Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kerpena, užuominas mėtai :D

labas rytas,

vilkai ohoho kiek darbelio, iki deadline'o galima ir nesuspėt tiek :D

nu man mintis apie sukneles su rožėm irgi patinka. gėlių darželis tiesiog :D

Atsakyti

O jei paštomato adresas, tai ir telefono reikės?

 

Taip, taip, kurios į paštomatus gausit, surašykit telefonus 🙂

Atsakyti

Labas rytas.

 

A jo, dvipusis mezgimas nėra toks sudėtingas, kaip atrodo jo nepabandžius. Tik procesas toks panašus į siuvinėjimą kryželiu - schemą sekti reikia nuolat, kai mezgi tokius paveikslus... Ir lėtesnis kažkiek, nes veiksmas dvigubinasi.

 

Žiūriu į suknias su rožėm ir širdis dainuoja  :P Tiesiog. 

Vėl miego pritrūkau  :oh:  Užtat swaptelėjau vakar vakare trupučiuką  :wub: Ir Velvet pabaigiau žiūrėti pagaliau. Ieškau mezgiminio serialo! 

Atsakyti

neseniai pažiūrėjau tokį serialą Somewhere Between.

na, kažkaip mezgant visai susižiūrėjo, gal 10 serijų ir visos nuolat veiksme, nu bet vaidyba tai smarkiai perspausta. žodžiu, visai nieko, bet gero kino mėgėjoms nepatariu :D



Atsakyti

Kerpena, užuominas mėtai :D

 

 Ne tai, kad užuominas, bet rodau gražius spalvų derinius, jei kartais dar fėja kankinasi kūrybinėse kančiose - ims pvz. ir pasirodys, kad drakutis kaip tik tokių spalvų turi. :D :rolleyes:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 17 spalio 2017 - 08:48

O jei paštomato adresas, tai ir telefono reikės?

Labas, reikės. Supildžiau ir telefoną, ir el pašto adresą.

Atsakyti

 Ne tai, kad užuominas, bet rodau gražius spalvų derinius, jei kartais dar fėja kankinasi kūrybinėse kančiose - ims pvz. ir pasirodys, kad drakutis kaip tik tokių spalvų turi. :D :rolleyes:

man šiaip va šitas spalvų derinys irgi gražus, spėju, kad čia toks visas siūlas margas? koks nors prabangus :hmm:

IMG_2045_medium2.JPG

Atsakyti

Šiaip man atrodo, sąžininga, jei būtų visų adresai surašyti, paštu siunčiant, nes užsienietės tai gal neatsiūs per paštomatą, o ir šiaip būtų gerai turėt pasirinkimo teisę, kaip siust :)

Atsakyti

Šiaip man atrodo, sąžininga, jei būtų visų adresai surašyti, paštu siunčiant, nes užsienietės tai gal neatsiūs per paštomatą, o ir šiaip būtų gerai turėt pasirinkimo teisę, kaip siust :)

 

papildžiau daug :D 

nes man pvz visai visai nepatogu, jeigu nusiųs į mano kaimo paštą, kuris dirba dvi valandas per dieną, ir kuris tomis valandomis man yra už 20 km. tai aš siuntinį pasiimčiau kaip kokia užsienietė, po savaitės gal :D

Atsakyti

 

papildžiau daug :D

nes man pvz visai visai nepatogu, jeigu nusiųs į mano kaimo paštą, kuris dirba dvi valandas per dieną, ir kuris tomis valandomis man yra už 20 km. tai aš siuntinį pasiimčiau kaip kokia užsienietė, po savaitės gal :D

bet jeigu tavo fėja iš užsienio,tai jai paštomatai netinka,lieka tik paštas...

Atsakyti

Sveikos, surašiau visus kontaktus. Ryte tokia pakili nuotaika buvo, toks švelnus oras, tas lapų kvapas, spalvos, o dabar tik temsta, nuotaika tik dingsta, fui. Reikia imtis kažko itin aktyvaus.

Katuk, kur dažniausiai perki avinžirnius? Kaina vs kokybė? Nes prekybcentry lietuvių fasuoti kažkokie yra itin ne kokie pasitaikę, smulkūs ir suneskanėję. Istambule turkų geruliai, tik man atrodo brangoki. O mano viena draugelė taip juos valgo, kad beveik viena pasislėpus ir vakar net paprašė, kad šiandien į mokyklą galėtų neštis. Kol kas dar ničnieko nesu su jais/iš jų daugiau gaminus - tik išverdu, ir kapoja, kas netingi...

Atsakyti

avinžirnius perku kur papuola :D  šiaip dažniausiai Skanėjos. na, nieko tokio nesu pastebėjusi blogo.

aišku, kad Eastanbulo geroookai gražesni. bet man rodos jų ir didesnis kiekis pakelyje, tai reiktų lyginti kg kainą.  eastanbulas, kol buvo Ibrahime, dažnai duodavo 30 proc nuolaidą, tai visia gerai būdavo užsipirkti. dabar deja, niekaip pro ją pakeliui kelais neveda, tai tenkinuosi prekybcentrių produkcija. kur beje, irgi galima nuolaidų susišaudyt

aš dar dažnai naudoju konservuotus :rolleyes:

Atsakyti