Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

man tai kažkaip niekaip nesigauna namie to "šilta jauku gera" išlaužti :D tai pietus gamink, tai  vakarienę, tai pašveisk , tai paplauk, tai paskalbk, tai palygink,  dar prisideda, tai nuvežk, tai nupirk... o taip norėtųsi kad ištiktų tai pamegzk ir dar pamegzk ir dar.....

O aš, žinok, net dukros obuolių pyrago sulaukiau šeštadienį, ir vyras namus sutvarkė  :ax: Tai man valgyt padaryt tik daina  :ax: Žinoma, tai nebuvo savaitgalio mezgimas nonstop (na, nes niekada taip nebūna), bet va džiaugiuosi, kad abi dienas galėjau megzti ir skaityti.

Atsakyti

Šytą, katuk, o tavo 18+ merginose funkcija paplauk pašveisk neinstaliuota laiku?

Mano 7+ ir 9+ supervaikų versijose veikia beveik be perkrovimų.

Atsakyti

Šytą, katuk, o tavo 18+ merginose funkcija paplauk pašveisk neinstaliuota laiku?

Mano 7+ ir 9+ supervaikų versijose veikia beveik be perkrovimų.

mano dukrose šiuo metu suinstaliuota programa TB. (tarptautinis bakalaureatas. ištisi deadline visokių baigiamųjų darbų, sėdi per naktis ir vis tiek nespėja laiku priduoti. na, gal talento trūkumas, bet gi nemesi finišo tiesiojoj...

va, aną vakarą važiavom į vietinį ežerą dumblių žvejoti :D  biologijos darbui, šeštadienį nuo 6 ryto iki 6 vakaro savanoriavo TEDxISM lyg ir konferencijoj...

žodžiu, aš džiaugiuosi, kad bent pietus lauknešėliui  į mokyklą pasigamina pačios. na ir kambarį prasišluoja du kart metuose :D

Atsakyti

Restar, jei labai nedaug trūksta, tai bandyk išskalbtą patampyt į ilgį, arba/ir palygint su garais į ilgį tampydama, o kaip tu ten sudėtingai taip akis rankioji, jei pusė vakaro užtrunki ? Aš  kai pernai mezgiau n+1 šaliką Kalėdoms, tai matavau net laiką, užtrukau lygiai 45min surinkt ir sunert :D Ar naudoji pagalbinį siūlą pradžiai ir pabaigai? Aišku nuardžius jau nebūtų taip lengva, nes pabėgtų akys... 

Ant pagalbinio pradedu ir baigiu, bet kai teko nuardyti galą, tai neliko jokio pagalbinio, sunkiau buvo rinkti ant virbalų. O dar kažkaip visgi ne taip laisvai mezgiau, tai akys, tai atskiri siūliukai bėgt norėjo. Ir aš ne suneriu, o tuo 3 needle bind-off metodu sumezgu. Nu atgrubnagė, ne kitaip.

O šiaip aš net į džiovyklę kišau, kad nebūtų per didelis :D, tai dėl to ir pikta. Šiaip nieko, turi ir rankom megztą didesnį storesnį, tai pliku kaklu nevaikščios.

Atsakyti

Išjungčiau mikliai visus savanoriavimus, iškyrus griovių kasimus namie.

Laiko visada yra 24h, bet kai kokias 12 mammai užkari, aišku fajniau.

Atsakyti

Čia mano asmeninė nuomonė, taikysiu tik savo vaikams.

Atsakyti

Išjungčiau mikliai visus savanoriavimus, iškyrus griovių kasimus namie.

Laiko visada yra 24h, bet kai kokias 12 mammai užkari, aišku fajniau.

nesulygink visų vienodai.

savanoriavimas yra viena iš atsiskaitymo veiklų. CAS'as vadinasi. Creativity Activity Service. tai Service turi per akis, o vat su Activity sunkiau. be to pagalba šeimai ir jos nariams neįsiskaito. o valandų turi surinkti daugokai, kad gautų įskaityta. be įskaitos neprileidžia prie egsaminų vienareikšmiškai. ir negali atsiskaityt  atbuline data.

ir man niekas neužkaria nieko. na, iskyrus maisto gamybą. kambarių jų asmeniškai netvarkau, skudurus skalbia skalbiankė, indus indaplovė. o visa kita nu .... vat MB kažkaip galėčiau pajungti, bet jis zaraza labia jau neįveikiamas :D

Atsakyti

beje, ta konferencija buvo labia įdomi, besavanoriaudamos išklausė ir visus pranešėjus, praplėtė akiratį, sužinojo kažką naujo ir įdomaus. nemanau, kad grindų plovimas gali tą atstoti

Atsakyti


šitą gal kas girdėjot ką apie eye q vitaminus? nu vaikiui neurologė parekomendavo ale bet tačiau nepigūs

bet jei rezultatas bus tai negaila ...

Drauge siunciasi is uk berods, sake, kad patinka :D

Rasyte, ten šiaip Restar dvyniai :D  berniukas ir mergaitė. bet tai kaip ūgiai skiriasi....


Ujeij :rolleyes: apsiprasau, alai kai ugi paziurejau - pamaniau, kad ir amzius skirias :D

Tiesa, praleidau Saranges pakaruoklius ant saku - liuksum pirdum :wub: patinka man tokios plonybes :wub:

Atsakyti

beje, ta konferencija buvo labia įdomi, besavanoriaudamos išklausė ir visus pranešėjus, praplėtė akiratį, sužinojo kažką naujo ir įdomaus. nemanau, kad grindų plovimas gali tą atstoti

 

Jou, žinau, ten dvi mano draugės  dalyvavo, nžn ar abi pranešimus skaitė ;)

 

Man irgi grindų plovimas nei parodos, nei koncerto neatstoja. Tai ir neplaunu, kai tik galiu. O šeimos nariai prisideda, kas kuom gali.

Atsakyti

Labos :4u:

Qqšk, kuriuos vaikui pirkai, brūkštelk nuorodą jei nesunku :rolleyes: . Mačiau visokių yr. Ar čia tik kapsulių skaičius skirias ar yra spec. vaikams ir atskirai suaugusiems?

Atsakyti

Jou, žinau, ten dvi mano draugės  dalyvavo, nžn ar abi pranešimus skaitė ;)

Man irgi grindų plovimas nei parodos, nei koncerto neatstoja. Tai ir neplaunu, kai tik galiu. O šeimos nariai prisideda, kas kuom gali.

oj, tai aš kai galiu, irgi neplaunu :D ir kartais kokį mėnesį neplautai gyvenu. su ežiukais paloviuose.... nu bet žinai kaip ten yr su tais namais. ten biškį, šen biškį pakrapštai, užsikabini ir .... sustot negali. o kartais ir reikia, bo nes pvz kokio svečio lauki, pvz anytos :D

nu pakonkretinant

turėjau nuimtą galutinį žalių pomidorų derlių. tai jeigu jo nesutvarkyčiau, tai supūtų. nu negali gi pamest. sutvarkiau. nu ilgokai tvarkiau. keli puslitriukai mišrainytės, keli litriukai marinuotų....gėda, bet dar turėjau kaimynės užfundytų svarainių maišiuką. nu jau tikrai negalėjau ilgiau negalėti, nes kam tada juos imti išvis. tai su tais kiek vaznios :oh:

ir taip toliau ir panašiai. yra reikalų, kuriuos tiesiog sąžinė neleidžia numesti.

bet vat tokių reikalų prisikaupė visom 8 valandom vakar :cry2:

dukros su mielu noru papjausto visas tas daržoves. kai namuose būna. ar kai nusprendžia smegenis pailsinti. bet negali reikalauti, kad jos gyventų tavo ritmu: nori /nenori, gali/negali....

Atsakyti