Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Iš Restar paveiksliuko mano gyvenime nebuvo tik KAL, MKAL Ami ir yarnbombingo nepraktikuoju :unsure: siūlų jam gaila.

O visa kita - kasdienybė kasdienybė - tai viena, tai kita ir aš nesiskundžiu :D

Atsakyti

kojinyčių akcijoje dalyvav omano dukros su mokyklos visuomenine veikla.

nu tai....

viskas skambiai tik reklamose. nes kažkaip labai sunkiai sekėsi įsiūlyti Santariškėms tas kojinytes....

tikrai negražu juoktis iš kitų nelaimės

nors anokia čia nelaimė.... nu pablūdysiu  ir tiek, svarbu neprisiblūdyt

Atsakyti

Va va, Katuk, galvoju ir aš, kiek iš tikrųjų reikia tų kojinyčių, ar tik pliusą užsideda tokią akciją organizuodami, jei žmonės daro iš širdies, nusiunčia ir ten vos ne į šiukšliadėžę verčia, tai irgi ...nesmagu.

Atsakyti

Šiandien per pietus mačiau moterį su drabužiu ant kurio buvo labai panašaus stiliaus žirgai, kaip buvo tas neseniai aptartas šalikas su vilkais dvigubu mezgimu numegztas. Iš pradžių pagalvojau, kad ten megztinis tokiu būdu numegztas, bet pasirodė, kad džemperis iš sintetinio flico, ar kaip ten ta medžiaga vadinasi, tokia su pūkeliu.

Atsakyti

Oj, tvarką dariau vienoj srity visą dieną, kai pradedi nėra galo.... :oh:

Man išvis nerodo šaradų apie kurias diskutuojat  :hmm:

 

Mečiau gert  kavą po pietų, tai po nosim obuolys su vandeniu ir magniu :D

 

Scrumptious_purl_stripe_Groups_medium2.j

 

Dryžiai kitaip

img_3893_32502736622_o_medium2.jpg

 

DSC_9517_medium2.jpg

 

malpeque_a_500_medium2.jpg

 

Copy_of_IMG_2047_medium2.JPG

 

TheresasSweaterRelaunch.2_medium2.JPG

 

4849578787_c9ebc4956b_z.jpg

 

5C0A4096_medium2.jpg

 

D75_0757_medium2.jpg

 

Image6_medium2.png

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 19 spalio 2017 - 13:40

O mes o mes..buvom pas daktarus tai anksciau namo parsiradom..pamegsiu sviesoj

Uzsisakem is riesutai jums prekiu su kolegem..dvi dezes gavosi, vaikis jau i pistacijas isisuko 😀

Atsakyti

Bet tai matot, koks oras lauke?  :wub:  Sakiau, kad gyvenimas gražus! Ir būtų dar gražesnis, jei nereikėtų kontoroj sėdėt tokiu oru  :P  Perpiet prasiėjau prospektu, šilta, saulėta, Lukiškių aikštėj kažkokių liepaičių šviežiai prisodinta... Beliko šiandien savaitinis posėdukas ir jau tada kirpyklon. 

 

Šiaip jau eilinį kartą užpuolė jausmas kad neturiukąapsirengt  :unsure: Reikės eiti medžioti sijonų...  :B

Atsakyti

img_8117_medium2.jpg

4155698872_efefd84c22_z.jpg

6489151025_6fc31a1ee0_z.jpg

cassatt1-Large_medium2.jpg

DSC_0398_medium2.jpg

IMG_7648_medium2.JPG

image_medium2.jpg

strik_032_medium2.jpg

P1010342_medium2.JPG

Atsakyti

Nuosirdi, galiu paklaust prie progos Klinikų Naujagimių sk., koks realus tų kojinių poreikis. Šiaip neišnešioti beveik visada su kojinėm, kartais ir su liemenėm, tik svarbiausia, kad ne pats švelniausias siūlas būtų,o biški su kandimu. Nes kandime,o ne šilumoj esmė. Tai jei gauna kokių sintetinių,tai tikrai išmeta,nes ir į inkubatorių tokių kišt nelabai gerai, kaista nesivėdina. Bet vilnonkių tai saugo kažkur. Tik šiais laikais labai daug mamų pačios mezga, dar Mamų Unija vis Kalėdines akcijas organizuoja, tai trūkumo nėra. Aš esu nėrus Onkologiniam vaikam kepuriukes,tai tiksliai žinau, kad dalis panaudojama, dalis laukia šeimininkų saugiai dėžėse. Vis pasiūloma ligoniukam,jei nori,eina išsirinkt :)

Atsakyti

Abelo o kokio dydzio kepuriu reik? Lieka visokiu trikotazo galiuku galeciau pasiut po viena kita. Kai be termino i deze tai be parkiu ir siuvi. 

Atsakyti

Labas vakaras :4u:

Graziai primesget snd :rolleyes: alia siuo metu nieks nekirbina sirdies, nes su malonumu swapinu :wub:

 

Sugadinau du kepimus macaroonsu :blink: :unsure: seimyna dziaugias, jiems visi liko, o man nabagei vel kept, tikiuos trecias kartas nepaves :B

 

Anketoj niekaip neuzpildau galvos ir plastakos apimties, nes mano mazoji padejeja kazkur saugiai padejo metra :B

 

Nuosirdi - mielas pledukas :wub:

Atsakyti

Nuosirdi, galiu paklaust prie progos Klinikų Naujagimių sk., koks realus tų kojinių poreikis. Šiaip neišnešioti beveik visada su kojinėm, kartais ir su liemenėm, tik svarbiausia, kad ne pats švelniausias siūlas būtų,o biški su kandimu. Nes kandime,o ne šilumoj esmė. Tai jei gauna kokių sintetinių,tai tikrai išmeta,nes ir į inkubatorių tokių kišt nelabai gerai, kaista nesivėdina. Bet vilnonkių tai saugo kažkur. Tik šiais laikais labai daug mamų pačios mezga, dar Mamų Unija vis Kalėdines akcijas organizuoja, tai trūkumo nėra. Aš esu nėrus Onkologiniam vaikam kepuriukes,tai tiksliai žinau, kad dalis panaudojama, dalis laukia šeimininkų saugiai dėžėse. Vis pasiūloma ligoniukam,jei nori,eina išsirinkt :)

Aš mezgu iš vilnos, nėra ta baisiai šiurkšti lietuviška, bet kandimo šiek tiek tikrai turi. Na jei paklausi, blogiau nebus, bet gal nuo dūšios vistiek kažkiek pamegsiu, jei jauti vidinį norą, reikia jį patenkinti, jaučiu skolą už rūpestį prieš 11 metų, kai abu su vyru pasimetę atvykome gimdyti 34 savaičių...Bet ir nuostabų gydytoją prisikalbinau (M. Kliučinską) ir akušerė nereali papuolė, žodžiu, labai geri prisiminimai :wub:

Bet jei pasakytų, kad tikrai tikrai nereikia, tai tada, žinoma, pataupyčiau savo laiką :4u:

Rasyte, ačiū :4u:

 

Atsakyti