Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Šiandien buvo ne šalna,o šaltis  -3.

Šalna buvo vakar☺,kai mašina apšalus,bet termometras rodė +1.Bet sinoptikai nieko apie tai nekalbėjo,vakar naktį iš viso turėjo būti +5,tai ryte radus mašiną ledo šarve buvo šokas,ypač kad vaiką reikėjo iki mokyklos nuvežti

Atsakyti

vilmak, tai jūs ten šiaurėje :D  pas jus jau ir sniegą kitą savaitę žada

 

tirpiklis nežinau koks :D  pirktas mašinų reikmenų skyriuj, parašyta LEDO TIRPIKLIS :D

va toks

random_55e82c9ae42fb-342x318.png

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 20 spalio 2017 - 12:22

Ir dar tirpiklio būna flakone.,kaip oro gaiviklis

Atsakyti

bet sakyčiau nereiktų piktnaudžiauti ir purkšti šoninių langų, bo nes kadangi valytuvai jų nepasiekė, tai kažkokia tokia migla apsitraukė ir šiek tiek apsunkino šoninių veidrodėlių stebėjimą. arba nusbraukti langų valytuvu.

Atsakyti

Labas šaltas rytas, Gramdžiau ir aš auto apledėjusią, paskui atsinešiau šilto vandens kibiriuką ir viską nuliejau :D katuk, koks ten purškiklis? Gal reik ir man sezonui artėjant  :hmm:  Ir per plonai apsirengiau šiandien  :unsure: Vakarykštė puiki diena suklaidino :D Tai rankas sušalau. Olaiva, yr koks raštelis gal šitos kepurės? Šiaip, kepurių lyg ir nereik, bet šita labai spalviškai gražiai suisdėliotų. Bet, kažin, ar turėsiu laiko  :hmm: Bet bibliotekos lobynams gi nepakenks praturtėt :D Gaminau troškinį moliūge, Laaabai skanus gavosi, bet kitąkart reiktų mažesnio moliūgo, Stogas betroškinant įkrito :D

yra,bet mokamas...bwt ravelry kelios numezgę,pasididinus nesudėtinga pasipaišyti.iš 4 akių motyvas.pasipaišius galėsiu špargalke pasidalinti

Atsakyti

pasivijau  jus :)

mezgu galim sakyt nieko :hmm:  tiksliau varau kojines. sunui pora poru, dukrai pora poru, dabar sau antra pora.  zodz... vienuolikta  kojine  jau i pabaiga :D

susitvarkiau palovini drakiaus  guoli. zodz... turiu daug  visokiu siulu likuciu nuo uzsakymu. spalvos nuo  juodos iki zydros ir riozines...  visokius mazus kamuoliukus seniai ismecius, bet cia toki po 50 gr ir daugiau. net vienos rusies milijono spavu yr... kazi ka is ju daryt :hmm:   dar visokiu  moheru Princese, cia kai  megzt intensyviai pradejau, tai  prisipirkau... nu kandadabar man  net per ilgarankovius marskinius ... nebent sau ir  kitiems kandanciasmoherines kojines megzt, kad kraujotaka gerintu :hmm: :D  padejavau .  o siaip niekas nekabina is megztu rodomu. sveikas protas isijunge gal, kad ir taip perdaug megztu rubu turiu :hmm: :huh2: :unsure:

Atsakyti

Idėjos swapui nemokamai :D https://www.ravelry..../zickzack-scarf

_19_medium2.jpg

_6_medium2.jpg

_8_medium2.jpg

_2_medium2.jpg

_6_medium2.jpg

https://www.ravelry....a-moccasin-look

IMG_0350__1__medium2.JPG

Sakot jau laikas kiepkas megzt? 

IMG_7927_edit_medium2.jpg

Fishlake_1D_medium2.jpg

229_016_001_M_medium2.jpg

IMG_7408_medium2.JPG

Atsakyti

tie zigzagai visai gražūs. fėja mano fėja :D  šalikiuką tokį tai visai nešiočiau. bent jau šiandien

Atsakyti

va man margiuku  bangeliniu pridejo. :D

Atsakyti

Sakot jau laikas kiepkas megzt? 

Laikas laikas :D  Kol sugalvosiu kas ir kaip, kol patvirtins užsakovai, tai kad tik spėčiau iki žiemos :D

Atsakyti

Hoss-Susan4-pst_medium2.jpg

rossetti_202_medium2.jpg

image_medium2.jpeg

IMG_3507_medium2.JPG

blanket1_medium2.jpg

coralue1_medium2.jpg

image_medium2.jpg

3a_medium2.jpg

IMG_7347_medium2.JPG

IMG_0033_medium2.JPG

Atsakyti

Man tai lovatiesė tokia margiukė patinka  :rolleyes:  :D 

Mano vaikai kepurių turi kokiems 5metams, ypač LUknė, bet kasmet vis numegzu po naują, iš sportinio intereso :D

fyberspates_0171lrcrop_medium.jpg

file_medium2.jpg

1567_medium2.jpg

1608_medium2.jpg

IMG_8367_medium2.JPG

Pressed_Leaves_Closeup_medium2.jpg

KT3_medium2.jpg

Konglelua_xx_medium2.jpg

DSC_4214_medium2.JPG

IMG_1141_medium2.JPG

Atsakyti