Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas,

savaitgalis praėjo, kažkaip dažnokai ašaros kapsėjo, vis kai ką prisimenant... Laukia pilna darbų ir reikalų savaitė. Su rankiniu mezginiu mažai pasistūmėjau, su mašina pagaliau numezgiau dičkiui snoodą merininį. Taikiau, kad glaudžiau pasisuktų aplink kaklą, vakar dar abu matavom, nuardžiau, kiek perdaug buvo. Šiandien norėjo apsisukt aplink kapišoną - neapsisuka 2  k.... nu, pyp... o labiausiai nenoriu ardyt to sujungimo, kur pusę vakaro sugaišau rankiodama akis ir sumezginėdama. O antro tokio, tik ilgesnio jau nemegsiu, nes siūlų gaila. Nes jie numatyti mano suknelei buvo :). Reik vakare dar ramiai apžiūrėt ir pabandyt apsukt, nes ryte vėlavo į mokyklą, nekišau nagų.

 

Olaivos žavus spalvynas.

 

Nykštukai mieliausi ♥, kepurės labai dailios. Apsikabinusių poza man kai ką primena :).

1915111_1092490403015_3947894_n.jpg?oh=e

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 23 spalio 2017 - 09:25

Labas rytas,

 

Savaitgalį buvo dukros 20-metis, išvažiavo su draugais į Klaipėdą pašvęsti, tai galvojau jau namie bus poilsis, bet vis tiek teko vakar su namiškiais pasėdėt, tai poilsio kaip ir nebuvo, mezgimo irgi...

Šarange, tas miksuotas šalis labai gražus :wub:

Abelo nykštukai kokie faini ir kepurytės :wub:

Daugiau neparašysiu šiandien, išlekiu į psichologinį seminarą su Tomu Lagūnavičiumi, turėtų būti įdomus

 

Ingriduk :4u: :4u: :4u:

Atsakyti

Labas rytas

Kas purmadienį pradeda nuo darbų, kas nuo išeiginių  :D 

Abelo nykštukai  :wub: 

Olaivos spalvų terapija  :wub: 

Atsakyti

Labas rytas :4u:

 

savaitgalis kazkur buvo.. ejo praejo, bet matyt pro mane prasuko :hmm: nieko nepajutau :B

 

Abelo, kokie fainuoliai zirniukai :wub: ir kiepkos labai noretinos :rolleyes: reiks gal mazajai irgi nunarpliot ka nors panasaus :wub:

Restar, tavo uogeles :wub: mazesnioji i tave panasi :wub:

Saulelydi, smagu skaityt apie tavo svente :wub:

 

Nu va kiek ruzavybiu pridejau, tai ta gaida meilia einam kavos :rolleyes: :D

Atsakyti

Laabas :)

Abelo nykštukai kokie fainulkos su visom kepurėm  :wub: 

aš per savaitgalį pirštines numezgiau iš dropsų alpakos kamuoliuko likusio nuo kišenėtos..nu tokias paprastas lygias, pasibandymui

bet visai gavosi :) daba reiks dar su kokiom raštuotom pasižaist :)

šitą gal kas girdėjot ką apie eye q vitaminus? nu vaikiui neurologė parekomendavo ale bet tačiau nepigūs

bet jei rezultatas bus tai negaila ...

Atsakyti

Restar, jei labai nedaug trūksta, tai bandyk išskalbtą patampyt į ilgį, arba/ir palygint su garais į ilgį tampydama, o kaip tu ten sudėtingai taip akis rankioji, jei pusė vakaro užtrunki ? Aš  kai pernai mezgiau n+1 šaliką Kalėdoms, tai matavau net laiką, užtrukau lygiai 45min surinkt ir sunert :D Ar naudoji pagalbinį siūlą pradžiai ir pabaigai? Aišku nuardžius jau nebūtų taip lengva, nes pabėgtų akys... 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 23 spalio 2017 - 09:37

Rasyte, ten šiaip Restar dvyniai :D  berniukas ir mergaitė. bet tai kaip ūgiai skiriasi....

aigi, nugi Šarangės dirbiniai. nu tai ką- eilinį kartą sukelia nenumaldomą poreikį mezgimmašinės :D 

Atsakyti

QQte, teko vartot mano vyresnėliui. Jau kažkada čia dalinomės patirtimi apie juos.
Gėrė pagal tam tikrą grafiką. Gal sutapimas ar kas, bet poveikis buvo superinis  :bigsmile: Siunčiausi iš UK. Dabar yra galimybė jų Lenkijoj įsigyt už krikščionišką kainą.

Pakalbink Lace apie juos :mirksiukas: 


Restar, ką tu šalike ten taip siuvi? :ax: sumezgu pradžią su galu.. Pradedu pagalbiniu siūlu ir užbaigiu pagalbiniu. Paskui nuardant perkeliu ant virbalų ir sumezgu.
Starndartas, kad ant striukės apsisuktų yra ~140-150cm. Mažiukams mažiau cm.

 

Atsakyti

Ristina o ačiū..anksčiau kažkaip neaktualu buvo tai pro akis praleidau visą info

nu užsakiau pamėginimui iš Lietuvos, pažiūrėjau gamintojų puslapy kaina ne baisingai skiriasi :) vėliau mėginsiu ieškot pigiau, neurologė labai gyrė sakė tėvų atsiliepimai geri (maniškiui kartais nesuprasi kur mintis nuplaukia, susikaupt ne kasdien išeina, kartais iš testų po 0 parneša, kitą dieną jau žiūrėk normaliai, jei rezultatas bus tai aš ir daugiau nepagailėčiau aišku)

Atsakyti

Labas rytas,

Darbo daug - naudos mažai.. Kažkoks pilkas periodas pas mane, ir dar sloga prisikabino sektiškai..

O čia grožyyybės - Šarangės, Olaivos, Abelo :)  Qqutės pirštines Instagrame mačiau :) 

Mezgiau savaitgalį su malonumu. Apskritai labai naminis savaitgalis gavosi. Pradedu jausti tą žieminių vakarų lėtumą, kai už lango dargana, o namie šilta, jauku ir gera :wub: Reikia ir to gi žmogui - nusiraminti, susidėlioti, apgalvoti.

Atsakyti

man tai kažkaip niekaip nesigauna namie to "šilta jauku gera" išlaužti :D tai pietus gamink, tai  vakarienę, tai pašveisk , tai paplauk, tai paskalbk, tai palygink,  dar prisideda, tai nuvežk, tai nupirk... o taip norėtųsi kad ištiktų tai pamegzk ir dar pamegzk ir dar.....

Atsakyti

katuk nu tai kuo tau gamink, pašveisk, palygink, paplauk prieštarauja šilta gera jauku? va nuvežk ir nupirk gal ir ne, betgi tas jau nebe namie vyksta :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 23 spalio 2017 - 10:21