Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

o šito priekyje kas? nieko ?

smarty_b_500_medium2.jpg

 

 

ir dar panagrinėkime šią rankovę :hmm:tiksliau jos įstatymą. kas ten per pynutė? ar ji vašeliu? ar ten kūno dalis?

IMG_1648_medium2.jpg

Atsakyti

lo_res_coopey_2315_medium2.jpg

smarty_b_500_medium2.jpg

Dailios kojinaitės  :wub: gal takelis koks dar nepasimiršo? :)

Ir megztukas dailus :wub:​  su visu sijonu ir užpakaliu :D

Atsakyti

Katuk, tuoj ateis Nitė ir išaiškins :). Nes mano kreiva akis galvoja, kad gali būti ir taip, ir taip. Nes panašu į rašto dalį, o pati savo pilkam risinukui surinkinėjau vąšeliu akis, tai irgi tokia pynutė gavosi. Va:

17360502_1688722421144217_474704518_n_me

Atsakyti

Radaaau modeliuką draugystės tvidui!!!

Bus pilkaa su rožine.

Užpakalį turiu. Dviratį turiu .

Cool!!

Atsakyti

o ką reiškia "surinkinėjau akis vašeliu" :hmm:  sorry, jei atrodau, kaip visiška nemokša.

nu bet kažkada bandžiau aš kažkaip ten pririnkti akis su pynute, ir man gavosi kažkokia belebirda. t.y. nei grožio, nei funkcijos. tai sakau, kažką reiškia ne taip darau :hmm:

nes ta pynutė gaunasi gražiai visa išsiryškinusi, visa matosi viršuje

Atsakyti

ir taip ir anaip žiūriu, o čia tikrai ne atskirai megzta ir prisiųta tos juostelės :hmm:

smarty_a_500.jpg

Atsakyti

Na, gal ne tuos žodžiys parinkau, bet dariau kaip tu. Pynute aplink apnėriau, tada nuo jos surinkau ir žemyn mezgiau. Be pynutės  pas mane buvo beleberda šitame megztuke. Kituose nebuvo poreikio, ir taip gražiai susirinkdavo.

Atsakyti

Lace, o bentjau galvos nebeskauda?

Galvą skaudėjo tik tą vieną dieną, kai ir kiti simptomai buvo, daugiau nebesikartojo.

sėdžiu kirpykloje, tai ta priga gal pirmą kartą per 2 mėnesius laiku iš darbo išėjau.  :oh: 

Atsakyti

Katuk, tuoj ateis Nitė ir išaiškins :). Nes mano kreiva akis galvoja, kad gali būti ir taip, ir taip. Nes panašu į rašto dalį, o pati savo pilkam risinukui surinkinėjau vąšeliu akis, tai irgi tokia pynutė gavosi. Va:

 

 

Atėjau ir neišaiškinsiu  :P

Pirmą kartą matau  :blink:  tokias pynutes aplink rankovės galvą  :rolleyes: pačios aiškinkitės :D geriausia bandymų būdu - va Restar jau turi panašų variantą :D tarp kitko labai gražų :wub: ir Restar rankovės galva daaaug geriau išformuota, ir geriau guli, ir teisingoj vietoj - tas geltonas visai ne lygis :D
 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 18 spalio 2017 - 17:25

Man regis ten tiesiog prie rasto surinktos akys ir tiek, matosi kad pynute ne aplink ein o priekio i viena puse nugaros i kita ir jos susitinka ant peties

Ko gero prie krastines akies sekanti arba dar sekanti nukelineta is geros puses

Pasiutot sian grozius rodyt, nespeju konspektuot

Reikia nusprest ka su dundaginio apacia daryt, mezgiau stulpeliu as ja ir icordu uzbaigiau, ale kazkaip nelabai ziurisi, isardyt norisi ir arba tuos stulpelius mazesniais virbalais tankiau,arbabis gis tik apicordint..dundaga gi nesiriecia po skalbimo ane?

Atsakyti

Labai smalsu, ką vėl dundagini? Nesu nieko iš vienis dundagos dar mezgus. Bet norėsiu entrelakinės suknelės. Gal per pirtį masterclass'ą padarysi? :). Nes niekaip neprisiruošiu išbandyt.

Atsakyti

Restar ogi tiesiog pati paprasciausia megztuka nuo virsaus reglanu lygiu rastu, nieko mandro, pridejau gijele lino..mezgu ir cypiu kaip man grazu..spalvos ypac

Hm enterlako tiesa sakant neprisimenu jau, reiktu imt mokytis is naujo, seniai mezgiau..realiai nieko sudetingo, smagu ji megzt

Atsakyti