliacija stoge išvedžiota iš kanalizacinių vamzdžių, o pats kraigas, stogo smaigalys nėra šiltintas, o tik ant lubų vatos pridėta, tai vat iš vidaus vamzdžiuose šiluma, o iš išorės tam stogo kraige šaltis. o kas pasidaro, kai susiduria šaltis ir šiluma? teisingai - vandeniukas. tai vat susirado tas vandeniukas plyšiuką tarp plokščių. tam prireikė net 6 sezonų :D

Atsakyti

Sveikos,

Abelo - nykštukais su bumbuliukais dar mielesni :). Testinukas puikus, tau labai tinka, daktarėle ♥.

Vasaros Lietus kaip gražiai filosofuoja... Pas mane šiuo metu, matyt REIKIA yra daugiau už bet ką, tai kažkaip tiesiog plaukiu ir pati sau neįdomi, nei kam ką papasakot galiu...

Swapo siūlų mėginukai pašte. Paštas dirba nuo 10. Ryte negaliu paimt. Vakare vakar negalėjau - darbas, šiandien negalėsiu - vaikas. Gal ryt. Bet tai absoliuti negarantija, kad tie mėginukai tiks mano idėjai, kuri vienintelė ir yra.

Aš norėčiau tą brioche išbandyt, bet testui bijau įsipareigoti, nebent tai būtų swapo mezginys, nu bet neįdomu :). jeigu kas nors imtųsi testuoti - būčiau dėkinga už pasidalinimą aprašymu.

Liniukos kelionė labai vasariškai skamba, truputį pavydu :). Mane tai iš visų pusių mokesčiai atakuoja - tai pianinas, tai muzikos mokykla, tai draudimas, tai kineziterapeutai, vis po 30, 40, 50 eurų, ryt dar vizitas pas ortodontę su dvyniais, viliuosi, kad nebus 300, kaip praeitą sykį... Tai kažkaip visos svajonės pakeliauti ne vasarą blėsta.

Ai, matyt, nuotaika tokia. Sorry

Atsakyti