Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Restar, aš tave matau gražią. Tu tokia rami ir išmintinga. Ar sakiau, kad durni žmonės man tikrai nėr gražūs?

paskutiniu metu daug girdime iš jūsų tokių labai konkrečių epitetų.

bendraujate su labai protingais žmonėm

durni=negražūs.

pagal kokius kriterijus, būt įdomu, jūs grupuojate aplinkinius į šias dvi grupes :hmm:

Atsakyti

O aš tai džiaugsmingai pareiškiu, kad pagaliau materializuojasi swapinis planas. Šian biškį palaksčiau perpiet ta tema. Jėėėėė. Vakare mėginėlinsiuosi  vėl  :D

Ir šiaip, tegyvuoja draugės  :wub:  Bet į pirtį kol kas nesirašau, nes nu bijau, kad man tą savaitgalį visgi teks namie svečius priiminėt. Aš suku pabėgimo nuo reikalų planus, o aplinka suka nuosavus planus, kaip man neišvengt pabėgimo  :lol:

Atsakyti

Ko man sąraše trūksta (dar, be sutrijulintų žemaičių):

Kacumotos ir Frekės.

Ristinos.

Ligvitos.

Vienos Jurgitos (bo kažkuri sąraše yra).

Nitės su Šarange ir Lace.

Ingrigos (kurią nelaiku užgriūna darbai)

w@idaw

Lusasita

Abelo

kapseika ir lietutis (garbės viešniom surengsna skype konferenciją)

Viskas bus kvykime ir frakcijose. Kypsas žadėjo būti, bus fotkių ežiukas rūkė

Bus tortas su felučitavu drakium

Bus suaugusių moterų tvarkingas ir greitas stogų nuvažiavimas su puaryčiais į lovą ir latttttiiiiiiieeeeeee, ir pagrįžimas tų stogų atgal.

Žinau, kad nepigu.

Gyvenimas išvis prabangos prekė.

Bet žiemos pasišviesinimas laiku sau yra nu tokia... nu nebloga mintis, netgi geniali. O gerų vitaminų buteliukas kiek dabartės kainuoja, a? Kokius tris buteliukus sutaupom, manyčiau.

Atsakyti

gadget, kelis kartus tu mane nori matyt įrašytą? 2 neužtenka? :D

Atsakyti

Labos,

 

Kerpena, kaip Faustas? Labai gerai atsimenu, kai ėmei tuos siūlus Anykščiuose. Jie visgi šokoladiniai, ar baklažaniniai? O suknia, tai aukštasis pilotažas. Bet tu, kiek pastebėjau, lengvų sprendimų ir nesirenki.

Faustas labai patiko. O suknia baklažaninė, ar kažkokia labai panaši, tikrai ne šokoladinė. :) Toje nuotraukoje , kur apačia fotografuota, šiek tiek matosi skirtumas, nes pėdkelnės šokoladinės. :)

 

man kažkaip jau neramu daros.... visos swapo įpareigotos, jau kažką dirba, o aš dar net nepradėjau :hmm:  nu gerai gerai, apie materiolus pagalvojau :D

Aš tai dar tik planą turiu :hihihi: ir reikalingas priemones. Vakar kaip tik po drakiaus guolį kuičiausi..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 16 spalio 2017 - 13:13

katuk,

ištrauktas žodis nuskamba kategoriškai. O aš tokia tiesmuka moteris, tai kai turiu nuomonę, pasakau. PS prie darbo yra žmogus su sindromu. Jis mane apkabina, bet tik tada, kai ... kai tas jo meškiškas apkabinimas (diktas vyras vaiko veidu) ir anapusinio gėrio pilna šypsena yra man reikalingi. Jo veidas genetiškai gal nėra gražus, ir aikū nedidelis, tačiau tas žmogus man gražus.

Niekad iš anksto nusiteikimo neturiu. Žmogus epitetą turi kryptingai dirbdamas užsidirbti.

Aš suprantu, kad žmonės skirtingi. Bet tai nereiškia, kad personaliai man reik viso spektro. Bendravimui juk atsirenkam? 

Atsakyti

gadget, kelis kartus tu mane nori matyt įrašytą? 2 neužtenka? :D

 

 

Tiaaaa   Šilingė turima raumenyyyyyyjaaaa

Atsakyti

SM pavogė mano žinutę

 

tai aš dar parašysiu

ar Vincis užsirašė?nes mačiau lyg norėjo FB

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 16 spalio 2017 - 13:35

Paskutine mano pirtis buvo Jonavoj :)

Po to su trim vaikais vienai.... biski sudetinga. Dabar du liko, bet viena babune retai pasiima. Tai nepiknaudziauju "gerumu" as atvarysiu paskutine minute  gal

Atsakyti

katuk,

ištrauktas žodis nuskamba kategoriškai. O aš tokia tiesmuka moteris, tai kai turiu nuomonę, pasakau. PS prie darbo yra žmogus su sindromu. Jis mane apkabina, bet tik tada, kai ... kai tas jo meškiškas apkabinimas (diktas vyras vaiko veidu) ir anapusinio gėrio pilna šypsena yra man reikalingi. Jo veidas genetiškai gal nėra gražus, ir aikū nedidelis, tačiau tas žmogus man gražus.

 

 

Niekad iš anksto nusiteikimo neturiu. Žmogus epitetą turi kryptingai dirbdamas užsidirbti.

Aš suprantu, kad žmonės skirtingi. Bet tai nereiškia, kad personaliai man reik viso spektro. Bendravimui juk atsirenkam? 

 

 

na, aš tai galvoju, kad kiekvienas galim atrodyti kvailai (beje, žodis "durnas" yr nevartotinas, tai svetimybė, pasak VLKK), tereikia tik tam palankių aplinkybių

tai matyt ir gražūs ar negražūs panašiai...

 

o ar to epiteto negalima kaip nors atsidirbti :hmm:  t.y. kai užsidirbi, o po to atsidirbi. šiandien kvalas, o ryt gal visai protingas.

 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 16 spalio 2017 - 13:27

SM pavogė mano žinutę tai aš dar parašysiu ar Vincis užsirašė?nes mačiau lyg norėjo SM

 

Ajnu pasakysiu jai, ką ji veiks lapkričio 25 d.

Atsakyti

Gi manęs, sakau, netraukit kolei kas sąrašan. Kad ir kokiu vardu raumenyje pas Gadget būčiau  :P

 

Prisipažįstu, kad šian poprastė diena. Nėr ko iki paryčių filmus per TV žiūrėti. Sugundė vakar vyriškis su Tarp žvaigždžių, kad ir kaip aiškinau, kad nemėgstu fantastikų... Pradėjau megzdama viena akim žiūrėti, tai - iki galo... Šiandien atsikėliau ir nepabudau. Ir dabar dar vis dar nepabudau  :B

Atsakyti