Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

aš irgi savaitgalio nepajutau.nors buvo ir smagus,ir turiningas.vienintelė paguoda,kad dabar su serialu galiu pamegzti :)

Atsakyti

labas rytas

ohoho, tikrai koks gausingas mezginiais savaitgalis

pirmiausia tai noriu paminėti Kerpeną.  Nežinau, ką tu ten blogo matai, bet suknelė ant tavęs super gerai atrodo. ir netgi sakyčiau lieknina, bent jau fotkėj. Žodžiu nešiok nosį iškėlus, tikrai verta.

aš šiaip kažką panašaus turiu :hmm:  irgi dalis megzta mašina (Olaivos), nors ir ne man :D  o viršų primezgiau kiauraraščiu virbalais. tik kad sugebėjau nusitrumpinti, tai toks miniakas miniakas.


Rasytės aprilius toks visai mielas, apatines maikes tik keiti, ir vis kitas įvaizdis gaunasi.

Ristinos dryžius tai toks nešiotinas, labai teisingos spalvos, mochera vaizduotėj :D

Limit, faini akcentai.

Nu Restar kūrinys tai jo... :blink:  tiesiog gigant.

apie sekmadienio kavą sąžiningai buvau pamiršus. momentą vakare net pasigailėjau, nes nu turėjau reikalą mieste ir važiavau vakare, gi galėjau ryte jį sutvarkyt. bet paskui supratau, kad greičiausiai vistiek būčiau prioritetus žemės darbams priskyrusi, nu nes graži diena, vos ne vienintelė šį rudenį :D  tai va, beveik viską, kas suplanuota  ir reikalinga - pasidariau. skauda nugarą ir kojas, ir užpakalio raumenis rezultate :D

mezgimo šiek tiek įvyko dar lietingąjį šeštadienį

Atsakyti

Kaip noriu dabar megzt, savaitgalis pralėkė žaibišku greičiu, tai trūksta dar bent dienos laisvos atsigavimui... 

 

20151022_175703_medium2.png

 

IMG_6013_medium2.jpg

 

image_medium2.jpg

 

 

 

 
o dievulėliau, kas čia per grožis :wub:

Atsakyti

Aš irgi šituos brioche labai noriu išbandyt, bet vis eilė neateina. Kažkada jau virtualiai buvau išsiaiškinus net kaip mezgasi, bet dabar jau reikėtų iš naujo aiškinti.

Atsakyti

 
o dievulėliau, kas čia per grožis :wub:

Aga. Nerealu. :wub:​ 

Atsakyti

Ir spalva ir pupsikai....  :wub: 

226_001_001_M.jpg

1603LOKfall0892_medium2.jpg

patron-tejer-punto-ganchillo-mujer-jerse

IMG_6024_medium2.JPG

24357068703_8b32c931a9_z.jpg

P3270995_medium2.JPG

Shibui-Collection-Emboss-2_medium2.jpg

brighton_hers_02_medium2.jpg

Orchid_HR_2_small_medium2.jpg

Atsakyti

Labas rytas is virtuves tarp tortu :huh2: :unsure:

O noreciau tik megztiiiii :wub:

Aciu uz pastebejima megztuko, nors foto tai tikrai ne kokios :rolleyes: :B 

Ristina, labai skani spalva ir peciai nuleisti man labai patikti :wub:

Kerpena, labai daili suknele :wub:

Limit, studencioke :D kiseneta irgi grazi :D

Restar :blink: vajeeee nu ir dydis :blink: :wub:

Savaitgalio nebuvo :unsure:

Einam kavos :wub:

Atsakyti

Kokios fainulkos

Screen_Shot_2016-05-23_at_11.32.08_mediu

Screen_Shot_2016-05-23_at_11.32.19_mediu

16--WW-Little-Girl-Blue_medium.jpg

R65M02_3_medium2.jpg

Nu kaip man gražu visokie taškiukai, skylutės ir pupsikai... :wub: 

IMG_4023_copy_medium2.jpg

3bd124faa3ee67cfeb377630e4a92359_1404221

quince-co-bridie-bristol-ivy-knitting-pa

quince-co-bridie-bristol-ivy-knitting-pa

shop4_medium2.jpg

image_medium2.jpeg

Prisiminiau, kad ir vakare šiandien nepamegsiu,  dvi treniruotės šiandien, su pertrauka džiakudzėj, bandysiu atlaikyt :D

Atsakyti

Cannetella.100x155.1_medium2.jpg

green-sweater-4_medium2.png

Ontario_webcov_medium2.jpg

IMG_3919_medium2.JPG

DSC_1239_medium.jpg

image_medium2.jpg

DSC_0252_medium2.JPG

Crisp_2_medium2.png

P1050336a_medium2.JPG

Berry_Cardigan_medium2.jpg

Atsakyti

Sveikos, ryte sapnavau, kad dar sekmadienis...

Jurgitak - buvau, senokai. Daug ką pamiršau, bet kai kas išliko. Pradžioje tikrai buvo didelis įkvėpimas. Paskui reikia atsišviežinti. Aš dar žiūrėjau iš kitos pusės, kaip pati seminarų organizatorė, tai ten daugiau priekaištų buvo, bet gal patobulėjo per tą laiką labiau :). Šiaip, užskaitau, kad ne veltui praleistas laikas.

Gadget nustebino apibūdinimu :), net nemaniau, kad apie mane. Skara nusigigantino, nesuvokiant, kokios gigantiškumo išeis, paaiškėjo tik nuo virbalų nuėmus. Laisvas mezgimas + platinimas kiekvienoj eilės davė savo.

Mezginiui pritaikiau kitus virbalus, senučius Addi, bet daug nebepasistūmėjau, kažko sudirgusi buvau vakare.

Limit tai galiu girt nugirt, kaip ji fainai atrodo  ir fainai mezga ♥.

Atsakyti

Jau daug mėnesių klausau šito garso takelio https://www.youtube....532D6F27FEAA3B0

Kažkokia mano širdies muzika. Iš šitą filmą galiu žiūrėti ir žiūrėti - man jis kaip koks baletas, ar opera, kur žinai siužetą, bet  mėgaujiesi muzika ar šokiu. :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 16 spalio 2017 - 10:37

Kerpena, mes siula pasidalinom  :4u: 

O sita filma ir knyga ir as labai megstu

Atsakyti