Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

labas rytas :)

aš vakar vieną pradėtuką užbaigiau, kitas baisiai neįdomus bet nenorėjau jau nieko naujo pradėt tai pamezgėjau tą...bet kaip nemėgstu taip užbaigti valanda iki miego ypač kai sekančio projekto nesugalvojus

tiksliau minty turiu bent 4-5, neišsirenku ko labiausiai noriu..gal dar kokias kojines ar bepirštes panarpliot kol atsirinksiu

Atsakyti

šarange o kaip tu juos gaminai tuos avinžirnius?

Nors man eina taip ir be nieko tik išvirti :)

Atsakyti

helou,

aš tai tik po laiko suprantu, kad nepaminiu kai kurių sektančių pagyrų. nu . persiprašau. bet matyt viskas patinka :D 

pinktadieniiiiiis

nors kaip visad priplanuota visokių reikalųreikaliukų, tai pakatiniauti nelabai ir seksis..

gal turit kokį išbandytą ir pasiteisinusį receptą žaliems pomidorams sumarinuot? :4u:

avinžirniai, jeigu vienus valgyt, tai skanu pavirti ir paskrudinti su prieskoniukais orkaitėj. o šiaip tai net ninau, ką dar ten su vienas daryt :hmm:  aš tai dažniausiai įmaišau juos kur nors, tai visai neblogą poskonį pagamina.

o dar pareklamuosiu vieną patiekalą.

kalafiorų kepsnelius

https://www.delfi.lt...i.d?id=70161820

kažką panašaus gaminau. tik nedėjau sūrio ir grietinės, pakepintų svogūnų ir salierų primaišiau.

sau ir vyrui su kiaušiniu, o panoms vietoj kiaušinio dėjau linų sėmenų maltų košelės.

tai mano vyriškis šiaip nemėgsta kopūstų, ypač virtų, bet šiuos kepsnius lapnojo su malonumu, ir prašė dar pagaminti. sakė, kaip žuvies kotletai. va.

Atsakyti

Labs :mirksiukas:
 

Avinžirnius dedu į troškinius.
Pvz. Į puodą ar gilią keptuvę dedu kubeliais supjaustytą mėsą. Apkepu. Ir vis dedu paeiliui pjaustydama/tarkuodama.Tarkuotos morkos. Svogūnai. Kūbelaiis pjaustyta cukinija (didelė). Patroškinu kol cukinija patampa minkšta, tuomet suberiu avinžirnius. Aš valgau taip kaip yra. Vyrui reik bulvių.

Man basiai patinka kai viskas vienam puode būna :D
Lęšius "slepiu" kartu su "sprogusiais" balandėliais. Spėju nei vienas mano vyras jų nemato, o suvalgo.

 

Gražu :bigsmile:

Priedas  Blog.Azula.1_medium2.jpg   124,58KB   0 Parsiųsta kartų

Priedas  l.jpg   148,87KB   0 Parsiųsta kartų

 

Mano vyrai mažieji dar pe kepurių :B O minčių, kokias numegzt - lygiai nulis.
Vyrui - nupirkau Mxm :D

Atsakyti

Šiaučius basas, kriaučius nuogas, Ristinėl?

Atsakyti

Labas.

Nu tooooks superpenktadienis, kad uch ir ach.

O pas jus tai kaip ant saulytės pasišildyt atėjau. Graži ta kitonişka kepurė  :wub:​ 

Atsakyti

Aš su Ristina i ta pacia karieta .... vaikai be kepurių, be movų Didžiausias pats nusiperka. Reik pasiut. Nu bet.... kadanors 😊😄

Atsakyti

aš šianien ryte labai savim didžiavausi ir džiaugiausi, nu nes gi prisiminiau, kad turiu purškiamą ledo tirpiklį. mašinos langams. 30 sekundžių ir vualia, langai švarutėliai.

tik nepaskaičiavau, kad nuo to temperatūrų susidūrimo auto viduje aprasos langai :D  nu ir vėjelis bei kondiškė turėjo šiek tiek paveikti, akd galėčiau bent kažką įžiūrėt :D

Atsakyti

kepurės ir mane jau gundo,tikiuosi per savaitgali greituoju būdu va šitą nusinarpliosiu :) dropsų alpakų visokiausių spalvų likučiai labai suderėjo  :wub:​ 

 

sommers_03_medium2.jpg

 

IMG_6627_medium2.JPG

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 20 spalio 2017 - 10:28

Labas šaltas rytas,

Gramdžiau ir aš auto apledėjusią, paskui atsinešiau šilto vandens kibiriuką ir viską nuliejau :D

katuk, koks ten purškiklis? Gal reik ir man sezonui artėjant  :hmm: 

Ir per plonai apsirengiau šiandien  :unsure: Vakarykštė puiki diena suklaidino :D Tai rankas sušalau.

Olaiva, yr koks raštelis gal šitos kepurės? Šiaip, kepurių lyg ir nereik, bet šita labai spalviškai gražiai suisdėliotų. Bet, kažin, ar turėsiu laiko  :hmm: Bet bibliotekos lobynams gi nepakenks praturtėt :D

Gaminau troškinį moliūge, Laaabai skanus gavosi, bet kitąkart reiktų mažesnio moliūgo, Stogas betroškinant įkrito :D

Atsakyti

Man pasiseke. Salna buvo papedej. Iki manes neatejo. Kaime zole balta. Mieste masinas gramde. O man neteko gremzt. 

Atsakyti

Šiandien dar vieną metinį darbą atlikau susikaupus, dabar galvoj tik savaitgalis ir mezginiai :D

Avinžirnius gaminau su troškiniais, vienas buvo tik mėsyte kepta gabaliukais ir avinžirniai, dar burokėlių mišrainė, tai tos visi prašė pakartot :D O kitam kartui daugiau visko pridėjau, ir pastos ir svogūnų, ir cukinijos, ir morkų, tai šitas geriau slydo, va pietums, kai buvau alkana tai net labai skanu buvo :D Dar sakiau gaminsiu kada čili sriubą, vietoj pupelių. Šiaip nesakau, kad neskanu, bet gali jų nebūt ir nieks nepasigestų :D

Pelargonija vis dar žydi  :super: 

Atsakyti