Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

oi, koks nuostabus gyvenimas :wub:  ką tik grįžau iš nuostabiai šilto, nepakartojamo vakaro...  Saulėlydžio knygos pristatymo :wub: ....TU -NUOSTABI ! Džiaugiuosi , kad virtuali erdvė suvedė, likimas leido pažinti. ( Beje, pas mokyt. Oginskienę  ir man teko mokytis  :) )

Atsakyti

na ką,gitaristų konkursas iš lapkričio 25 nukeltas į sausio mėnesį.dėl pirties tai gerai,bet šiaip tai laaabai blogai taip nuvėlinti į tą ligų sezoną...ir dar po bim bam atostogų...

atrūšiavom knygas,ryt laukia kruizas per bibliotekas.gal sau ką gero nugriebsiu,nes jau D.Kutraitės Nokstančių bananų kvapas į pabaigą

Atsakyti

Abelo o kokio dydzio kepuriu reik? Lieka visokiu trikotazo galiuku galeciau pasiut po viena kita. Kai be termino i deze tai be parkiu ir siuvi. 

 

Visokių visokiausių. Serga nuo pat naujagimių iki paauglių. Svarbu kad būtų švelnios, ypač ties siūlėm, kad visokie mazgeliai nedirgintų, nes po chemijos ar radioterapijos oda kartais tampa labai jautri menkiausiam trupiniui. Labiausiai išrankūs aišku paaugliai :)

Atsakyti

 Ačiū. Bandysiu pameistravoti. Vistiek lieka didesni mazesni galiukai. 

Jūrate!!!! Tu nuostabi!!! Taip ir toliau😉

Atsakyti

Draugutės su megztukais 


https://www.instagra.../p/BabfZNGDtVl/

Atsakyti

Nuoširduk, yra lapkričio 17d. renginys "Pasidalink šiluma" ar kažkaip panašiai. Fb paieškok. Tai kaip tik ten dabar pats kojinių ir liemenių mezgimas :) (nemoku nukopijuot paprasto teksto iš fb....) :(

Atsakyti

Čia lyg

https://m.facebook.c...13392064/?ti=cl

Atsakyti

 Ačiū. Bandysiu pameistravoti.

Liuks ;) jei reiks pagalbos perduodant, brūkštelk ;)

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Sveikinu ir labai džiaugiuosi už Saulėlydį, labai nuoširdu :wub: :wub: :wub:

 

Abelo, aš užmačiau va šitą akciją FB, kuri vyks iki lapkričio 19 dienos, gal ta pati kur ir tu įkėlei, per 2 vakarus 7 kojinytes numezgiau, 2 poras per vakarą realu numegzti :)


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 20 spalio 2017 - 07:11

labas rytas,

ryte įsisukau po laiptais,pas drakalaitį į svečius.tai vat Drops alpakų radau nekukliai,po 8 matkelius 2 megztukams,maišelį įvairiausių twidų prisirinkau,gal reiks kada po švenčių painspirinti,kai bus niūru ir be spalvų.apsimatavau savo suknelės priekį,eisiu turbūt pasibrūžinti

tik dabar dirstelėjau į termometrą,kad vos +2...rūkas už lango toks,kad nei gretimo namo nesimato.gyvenam vienkiemy :D

Atsakyti

Labas rytas,

Šiandien buvo siaubinga šalna, mašinos langus vos atgramdžiau, kažkaip netikėtai, mano pelargonijos ant palangės dar taip gražiai žydėjo, kažin ar nenušalo  :hmm: 

Nors diena tai šviečiasi labai graži, jei ir paskutinė tokia...

Olaiva, kokių spalvų alpakų drakalaitis prislėpęs?

Mano galvoje sukasi du mašininiai projektai, bet kaip susikaupt ir juos įgyvendint....? 

IMG_1372_medium2.jpg

Atsakyti

Tiesa, avinžirniai mano chebros neužskaityti, man pačiai irgi ne tas dalykas kurį mielai valgyčiau, visi atbulais dantim valgė... keliauja kartu su lęšiais kartu į vieną kategoriją ...

Atsakyti