Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Sveikos...

Na tobuli maziukai Abelo. Tokie uzniurkomi.

Savaitgali buvom Kaune spektakly. Vienos kraujas. nepatiko....

Vakar miske ir Mindunu apzvalgos bokste.

Swapo ne nesugalvojau ne nejudinau... kazi ko laukiu.

Sarange nuostabus tas dryzuotas as seniai noriu tokio megstuko turiu net isdisaugojusi kazkur kazka.

Labai mano skonio.

Kaip ir Restar slapiu akiu savaitgalis.

Atsakyti

Mano swapo reikalai praktiškai dar nejuda, - na vos vos pajudėjo. Žadėjau savaitgalį judint smarkai, bet kai kvaraba prigriebė, tai taip ir nepajudėjo daugiau, nei buvo.

Olaivos spalvinimai labai gražūs. ir nykštukai nuostabūs. :wub:  Dar patiko Šarangės šalikas.

Ir iš vis, jei kuris nors mašina mezganti mane gavo galėtų man numegzt ploną paprastą begalybinį šaliką,kad ant kapišono tvirtai užsivyniotų, o jei be jo,  ant kaklo, tada būtų laisviau. Kokį nors tamsiai mėlyną, iš rogutinio merino...  :rolleyes: :lol: 

Ai, nors iš Olaivos tai jau molinį indelį kamuoliukui užsiprašiau... :D

Atsakyti

Labas

Swapa planuoju sia savaite pajudinti.....

Atsakyti

Ai, nors iš Olaivos tai jau molinį indelį kamuoliukui užsiprašiau... :D

o pas Pintą užsiprašei,kad aš tavo fėja būčiau? :D gautum nuo manęs indelį  molinį,kuriame begalybinis šalikėlis būtų :D

Atsakyti

Ne, pas Pintą neužsiprašiau, nes jau neįdomu būtų :P

 

Panašu, kad bent jau iki pirties savo kišenėtą pribaigsiu.  Ne tik Limit bus nusimezgus :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 23 spalio 2017 - 17:31

aš tai su nauja kepure sėdėsiu pirty,nes nieko naujo neturiu...

Atsakyti

Labos

Olaiva savo spalvom užbūrė  :wub: 

Nykštukai fainuoliai smagiom kepurytėm  :wub: 

Swapą krutinu po biškį, dvejonių labai daug, kai tobulą žmogų gauni. Bet dedu visą širdį, kas gausis, tas. Geriau dvejot ir daryt nei parintis ir nedaryt :) 

Dukrą vos ne vos į daržą išvežiau. Tiek jai LT mokykla patinka, kad kiekvieną rytą: “Ar šiandien šeštadienis?”  :oh: Kaip Šreko asiliukas :D Bet šiaip labai džiaugiuos dėl jos. Šeštadienį kai grįžo, visą dieną non-stop dainavo, kol į lovą nuėjo. Ir žaislus lietuviškai kalbėt mokino :D

Oras šiandien tobulai lietuviško-rugpjūčio-galo: lyja ir +20, romantika, namus primena  :wub: Ir alergijos nosies nekutena. Pradėjau drabužius persirūšiuot ir eilinį kartą ištiko “neturiu-ką-apsirengt” (t.y. nieko naujo...). Kas man naujo visko primegs?  :unsure: 

Atsakyti

Olaiva, nebus krepšio su megztiniais??? :B

Atsakyti

dar geras mėnuo liko,tai kas čia mane žino...krepšys ar du bus :D

Atsakyti

Ačiū ačiū visoms už pagyrimus nykštukams :) mano tik kepurės, visa kita Dievo kūriniai :wub: tuoj sukelsiu papildymą į RV su bumbuliukais :)

Restar, man tavo fotkės nerodė :( dar bandysiu per didelį kompą vakare pamatyt.

Pas Olaivą tai bus lagaminas, nes krepšeliukus po vieną ar du tai ji į paprastus meetus kavos pagert atsineša :D

Mano swapas vakar pajudėjo. Bet kaip buvo kupinas entuziazmo mityse, tai dabar daug dvejonių, ar tikrai tinka raštas siūlams  :unsure: bet dar biški reik pamegzt,kad tiesa išaiškėtų.

Atsakyti

Man irgi Olaivos Fejiski reikalai :wub: 

Kerpena tavo suknia pamirstu pagirt grazi ir tinkama.

As tai del swapo nesiparinu. Mano mergaite pamaldi, meldziai ji kas vakara tai Dievas mum abiem pades :angel2:  :angel_not: 

Lietuti tu klausei apie musu planus, tai nezinia ar Dievas turi plana kurio mes dar nesuprantam. Ar koks kipsas pagalius i ratus kaisioja. Zodziu as isviso nesuprantu kaip mums deliojasi viskas painiao ir ....

O dar neramus sakinys pro akis neprasprudo kad ismoksi buti viena. Ka reiskia? Ar seimos reikalai negeri.

Sori kad klausiu bet man neramu kai taip....seimos tvirtumas leidzia viska lengviau isgyventi ir net migrena ko gero.

Atsakyti

Adomynė dvare ji buvo su dideliu pintu krepšiu pilnu megztinių.

Man rodos šitas:

Priedas  DSC_9346.JPG   95,73KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti