Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas,

  ech kaip linksmai visą dieną sode padirbom, oras liux, nors ryte jau atrodė,kad neverta niekur iš namų važiuot  :assa:

  Limit suknelė ir pati Limit  :good:

  Ristinos megztukas laaabai norėtinas

  Olaiva, aš būsiu tavo draugė  :nail: , per  2 dienas kondensofkės indelį sulaižiau  :hihihi: . Nežinau kas pasidarė, man taip nebūdavo, bet patenkinau saldumynų norą labai ilgam  :hihihi:

  Ir dar dėl swapo - kas nesurašėt klausimyne savo tikrų vardų ir pavardžių, susipildykit. Kai reikės siųsti nebus sumaišties ir trukdžių, nes nesinorės vėluojančių dovanėlių :dovana:​ . 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinta: 16 spalio 2017 - 21:40

O jei paštomato adresas, tai ir telefono reikės?

Atsakyti

Rožės sakot :D

IMG_8909_medium2.JPG

IMG_8907_medium2.JPG

Ir čia nemokamai jeigu ką ;)

https://www.ravelry....ary/metsaretket

Atsakyti

:blink: testukas  :blink:​ 

wolffinal_medium2.jpg

https://www.ravelry....ol/3692450/1-25

Atsakyti

gali KGB užduoti ,ar nešiotų tokį nuo tavęs,kaip fėjos :D turbūt nieks klausimo neišgirstų :))

Atsakyti

Labos

Olaiva, kvyyy :D Juk galima pilnaties proga ir taip pasipuošt... kartu su rožėm.

Gadget, grįžk į naują versiją, tavo kabinamų paveiksliukų (pvz. dresskodinių kelnių) nerodo.

Pas mus vis dar pilnatizzzz  :oh: Naktim apuokas išprotėjo po langais, voverės ištisai kažko nepasidalina, paskui jau ir kaimynai pažadinti pyktis pradeda  :oh: Vietoj mezgimo einu poguliuko.

Atsakyti

gali KGB užduoti ,ar nešiotų tokį nuo tavęs,kaip fėjos :D turbūt nieks klausimo neišgirstų :))

Labas rytas :)

Aik tu, neišdrįsčiau net pėdų mėtyt tokius nuopelnus sau priskirdama. Man čia išmegzt beveik kaip inegralus kokius suprast - be šansų :D vis dar prisimenu zuviuko praeito swapo tobulasias "integralines" rožytes  :wub: o šiąnakt sapnavau, kas sukuos į Restar šaliką :D nu taip jaukiai Gadget ten įvyniota buvo, neišeina iš galvos  :wub:​ 

Atsakyti

Labas rytas

Gadget, o savo Latte versliuko partnerę skaičiuoji prie pirties dalyvių????

Abelo - įsivaizduoju, kad mano vyra nešiotų arba vaikas vyresnis :D :D bet tu gi ne juos ištraukei :D :D

Atsakyti

Labas rytas,

Šiandien jaučiuos gyva visom prasmėm po dviejų treniruočių   :showoff: ir nieko baisaus, net dvigubai geriau, nei anąkart po vienos :D Net kelias eilutes nuswapinau.

Va toks meeto įvadas su dresskodinėm suknelėm yr jėga  :super: Puikus pasiruošimas, sutikit, kad 13 juodų suknelių su raudonom rožėm verčia iš klumpių :D Reiks pradėt tiulio ieškot, rožinio berods turiu  :hihihi: 

Atsakyti

gali KGB užduoti ,ar nešiotų tokį nuo tavęs,kaip fėjos :D turbūt nieks klausimo neišgirstų :))

Aš tai nenešiočiau, ant sienos kabinčiau, kaip mianą :D

Atsakyti



Labas rytas :)
Aik tu, neišdrįsčiau net pėdų mėtyt tokius nuopelnus sau priskirdama. Man čia išmegzt beveik kaip inegralus kokius suprast - be šansų :D vis dar prisimenu zuviuko praeito swapo tobulasias "integralines" rožytes  :wub: o šiąnakt sapnavau, kas sukuos į Restar šaliką :D nu taip jaukiai Gadget ten įvyniota buvo, neišeina iš galvos  :wub:​ 

Žinok, ne taip ten sunku, tas dvigubas mezgimas, kaip iš pirmo žvilgsnio atrodo.
Šitas gal būtų sunkesnis tuo, kad labai reiktų sekti raštą. O šalikas būtų visai gražus, jei ne tas vilkas perpus perpjautas. Jei būtų po galvą ant kiekvieno galo ir gal dar išmetus raštą iš vidurio, palikus tik vilkus, būtų gražu.
 
Čia būtų gal kiek lengvesnis mezginys nei WP_20140426_002_medium2.jpg
https://www.ravelry....xX/the-df-house
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 17 spalio 2017 - 07:33

Gražus spalvų derinys. Nors pirštinės patiktų labiau vienodų spalvų.
22522463_1698199320212722_1777293132_o_m
Ir čia gražios spalvos.

IMG_2045_medium2.JPG

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 17 spalio 2017 - 07:41