Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

O, reik ir man nuimt vėlyvąjį levandų derlių!!!

 

visai nemažai priskynėm tokiu metų laiku :)

Atsakyti

Olaiva, NEREALIAI gražiai spalvini  :wub:  :wub:  :wub:  :wub: norėčiau ir aš kada nors taip išmokt  :wub: 

Atėjau pasirodyt savo nykštukų, ale kur čia po tokio meno mano paprastuoliškos kepuršės  :rolleyes: bet šildo visai gerai, tik gal vos vos per didelės išėjo (svarbu, ne per mažos :D )

20171022_111015-1_medium2.jpg

20171022_111109_medium2.jpg

20171022_003755-1_medium2.jpg

Atsakyti

Šiandien diena turininga: Rumšiškėse ryte sudalyvavom bėgime :)

20171022_123225-1_medium2.jpg

20171022_112630_medium2.jpg

O dabar išlėkė kašio žiūrėt į areną (tipo mamai pora laisvų valandų) :D

Atsakyti

Tiesa, Olaiva, o kur jūs ten pas fėjas buvot? Kažkoks muziejus ar šiaip paroda? Labai dailus lankelis mergužėlės ir šiaip tikrai visa kaip fėja  :wub:​  :) ten pati gal puošė?

Atsakyti

Tiesa, Olaiva, o kur jūs ten pas fėjas buvot? Kažkoks muziejus ar šiaip paroda? Labai dailus lankelis mergužėlės ir šiaip tikrai visa kaip fėja  :wub:​  :) ten pati gal puošė?

buvom parodoj ir fėjų dirbtuvėse,pati gamino lankelį.parašysiu žinute daugiau ;)

Atsakyti

Kokios man gražios šitos  :wub: 

translated_palm_curved_up_medium2.jpg

translated_hand_on_dictionary_medium2.jp

6120170936_46080c13d5_z.jpg

Atsakyti

https://www.instagra.../p/BajFaf4AOVw/

Atsakyti

Labas rytas,

ačiū už palaikymą ir sveikinimus. Vilma, dėkui, kad buvai. Tik nežinau ar gatvėje pažinčiau. Man ten daug kas kaip migloj liko. Gerai, kad nuotraukos ir filmuota medžiaga yra. Dauguma jau ne urvinių, tai nebesikartosiu čia. Viskas buvo geriau nei tikėjausi. Publika be galo šilta ir nuoširdi, todėl sukūrėm bendrą šventę.

Penktadienį buvau puikioje vietoje - "Angelų malūne" sakralinės pirties ritualas, kuris su įžanga ir pasivaikščiojimu miške truko 7 valandas. Grįžau leisgyvė, miegojau kaip kūdikis.

Šeštadienį - sekmadienį praleidom Ventspilyje ir Kuldigoje. Šaltoka ilgiem pasivaikščiojimam. Vakar ryte minus 2 ir diena aukščiau +3 nesušilo. Bet ruduo gražus ir Kuldiga tokia.. Mmm...

Šarange, tavo tas miksuotas šalikas man labai labai  :wub: Gal jis niekieno?  :B 

Kokie nykštukai  :wub:​ 

Atsakyti

Labiukai

Rašiau, ir išsitrynė.

Pakartosiu trumpai.

Abelo, tavo darbai: mezginiai ir vaikai ir žinutės, viskas! šviečia laimingo žmogaus pilnatve.

Atsakyti

Labas rytas suraitytas,

 

Jau nebėr gražiojo rudens, po šalnų viskas ruda ir tuščia....

 

Nei labai ką numezgiau savaitgalį, nei kuo kitu galiu pasigirt.... nebent, kad tuoj turėsiu swapo vieną dalį,. kol kas nežinau ar pagrindinė, ar kaip priedas :D

 

Abelo, kokia meilė nykštukų, kokie fainuoliai ir kepurės čiotkos, nenusivertink taip  :super:

 

Saulėlydi, smaguma :super: tai kaip dabar tavo knygą su autografu galima gaut? :D Šalikas nebelaisvas, bet tokio susidomėjimo susilaukė, kad ko gero teks kartot, net eilė susidarė, o aš norėjau tiesiog mocheros likutį sunaudot  :hihihi:

 

Olaivos spalviškumai labai gražiai žiūrisi  :wub:

 

 

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 23 spalio 2017 - 08:07

Labas rytas. Kava darbe išgerta, posėdis greituoju būdu įvykęs, reikia eiti darbuotis...

Savaitgalis praėjo mezgimiškai turiningai - mezginį susiūti beliko. Bjaurioji dalis, tskant  :P Nu gal kaip nors susiūsiu nepradėjusi nieko naujo... O gal pradėsiu naują, jei ką sumedituosiu. Nes jau taip niežti pajudinti tą dailią babinikę, kur draugė atvežė... Dar savaitgalį skalbiau kaip beprotė, orchidėjas maudžiau ir pasilaisčiau, dulkes gaudžiau, pasodinau truputį hiacintų, krokų ir kitų svogūnų gėlynuose, iškasėm su vaikais jurginus, nupešiau pašalusias gėles (bet ne visas - sušalau, o paskui vyras išsivežė anytos sveikint su gimtadieniu). Kieme dar darbelio ohoho kiek... 

Atsakyti

labas rytas
nu tie darbai namuose niekaip nesibaigia
vakar tursenau visą dieną nonstop, ir kad koks apčiuopiamas rezultatas būtų....


Olaivos spalvų terapija :wub: kepurių tai nereik, bet koks megztainio kraštelis tai visa gražus būt.

 

Abelo, kokie faini tavo nykštukai :wub: ir kepuršės tokios yr labai geros tokiem nykštukam

 

kas dar įdomaus. :hmm:  ogi nugi nieko :B ai nu, dukros megztuko liko pusė rankovės :yahoo: tada reiks greituoju būdu swapo reikalus pajudinti :B 

Atsakyti