Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Nu siūlų, of course.

Atsakyti

Nu siūlų, of course.

o jei ne iš materialių dalykų? :) tai turbūt trūksta siūlinės laimės :D

Atsakyti

o jei ne iš materialių dalykų? :) tai turbūt trūksta siūlinės laimės :D

Man trūksta laiko siūlams sumegzt.

Atsakyti

Man trūksta laiko siūlams sumegzt.

Pritariu

ir dar saulės....

Atsakyti

Mano laimės stiklinei irgi tik laiko siūlams sumegzt reiktų :)

Vasaros lietau, tikrai baisokai skaitosi tavo patyrimai  :unsure:  :4u: laikykis! 

Dėl skiepų klausei. Tai čia jau kaip pati nori. Atspėt 100proc., koks virusas bus, tikrai neatspėja, bet tam tikras dalis atspėja ir sudeda vakcinon. Kitas klausimas, kodėl vieni skiepijasi ir neserga, kiti serga. Tai priklauso nuo to, kaip sureaguoja organizmas į skiepą, kiek ir kokios kokybės antikūnių prigamina ir pan. Dar vienas reikalas, kad mirtingumas nuo gripo visai nemažas (tikslių skaičių nežinau, reik pasidomėt konkrečiau), tik apie tai mažokai kalbama. O be to, pasiskiepijus nuo gripo, niekas netrukdo sirgt kitomis virusinėmis infekcijomis,sukeliančiomis panašius simptomus, gripo epidemijos metu. Jos gi niekur neišnyksta :) 

Amerikoj mentalitetas kitoks, todėl ir žiūri keistai, jei nesiskiepyji. Jie viską skaičiuoja. Jei dėl ligos praleisi tiek ir tiek darbo dienų, bus toks ir toks nuostolis, o šalis didelė, vadinas nuostolis ekonomikai, vadinas reikia kažkaip palaikyt visus darbe, vadinas pigiau skiepyt :) tas pats ir su medicina. Brangi ir pas mus medicina ir MRT brangu (ne tiek tikriausiai, kiek JAV, bet ne kapeikos), bet valstybė viską daro į skolą (kol kas), mūsų sveikatos apsauga niekada neturi pelno, tik nuostolius. Amerikonai skaičiuoja, todėl net draudimai kelių pakopų, griežtos indikacijos tyrimams, baudelės įstaigoms/gydytojams už padarytus tyrimus be reikalo.

Pas mus ir su teisine dalimi medicinoj prastai, todėl koks trečdalis, jei ne daugiau tyrimų atliekama be realių indikacijų, tiesiog, o "vdrug kas" - paduos į teismą, nuteis, prisiteis ir pan. Pacientui gal ir gerai, nes sužino atsakymus, bet valstybei "kiauri batai", eilės tyrimams mėnesiais.

Šiaip pagalvojus pacientui ne taip ir blogai toj Lietuvoj gyvent, nes "viskas bus padaryta", ir beveik už nieką nereikės mokėt :) o va, sveikatos apsaugai (gydytojams, seselėms) pelno nenešantis darbas smarkiai atsiliepia atlyginime.

Kaip visada viskas turi kelias puses, geresnes ir blogesnes  :ax: 

Atsakyti

nuraštavau kepurės dalį,liko lygioji vienspalvė dalis.gražu...laaabai...ir miegas neima :)

Atsakyti

Ačiū, Abelo  :4u: 

Olaivos fėjų lankymas  :wub:

Prisėdau vakare su mezginiu. Šitą suknelę kartoju, kažkaip pergreit išaugo:

2015-12-31_14.05.21_medium2.jpg

Atsakyti

Labas rytas

Siandien bus filmu ir mezgimo diena :wub: 

Atsakyti

Labas rytas

Siandien bus filmu ir mezgimo diena :wub:

Pas mane būtent toks rytas. :)​ 

Atsakyti

Labas,

 

Pažiūrėjau vakar LEDI MAKBET. Rekomenduoju. Nemezgiminis. Jau vaikščiojau miegančiu miestu :wub:​ 

 

https://www.instagra.../p/BaGPJm8HKws/

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 22 spalio 2017 - 09:53

Limit,megsi tokią?

DSC_0468_medium2.JPG

DSC_0476_medium2.JPG

DSC_0494_medium2.JPG

DSC_0462_medium2.JPG

parsinešiau išdegtus savo molinukus

22553376_1730877273597363_32090288010468

Atsakyti

O, reik ir man nuimt vėlyvąjį levandų derlių!!!

Atsakyti