Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Aha, yra mintis kažką tokiais motyvais pamegzt kalėdiško :D dovanoms :santa:

Atsakyti

pšeprašam, o kur rožės ant to tratataliai dreskodinio??? greičiau jis man kažkoks driskodinis :D

Atsakyti

Tratataliai parašyta TUŠINKIT ŠVIESĄ, dėl to užrašo jis man iš esmės dreskodinis :)

Atsakyti

Tratataliai parašyta TUŠINKIT ŠVIESĄ, dėl to užrašo jis man iš esmės dreskodinis :)

O kaip megzt tamsoj :blink:

Atsakyti

Mano šiandieninis megztukas irgi dreskodinis, bet labai konceptualiai. Rožės yra ant etikėtės. Juodai baltos.

Atsakyti

O kaip megzt tamsoj :blink:

O čia besipirtinančių paslaptisssssss bebebe

Atsakyti

O čia besipirtinančių paslaptisssssss bebebe

Aha :D tamsoj vandeny muiluotom ar tortuotom rankom :P

 

Atsakyti

apniukę,tai truputis spalvotų tortų :) ir ne tik :)

DSC_0273_medium2.JPG

DSC_0271_medium2.JPG

DSC_0255_medium2.JPG

DSC_0266_medium2.JPG

DSC_0289_medium2.JPG

DSC_0264_medium2.JPG

Atsakyti

Ir miaurrrrrrgaitė, ir miauuuuukis - paaugę, dailučiai, glostytini  :wub:​ 

Atsakyti

Pas Gadget jau kokios garbanotos mintys sukas :). Nes aš tai irgi rimtai planuoju megzt per mytą, tai man šviesa reikalinga bus :). Gal net tradiciškai reikia atsivežt siūlo kojinėms ir pasigamint porikę sau brangiausiajai per visą laiką. Storos dundagos dar turėtų būt likę.

O tos rožės ir ant suknelių ir ant džinsų gražu idėjiškai, jeigu rimtai būtų toks dresskodas :). Kietai atrodytume :D.

Atsakyti

ašš tai galiu ir tamsoj megzt...tik paskui šviesoj reikia viską išardyt :D

tingiu, neisiu pasivaikščiot šiandie..pamegsiu 20 minučių

Atsakyti

 O tos rožės ir ant suknelių ir ant džinsų gražu idėjiškai, jeigu rimtai būtų toks dresskodas :). Kietai atrodytume :D.
         

 

 

Restar, 

 

Nuo pat Valdemaro skambučio iššaukimo dideliu pirties norėjimu esi 2017 metų mezgėjų pirties mūza. Tai reiškia, kad kaip pasakysi, taip ir bus.     

 

 

Juoda su rožėmis yra pirties dreskodas:sakai?????

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 17 spalio 2017 - 11:49