Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Oi, apie galimą gavimą iš užsieniečių nepamąsčiau  :oh: Nes nu su naminiu paštu tai man kaip ir Katukui - mūsų kaimo skyrių uždarė, o važiuoti siuntinio į Trakus? kažkaip sudėtinga. Kol susiruošiu atsiimti, atgal išsiųs :lol: Škia, einu papildyti, įrašysiu darbo adresą... 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šilingė: 17 spalio 2017 - 09:40

galim užsiauginti http://www.e-seklos....ai_nuto_zirniai

nors kažin ar su mūsų klimatu normaliai jie suvegetuotų :hmm:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 17 spalio 2017 - 09:45

labai neblogi konservuoti bonduelle kur garuose virti :) kitokie kiek mėginau nepatiko, nu bet skonio reikalas

aišku savo namie išsivirti vistiek skaniausi

Atsakyti

Mano liaudis labai mėgsta avinžirnius :D tiek "plikus", tiek su prieskoniais. Dedu į troškinius.
Falafeliai tik man valgomi :B Perku Skanėjos, nes mano kaime kitokių nėr. Tiesa, iš Lenkijos parsigabenusi buvau, tai skirtumo nepastebėjau.

 

Įtariu, mano mezgalai, jau nusibodę :rolleyes: :ax: nu bet, kaip nepasigirt palatos draugėm.. :ax:
Mano spalvų suvokime, idealus kontrastas.

Priedas  016.JPG   275,28KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

ai, dar berods Lidle kažkada pirkau :hmm:  bet kadangi iš tikro nestebiu, kokio ten lygio perku, tai net nepamenu, ar tikrai yra tam Lidle to nuto :D

žodžiu, reikia, einu ir perku, kur nueinu. jeigu tikrai kažkas nepatinka, tai bandau prisiminti, kad būtent to daikto reik nepirkti ir tiek :D

 

Ristina, man šitas derinys spalvinis super :super:  ti kvat raštas tai toks jau žieminis

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 17 spalio 2017 - 10:00

Ristina, tu girkis girkis, mes tiesiog gal nebelabai sugalvojam ką originalaus pakomentuot, pvz. labai gera frazė: " mano spalvų suvokime" :D bet tai nereiškia, kad akių nedžiugina :D

 

O aš kaip tik Lidle  neradau avinžirnių ir išvis dar nenusipirkau nuo ankštinių temos pradžios, nes vis pamirštu, o kai atsimenu, tai nerandu :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 17 spalio 2017 - 10:01

tai ir sakau, kad galiu klysti su Lidlu ir avinžirniais. nu nes Lidlas toks ekonom variantas su prekėm, tik būtiniausios ir dažniausiai masiškai vartojamos, kažkokio nukrypimo nerasi :D

išmeta kokių nors fun užtepėlių ir oplia, po savaitės nebeprekiauja. ir neaikšu kodėl, nes tos užtepėlės tai buvo labai populiarios, ir ne tik tarp keistuolių kažko nevalgančių :hmm:

Atsakyti

Man tai ne tai, kad žieminis, bet toks kalėdinis tas raštas :D

Atsakyti

Ristina dirba Kalėdų senelio dirbtuvėse? :) Gražus kontrastas tikrai. Kaip tik pagalvojau vakar, kad gražus būtų mėlynai-raudonas derinys kur nors ant kaklo.

Avinžirnius išsivirt juokų darbas, aš kažkaip apskritai visokių konservų privengiu, išskyrus konservuotus pomidorus :).. Kadangi iš vakaro dabar reikia ruoštis pusryčiams, merkti kruopas, tai ir ankštinių tuo pačiu užsimerkiu kokiai pietų idėjai. Šiandien net iš ryto išviriau, nes mergička užsiprašė, kad galėtų į mokyklą neštis.

Aha, mano mergaitė, jeigu ne iš užsienio, ir patogu siųsti per paštomatą (užkliuvo akys, kad Egloshke parašius bankomatą :D), tai tikrai būtų geriau, nes paštas mūsų tik nuo  10 val dirba, tai eidama į darželį nepasiimsiu, o iš darželio pareinant bus jau tamsu fotkinti :).

Atsakyti

Labas taria jums apsislogavusi mergaitė :4u:

Kur jas pasigavau, geras klausimas, bet kad nesmagus dalykas, tai faktas.

 

Aš labai pasiilgau susitikimo, nu bet jau bais toli, o dal lapkričio pabaigoje, kai diena labai trumpa, apie 6 val kelio pirmyn atgal, nu. Dar labai neaišku, iki Kauno tai atmaučiau akimirksniu, valandikė ir esu, o jau Vilnius ir aplinkeliai man baisiai sudėtingas miestas, tada jau vyras mane veža :)

Ristina, gražus kaklas, o tu kitokių ir nemoki gaminti :wub:

Su savo neapsisprendimu tiek galvosūkių turiu dėl mergaitės.... :rolleyes:

Atsakyti

Ristina mūsų temą kalėdom dabina  :angel_not:​ 

Atsakyti

nuoširduk, tai ir mauk link Kauno. Tadaaa skambink chebrytei, ir tave atveždins į vietą. Ir atgal taip pat. Nieko ekonomiško, bet viskas linksmai  :)

Labas

FĖJA, neatsidarančią pildymui anketą surašiau maišytojai, likau tik plaštakos nepamatavus, iki vakaro padarysiu.

Tikiuos, neužstresinau. Nes apie savo mergaitę  galvoju labai labai geras mintis, va ji tai tobulai užpildė anketą  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  Jau turiu idėją, priemones ir šeštadienį ryte pradėsiu. Nes turi būtii šviesu, kad šviesias mintis įgaminčiau.

Dresskodinės kelnės iį interneto (nu esu nubausta su kėlimu beleko ko nors į sm)  

šiuos pirmus matavausi, plokščiam užpakaliui siūti, o visa kita super.5575204800_1_1_1.jpg?ts=1502905415755

9794266800_2_6_1.jpg?ts=1504114854726

manau, irgi tratataliai dresssskodinis

9632254500_1_1_1.jpg?ts=1508144077145

Atsakyti