Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas

Kiek noretinu megztuku ikelet.......

Atsakyti

Sveikos :4u: 

Tikrai daug geistinų mezginių šiandien užrodėt :wub:  Tik kažkaip nesimezga paskutiniu metu, tai pasigrožiu ir tiek.

Bet užtat jau trečią kartą sugalvojau, ką swapinsiu☺ Kaži kiek dar tų kartų bus☺ Šitą idėją jau kelintus metus turėjau, tik kažkaip vis dėl vienokių ar kitokių priežasčių ji nesiderino su ištraukta mergaite.  

Atsakyti

ir taip ir anaip žiūriu, o čia tikrai ne atskirai megzta ir prisiųta tos juostelės :hmm: smarty_a_500.jpg

Iš to vieno projekto, kuris yra prie aprašymo atrodo, kad megzta viskas kartu

https://www.ravelry....ckinsale/smarty

Atsakyti

O balta su juoda kai gražu :wub: 

Blyn iš kur gaut kiniečiųųųųųu :hmm: 

Pynutę reiks kada išbandyt, nors vis tiek ne visai aišku. Restar, už kurios pynutės vietos kabinai akis rankovei?

Atsakyti

Pauglystėj esu mezgus kepurę panašiai, su kitos spalvos pyne. Kaimynėbuvo nusimezgus,tai man atrodė kažkokia mistika, bet paskui parodė, tai paprasčiausiai mezgi kitu siūlu tą pynę, kaip žakardą, ir taip natūraliai ji iškyla, tarsi ant viršaus pasidaro.  Tik ratu jau nelabai išeitų.

Atsakyti

18299263_1840571896262760_21342183923982

Atsakyti

Mano vaiko megztukas

20171016_024119_medium2.jpg

Atsakyti

Krokodilinės sagos iš arčiau

20171016_024202_medium2.jpg

Atsakyti

Rankovių asimetrijos įkvėpimas - iš čiasonia-rykiel-striped-turtleneck-a-line-s

ir ši suknia gali būti dreskodinė  http://www.memorandu...ire-france7.jpg

Atsakyti

Katuk, atvažiuok kada į HURICANE prie mano darbo. Yra žmonės, kurie ateina ryte kavos. Nuo 8.

Nedažnai, bet aš irgi prisijungiu, padovanoju sau lėtą rytą. Na, ir kompanija gi daugmaž ta pati, tai veidai pažįstami, jau ir mopsus niurkyti galima.

Tegyvuoja flexi-time!

Nuoširdi, svarbu randa tie daikčiukai namus :) nesandėliuoji pagamintus, ir tai yra puiku  :mirksiukas:

Mažas pagyriukas :ax:

attachicon.gif014.JPGattachicon.gif006.JPG

Dieviškai gražiai numezgei. Tas kapučininis rusvumas, mezginio glotnumas, mažas megztukiukas  :wub:  :wub:  :wub:  :lietuva:​ 

Atsakyti

Man šio megztuko priekyje NIEKO nereikia.

 

 

o šito priekyje kas? nieko ?

smarty_b_500_medium2.jpg

 

 

ir dar panagrinėkime šią rankovę :hmm:tiksliau jos įstatymą. kas ten per pynutė? ar ji vašeliu? ar ten kūno dalis?

IMG_1648_medium2.jpg

Tikrai galima gražiau.

 

Rankoves galva apnerta pynute. Paskui nuo jos surinktos akys ir magzta rankove nuo galvos žemyn.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 18 spalio 2017 - 21:59

20171015_092305_medium2.jpg

 

20171015_102114_medium2.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 18 spalio 2017 - 22:04