Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Mopsai ne mano, o rytinio kavos sugėrovo. Vienas jo, vienas jo tėvų.

 

nu nu, įdomu, aps kokį ten sugėrovą iš pat ryto kavą geri :D

 

bet kad mopsai gali užniurkyti ir tave - žinau, esu tą patyrusi :D

Atsakyti

Nuoširdi, ar parduodi tu tuos leliukyzmus? :)

 

Net nežinau ką atsakyti, šitas yra 5 pledas, parduodu, bet ne per online, ar kokių skelbimų dėka, tiesiog, vieną dekoratorė nupirko, kai remontus darė, 2 draugas dovanoms ėmė, ir žadėjo dar pirkti, 1 vyras vežė į Prancūziją.

Per online tai tik klausinėja, patinka, bet kaina matyt netinka, arba nežinau kur pardavinėti :)

 

Atsakyti

Net nežinau ką atsakyti, šitas yra 5 pledas, parduodu, bet ne per online, ar kokių skelbimų dėka, tiesiog, vieną dekoratorė nupirko, kai remontus darė, 2 draugas dovanoms ėmė, ir žadėjo dar pirkti, 1 vyras vežė į Prancūziją.

Per online tai tik klausinėja, patinka, bet kaina matyt netinka, arba nežinau kur pardavinėti :)

Gatavą daiGtą parduoti labai sunku, nesvarbu, kad be dydžio ir spalva neutrali, bet vistiek sakys norio tokio pat tik didesnio ir žalio ir pan.... :D Dėl to ir klausiu, kad vis mezgi, bet ar yra kam.

221e078954e30aa4b5159d97740666ca.jpg

6bfa4431950cbe854baf5454d1647861.jpg

f11870fdd094a2474c59ae2df0fdc6d9.jpg

13b71d0ae7426c548f2e9f15c990c05b.jpg

25f36277751d3d9209556f80c133118c.jpg

6df160017da8fb8cfdfd47169ef05662.jpg

3e33b2acbd32311db835fbeeed5ff0fd.jpg

981fd408be35ce932676136f900b0657.jpg

Vakar maximoj mačiau suknelę panašią kaip gadget čia reklamavo, netgi panašiai žalia, iš bukle siūlo ir net gi buvo XL dydžio ir net gi kainavo padoriai, bet pagalvojau, kad man būtų per šilta :D

Atsakyti

Nuoširdi, svarbu randa tie daikčiukai namus :) nesandėliuoji pagamintus, ir tai yra puiku  :mirksiukas: 

 

Mažas pagyriukas :ax:

Priedas  014.JPG   238,41KB   4 Parsiųsta kartųPriedas  006.JPG   209,99KB   3 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Pledukus mezgu tik todėl, kad kažkada prisipirkau daug vilnos siūlų, tai kol jų nesumegsiu, vis gims vienas kitas pledukas, vis tiek kažkada atsiras pirkėjas. Užsidirbti iš to nelabai yra šansų, nes mano mezgimo tempai lėti, mezgu tik dėl malonumo ir pats svarbiausias dalykas, nepatinka megzti pagal užsakymus, tada man daugiau streso, nei malonumo, Nesu aš kieta mezgėja, kad iš paveiksliuko numegzčiau tą ar aną, mezgu tai, ką daug maž sugebu. Pledukus mezgu kai nesinori sukti galvos, varai paklodę pagal schemą ir viskas, nei kilpos, nei siaurinimai, platinimai, išėmimai nerūpi. Ai, čia kaip aš sakau, mano pasižaidimai :)

Atsakyti

Tikrai nuo mūsų temas nusirašinėja :D

https://www.delfi.lt...i.d?id=76077337

Atsakyti

kas čia lyginimo lentos ieškojo neseniai? pas mus tai va tokia :D

DSC_0330_medium2.JPG

Atsakyti

Koks gražus lentos priedas. :wub:

 

O mažasis Ristinos megztukas tiesiog tobulas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 18 spalio 2017 - 11:40

Kažin kaip [b]Laces[/b] dukrytės reikalai, minėjo, kad antradienį sužinos rezultatus :4u:

 

ačiū už rūpestį  :wub: atsakymas geras, jokių pakitimų nerado  :)

Atsakyti

Sveikos, tobuliukas Ristinos megztukas ♥. Kaip norėčiau tokių vaikams....

 Nesąmonę ten rašo apie mirkytų avinžirnių virimą, Tikrai nereikia 1,5 val, nebent nemirkytus, nors ir tai - nieko tiek ilgai neverdu... Iki pusvalandžio. Pirkau vakar Skanėjos, nes reikalai užspaudė, pas turkus nenuėjau. Bet taip akivaizdžiai mažesni, neišvaizdūs, trečiarūšiai kokie, jaučiu, kai yra su kuo palygint.

Lace - puiku ♥.

Nuoširduk, faina, kad radai būdą megzti, kas patinka nesinervinant. Man tokios būna paprastos kojinės bei lygusis mezgimas, kurį labai mėgstu :).

Atsakyti

Sveikos

Olaivos gražuolis koks paauges  :wub: 

Lace geros naujienos  :4u: 

Aš šiandien nuėjau pas tėvuką antakis praskeltas, nosis visa ištinus. Atsimena kad atsigulė miegot, o nežino nei kur nakti ėjo, nei kur griuvo  :blink:  gal kraujotaka sutrinka, gal lunatikuot pradėjo  :hmm: 

Atsakyti

Lace, o bentjau galvos nebeskauda?

Restar, ale tai kokia išranki :D  aš tai priimu kaip du skirtingus dalykus ir tiek. yra paprasti ir yra prabangūs, avinžirniai ta prasme. tai vat, švenčių proga galima ir prabangių :D  nu juokauju. šiaip tokių nesutapimų galima rasti ir daugiau. tie patys lęšiai. yra tų Baktat stambių, o eiliniai pigesni, bet ir smukesni

o virt tai ir aš tiek mirkytų neverdu. jei tiek virt, tai koše pavirsta. nors gal tie prabangūs ir ilgiau verda :hmm:

šiaip tai aš ir panoms savo nuolat pakartoju tokią liaudies išmintį :Dkai pradeda išsidirbinėt, tas maistas toks, tas anoks, šito galima ir geresnio rast, blablabla.... kad iš per daug gero gyvenimo kabinėjasi, ir kad mes valgom tam, kad gyventume, o ne gyvenam tam, kad valgytume.

Atsakyti