Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kerpena, numegzta vienas paredas jau senokai.nesiojamas, mylimas.siulo dar kazkiek like.o man kaip tik tas serialas labiau patinka butent del tos kalbejimo manieros

Atsakyti

Labuka :)

Jaučiu pareigą prisiduot dėl pirties :) nu labai norėčiau, kad ir be nakvynės, ale nieks neaišku :( priklausys nuo vyro nuotaikų (gavau visiškai nepagrįstą priekaištą, kad turiu daugiau laisvalaikio nei vargšas jis...) ir vaikų sveikatos tuo metu. Aprimus aistroms dėl laiko pasidalinimo, duosiu žinot, kaip ten man gaunasi ;)

 

 

Kaip aš smagiai tavo prisidavimą paskaičiau  :yahoo:

Aš tikiu, kad tau pavyks. Ir vyras bus laimingaS, ir vaikai sveiki, ir tu pirty.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 16 spalio 2017 - 16:20

Sveikos. Kaunietes jei vaziuosit pirtin be nakvynes, bukit geros reeeekit garsiai ir i mano puse. Kol kas vyras gerai nusiteikes, zada maziu paziuret. O as taiiiip norec pailset jusu drakiu sviesoj.

Atsakyti

Ramintas, tu taip tyliai mamauji, kad net nesurašiau. Pamenu, Jonavoj buvo partizaninis pasirodymas  :yahoo:​ 

 

Arba gali atvykti su Kauno ekipažu, o paskui kokiu IUberiu gautis iki gelžkelio stoties, ir parvažiuot Kaunan.

 

 

Uj, radau suknias iš Katuko sapno, bet arba rožės, arba tinklas.

b8b7a3da12e37a13d5737da7d4fabecf.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 16 spalio 2017 - 16:32

211a38051117a695948bf4e277ce95fd.jpg

Atsakyti

Rose-Printing-Dress-Summer-Vintage-Women

Atsakyti

Black-Two-Piece-Prom-Dress-Dave-and-John

Atsakyti

99019-1-560x800.jpg

Atsakyti

 O as taiiiip norec pailset jusu drakiu sviesoj.

Tai siūlai ir drakius susivežt? Nežinau, nežinau... :flirt2:

Katuk, dar ir dydžius susirašyk. :lol:

Atsakyti

nuo ryto kirbėjo mintis suknelę nusibrūžinti.iš grafitinės alpakos+merino.nu ką,suku siūlus,eisiu pasportuot :) modelis galvoj,reiktų gal pasipaišyt :hmm:  l.noriu kišenėtos,bet virbalais lygiai megzt nenooo,o bruoliu tingiu kilnot akis.tai vat...

Atsakyti

Olaiva, gali ant viršaus kokia kišenes užsiūt ir bus kišenėta. :ax:

Atsakyti

Man labai Limit brūžinta suknelė patiko, su šonuose įleistom kišenėm.

Šiandien dar pasikristalizavo swap idėja, kuri ima pamažu džiugint.

Atsakyti