Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

O aš sergu. Vakar vos iš darbo parsivilkau. Objektyviai kaip ir nieko labai nėra - temperatūra kokie 37.1, sloga, bet ir tai nėra kad jau baisiai užgulę nosį būtų. Ryte atsiprašiau iš darbo ir paskui net sąžinė truputį graužė,kad gal be reikalo. Bet kaip tik atsikeliu iš lovos taip ir pamatau, kaip neturiu, jėgų, kaip skauda galvą. Dabar jau šonus nuo voliojimosi pradėjo skaudėt, tai nutariau kiek atsikelti, bet matyt teks vėl gultis. Net megzt noras nekyla. Bet kaip gera vienai namie... Net nežinau kodėl.

Atsakyti

Rudolph_sweater_medium2.jpg

15363637292_7fce3b59ba_z.jpg

2430565481_50f2ac9915_z.jpg

5425327440_97d11731ac_z.jpg

5600123085_936f43165e_z.jpg,

1_2_medium2.JPG

8629851715_86f5040938_z.jpg

DSC_4705_medium2.jpeg

20111220l_medium.jpg

Atsakyti

Kerpena, nesigraužk ir gydykis :4u:  :4u: Reikia išsigulėt, nors suprantu tave, man irgi dažnai taip būna, kad nėr jėgų, bet rimtu ligoniu savęs nelaikai, tai kaip ir sąžinė neleidžia simuliuot, bet geriau taip pragulėt, negu susirgt dar labiau ir kitus apkrėst.

Atsakyti

bepirštės :clap_1:  labai gražios.

ir šiaip, Šarange, nu paskutiniu metu tavo vaizdelia itiesiog sielėtekį nenumaldomą kelia. ir net negaliu apssipręst, ar dėl fotkių gražumo, ar dėl pačių mezginių.....

Atsakyti

a jo - Kerpena. tiesiog privalai ilsėtis, nes kitaip įsisirgsi rimčiau. ir visi tą žino. ir tavo šeima susitvarkys puikiai ir be tavęs.

apskritai, man tavo simptomai tokie labia į plaučių uždegimą panašūs :hmm: nekosuliuoji? kvėpavimas nepasunkėjęs?

Atsakyti

Katuk, matyt, ir dėl to ir dėl to :D

 

Prašom dar :D

 

3853898011_6fc2ee0204_z.jpg

 

81819b_medium.jpg

 

Gal kam aktualu, labai daug gražių kojinių https://www.ravelry..../jeanniefanihi?

 

 

Omg, atsiminiau vieną darbą......... :oh:

 

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 20 spalio 2017 - 14:13

Sveikos, šiandien gastrolėse :). Su autobusu į centrą važiavau, nes lankėm vieną įmonę. Nuostabus oras ir nuostabūs vaizdai į senamiestį jų terasoje. Ta proga paskui ėjau kelio galą pėsčia, paišlaidavau. Už 53 eur nusipirkau sau UT suknelę (paprasta, mėlyna, trikotažas) ir  8 daiktus 3 vaikams už tuos pačius 53 eur.  Paprastai neperku naujų drabužių vaikams, vis kas atiduoda, lieka vienam nuo kito ar SH ką gero sumedžioju. Bet kaip jie užtat džiaugiasi gavę ką nors naujo, dėl to, kad retai... Vien dėl to verta. Brolis D ir sako:  "Mama, aš labai džiaugiuosi, kai tu man nuperki kokį daiktą. Bet dar labiau, kai ką pati numezgi". Laukia megztuko, tai geriau jau jis pavyksta ir neapvilia mano mezginių gerbėjo :).

Ryt numatyta klasės išvyka po Karmazinų pažintinį taką, bet orą praneša apsiniaukusį ir su lietum, gaila, gali ir  nuplaukti ta išvyka. Arba bent jau nebus tiek džiaugsmo, koks būtų, jeigu tokiu oru, kaip šiandien vaikščiotume.

Atsakyti

Kerpena, :4u: geriau be reikalo pagulėt, nei paskui kokią sunkią ligą apturėt.


Atsakyti

Restar, aš medituoju ties viena UT suknele... graži, nors ir paprasta. bet esmė tame, kad vienas dydis lyg ir traukia per pečius, o kitas dydis jau kaba kaip maišas. greičiausia ne mano sudėjimui ten siuva....

Atsakyti

va tokia, tik turi tokiso gražios raudonos ir tamsiai žalios

http://www.utenostri...5f?w=880&h=1258

 

Atsakyti

tos lapuotos bepirštės man labai labai gražios..turiu kaip tik oranžinės alpakos likutį nuo kišenėtos :) jaučiu nemažai bepirščių gautųs

nors šiaip norėčiau pirštuotas pirštines nusimegzt pamėgint..tik reik rast gerą aprašymą :) gerai būt suskaičiuotą

Katuk tu kažkada Žuviukui swapines mezgei, gal turi receptą?

Atsakyti

Labas

va tokia, tik turi tokiso gražios raudonos ir tamsiai žalios

http://www.utenostri...5f?w=880&h=1258

As pernai tokia pirkau raudona. Nu kaip nusiburbulavo...............

Atsakyti