Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kerpena, mes siula pasidalinom  :4u:

O sita filma ir knyga ir as labai megstu

Ką numezgei iš šio siūlo?

Ar dar pas drakutį guli?

 

Knygą kažkada skaičiau, tai man tokia nuobodoka pasirodė, nors kaip suprantu labai vertinama, kaip atspindinti to meto kalbėjimo manierą ir pan. Yra dar kelių serijų serialas, bet man taip irgi panašiai, kaip knyga, nesužavėjo taip, kaip šitas filmas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 16 spalio 2017 - 10:53

Kol kas sąrašas susakiusių ar surašiusių TAIP dėl pirties yra 8 (su manim). OLAIVA, ŠARANGE, judvi skaičiuot? Ir dar siūlau kooperuotis [b]saulėlydžiukui, nuoširdėliui ir soliukui.°°°°[u]°° atvažiuokitttt°°°°° ir jus poniomis pafotkinsiu.[/u][/b] [indent=1]Kasssss čia mano teisingo fotkijymo gebėjimais abejojo? [/indent]

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 16 spalio 2017 - 11:03


Kol kas sąrašas susakiusių ar surašiusių TAIP dėl pirties yra 8 (su manim). OLAIVA, ŠARANGE, judvi skaičiuot? Ir dar siūlau kooperuotis [b]saulėlydžiukui, nuoširdėliui ir soliukui.°°°°[u]°° atvažiuokitttt°°°°° ir jus poniomis pafotkinsiu.[/u][/b] [indent=1]Kasssss čia mano teisingo fotkijymo gebėjimais abejojo? [/indent]

o tai čia jau naują sarašą registruojam,

o tas moodle jau nebegalioja? ten kiek pamenu 12 vienetų buvo

Atsakyti

Kol kas sąrašas susakiusių ar surašiusių TAIP dėl pirties yra 8 (su manim). OLAIVA, ŠARANGE, judvi skaičiuot? Ir dar siūlau kooperuotis [b]saulėlydžiukui, nuoširdėliui ir soliukui.°°°°[u]°° atvažiuokitttt°°°°° ir jus poniomis pafotkinsiu.[/u][/b] [indent=1]Kasssss čia mano teisingo fotkijymo gebėjimais abejojo? [/indent]

Jo, aš tai TAIP, galvojau tu mane suskaičiavai :D

Nėr Niumos, tai nieks kitų užsieniečių priverstinai nesuregistruoja :D Kaunas galėtų irgi aktyviau registruotis ...

Atsakyti

o tai čia jau naują sarašą registruojam,

o tas moodle jau nebegalioja? ten kiek pamenu 12 vienetų buvo

Galioja, spėju, kad gadget jo nemato :D

Atsakyti

Labas, ir vėl pirmadienis ir net jau vidurdienis.

Gražiai primezgusios. 

Kerpenos suknelė labai elegantiška ir pačios Limit kišenėta puiki. Nugara liuks.

Restar skara - oho kokia milžinė

Rasytės kiauraraštinis ir figūra - nepriekaištingi.

Abelo, nėra už ką, būkit sveiki  :4u: 

Dėl swapo nesinervuoju, nes turiu ir taip ko nervuotis. Šiandien jau kažkaip nekaip jaučiuosi... Gal praeis.

Savaitgalis pralėkė greit. Šeštadienį buvau Haiku skaitymuose, Kauno rajone, Zapiškyje. Įdomioj vietoj - "Senam kluone", Olaiva, tau tikrai patiktų. Ir renginių ten, žiūriu, vyksta dažnai. Tik gaila, kad lijo visą dieną. Užtat vakar gerokai pašildė ir saulutė pašvietė. 

Sekmadienio rytai - duoklė virtuvei, nes studentas grįžinėja prisikrauti maisto...

Mezgu beveik nieko....

Atsakyti
 



Galioja, spėju, kad gadget jo nemato :D

 

tai pasiunčiau nuorodą, turėtų matytis
Atsakyti

Labos,

Kerpena, kaip Faustas? Labai gerai atsimenu, kai ėmei tuos siūlus Anykščiuose. Jie visgi šokoladiniai, ar baklažaniniai? O suknia, tai aukštasis pilotažas. Bet tu, kiek pastebėjau, lengvų sprendimų ir nesirenki.

Limit man visada kaip ekstra vitaminų dozė :D Rimtai. Visada su šypsena, visada smagioje nuotaikoje. Man vieną kursiokę labai primeni, netgi išvaizda. Suknelė tinka, ypač geltonų lapų fone :rolleyes: 

Ristinos megztukas paprastuoliškas, bet fainas. O tos bangelės mocherinės? Dailiai turėtų atrodyti tokiu raštu mini black dress iš vilnos arba lino :rolleyes:Reikia išsisaugoti idėją.

Restar, man tai paslaptis, kaip tavo išmatavimai neatsispindi fotkėse. Atrodai net labai standartinė moteris, aišku kol į tavo skarą nesusisuka Gadget. O skara labai jauki. Koks dabar pas tave periodas: pilkas ar oranžinis? Mėlyną jau senokai ant tavęs mačiau.. Dingo Lace, dingo mėlynumai sektoje :D 

O aš ką, prabėgau šįryt krosiuką. Šilta neišpasakytai :wub:​  Savaitgalis eiliniškiausias tarp vaikų, savų ir svetimų. Megztelėjau šiek tiek..Swapas įpareigoja :D 

Atsakyti

man kažkaip jau neramu daros.... visos swapo įpareigotos, jau kažką dirba, o aš dar net nepradėjau :hmm:  nu gerai gerai, apie materiolus pagalvojau :D

Atsakyti

Oi, visą širdį atidaviau savanorėms, išpasakojau visu darbus ir visas svajones, dabar reikia atsigaut tyloje :).

Restar, man tai paslaptis, kaip tavo išmatavimai neatsispindi fotkėse. Atrodai net labai standartinė moteris, aišku kol į tavo skarą nesusisuka Gadget. O skara labai jauki. Koks dabar pas tave periodas: pilkas ar oranžinis? Mėlyną jau senokai ant tavęs mačiau.. Dingo Lace, dingo mėlynumai sektoje :D

Baisi aš fotkėse. Realybėje turbūt irgi, geriausia, kai savęs iš šalies nematau :). Skara ir man baisiai per ilga, reikia pastangų įdėti susivyniojimui, ypač, kai viena ranka pusiau neįgali. Oi, nežinau, ką tau atsakyti dėl spalvų.  Man jų labai daug gražių, gal tik ne visas drįstu... Dažniausiai nešioju pilkas ir mėlynas, bet kai žiūriu į kamuoliukus, tai rinkčiausi ryškias, gražias spalvas. Vis dar grožiuosi Šarangės parūpintais kiaušinio trynio geltonumo siūlais, iš kurio va apie šitą seniai svajoju. Ciklameninė vis dar labai graži. Sodri raudona džiugina, nors nieko neturiu. Rudų nenoriu beveik niekada, šiuo metu ir žalios bei violetinės meilė praėjus :).
Atsakyti

Kawos metu stilingoji dama dūsavo dėl pirties, sakė, Kamine Irgi Galima Megzti (kaminas - bažnyčioje, pateikiamas neatsiejamaj su siuvinėta edukacija ir požemiais, prrie kamino galima virt kawą ir plaut rankas, ten šviesu ir šilta) bet kubilas buvo škia tooobulas.... ir ką? Skambina man Valdemaras (sodybos savininkas). Sako, 17 d. tiutiu, bet dėl 25 d. dar laisvas siūlymams. Jei 12ukas geležinis, ir 13a atsiras, REZERVUOSIU AŠ PIRTĮ SU KUBILU Pirmadienį.   attachicon.gif [url="https://www.supermama.lt/forumas/index.php?app=core&module=attach§ion=attach&attach_rel_module=post&attach_id=248891"]kojineles_medium2.JPG[/url] Kepsiu Velnio maistą.        

 

 

Ačiū Katukui už nuorodą.

Vienžo, 13 susirinko.

Skambinu Valdemarui ir pervedu avansą.

Lapkričio 25 diena bus saulėta, o vakare snigs didelėm fotogeniškom snaigėm.

 

 

juhooooooooo

(aš čiut užturbinta anos savaitės įvykių ir komplimentų)

Atsakyti

Restar, aš tave matau gražią. Tu tokia rami ir išmintinga. Ar sakiau, kad durni žmonės man tikrai nėr gražūs?

Atsakyti