Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kai kas nemiega nuo 5.30 :B  ir visai ne su vištom atsigulus. 

Na bet-neatidirbau vaikų mažumėj, tai tenka paaugus :D​ 

Atsakyti

Labas is ryto.man siandien miegojimo diena buvo tai pries pusvalandi atsikeliau.

Pradejau pirstines siaip del sportinio intereso..lygiu rastu pradzioj.kazkada esu mezgusi bet neatsimenu.tik atsimenu kad per dideles gavosi

Atsakyti

Labas rytas,

lietus lyja,tik miegot ir miegot...

Lietuti,jau gąsdini pastoviu galvos skausmu.Lietuvoje medicina ubagiška,bet jau seniai būtų magnetinį rezonansą ar bent KT padarę...

Sergančioms  :4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti

Labos :4u: 

Pas mus irgi lynoja, gal apie pietus issigiedrys, svajoju su dviraciu turbut paskutini karta si sezona isvaziuot, teks su nekantrumu naujo laukt.

Si vakara balius nusimato, tai vakart torta gaminau. Seniai bebuvau kepus, ilgokai uztrukau :D .

Vis dar riesiniauju, pirmoji jau i pabaiga :bigsmile:.

Atsakyti

Labas rytas As su identiskais simptomais kaip Kerpena. Tik kadangi dirbau tai sinusitas ir kosulys dar prisiklijavo.Feeeee. Sarange kiek Noriu is tavo fotkiu. Avinzirniai geriausi yra kiti. Nufotkinsiu paskui. As jauciuosi pavargusi gyventi.....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 21 spalio 2017 - 08:32

Lyja tai lyja, bet nu ruduo gi!

MiodulinC pagerkit, išbandžiau. Geras.

Atsakyti

Ingriduska,

:blink: :blink: .Išgąsdinai...mano viena draugytė sako:"Visada taip nebus"    ir, kai juodas dryžis,ir, kai šviesus...

Atsakyti

labas rytas

Oi Ingriduska :4u: tokias mintis vyk salin :console:

Ligoniams :4u:

Atsakyti

Siandien suzinojau, kad viena bendradarbe savo sodyba nuomoja, reiks kita sav. issiaiskint ateiciai kokia kaina ir kas yra :hmm:

Atsakyti

Nesogasdinkit nuo tiltu nesokinesiu. Tiesiog kartais nugali liudesys ir tada viskas ksip si diena. Pilka purvina ir nemalonu.

Praeis. Nes viskas praeina.

Atsakyti

Labas rytas,

Vakar aš irgi nuėjau anksti gult, taip džiaugiuosi, o tai vis tekdavo naktinėt. Buvau prabudus vienu momentu, bet kažkaip vėl greit užsnūdau  :) 

Mano vaikas šiandien švenčia gimtadienį :D Laukė vos ne pusę metų, tai sulaukė dienos tarp saulėtų įlindusios lietingos :D Nes šventimas tai miške  :rolleyes:  Sudėtinga su tais vasarinais gimtadieniais, tai taip ir gaunasi :D

Kerpenai sveikatos balioną siunčiu  :4u:  Lietučiui irgi  :4u: 

O Ingriduskai apkabinimas  :friends: 

Mano Rusnė kažkada čia neseniai jau mato, kad mamai visai prastai, visa pikta liūdna sėdi, nieko nekalba, tai priėjo ir sako-Nusišypsok dirbtine šypsena :D  Na, negalėjau atsilaikyt, taip suprunkščiau :D Tai ji dabar šitą ginklą dažniau panaudoja esant reikalui :D

Tai va, bent jau ta dirbtine šypsena, nusišypsokit sau  :new_russian:  :didis:​ 

Atsakyti

Sveikos,

 

Sektiškai buvau pabudus 3h nakties, bet tik todėl, kad Kukulis išsikukulino iš lovos  :D

 

Rokišky fantastiškas oras, praėjom tradicinį reisą: batų parduotuvės, skudurų parduotuvės, aikštė - dvaras, "Pupelė"  :super:

 

Pafotkinau vieną įdomesnį ir egzotiškesnį  šalį.

 

Mochera kaitaliota su medvilne ir šilko gijele. Toks įdomus gavosi  :rolleyes:

 

IMG_3011_medium2.JPG

 

IMG_3054_medium2.JPG

 

IMG_3064_medium2.JPG

 

IMG_3024_medium2.JPG

 

O čia nieko idomaus, violetinis lizdas :D

 

IMG_3080_medium2.JPG

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 21 spalio 2017 - 14:50