Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Kerpena, su Gimtadieniu!!!! :birthday2:  :birthday2:  :birthday2:

 

Limit - guliu nuo vaizdo  :wub:  ne-re-a-lu :) ir spalva ir ilgis ir tu kaip 16-mete <3 super

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 16 spalio 2017 - 06:44

Labas rytas,

 

Vakar sulaikinau visus mezginius, bet jau parašyt tai nebūč nesugebėjus rišliai minčių su regzt :D

 

Labai dailus Rasytės megztukas o tortas dar dailesnis, kaip iš parodos, nevalgomas  :super:

 

Kerpenai linkėjimai su praėjusiu pusjubiliejum  :dovana:  :dovana: ( Neatsimenu ar sveikinom ) Suknelė be galo daili, spalva labai graži ir raštelio kruopštumas, aš net nesugalvočiau nert, o va prašom, kaip puikiai suderinta  :wub:

 

Limit tai tikrai kaip niolikinė, tokia jau coliukė belikus, o dar super daili suknelė  :wub:  Dar vienas vinis į kišenėtos norėjimo pusę :rolleyes:

 

 

Tai va, vakar buvo super linksmas draugiu sekmadienis :D Pasilinksminom ir skirtingom frakcijom ir pasikeisdamos ir visaip, tiesa, nemezgėm, viena tik bandė, bet per technines kliūtis ir jai nebuvo lemta :D

Turiu pora fotkių ežiukinių, bet gadget liepė fotkint :D

 

Priedas  22551433_1857378910944998_770792928_n.jpg   92,81KB   0 Parsiųsta kartų

 

Restar: nu gerai gerai tampyk tampyk... Liepė panoraminę fotkę daryt, bet nesugebėjau, tai matosi tik 1/3 :D

 

Priedas  22538127_1857378954278327_553607421_n.jpg   129,33KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  22537946_1857378970944992_1390174079_n.jpg   122,57KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  22547628_1857379014278321_204140344_n.jpg   112,35KB   0 Parsiųsta kartų

 

Tiesa, Kerpena, sorry, nebuvai garsiai pagalvojus, kad dalyvautum, tai nieko temoj ir neberašiau, parašiau tik toms, kurios garsiai buvo pagalvoję.....  :unsure:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarangė: 16 spalio 2017 - 07:07

Matai aš tyliai galvojau, nes nebuvau tikra, ar išeis, bet vis stebėjau, kur ir kada...

Atsakyti

Jou jou, galvoti reikia garsiai.

Dabar garsiai susiskaičiuojam iš visų kampukų, kas eina 11.25 tūsintis pirtin ir parašot man AŽ.

Atsakyti

Ps aš įvyniota į 1/2 tos skaros.

Atsakyti

Labas rytas, 

Smagi tikrai ta kišenėta. Ačiū pastebėjusioms  :4u: 

Vis iš galvos neišeina jūsų planavimai, nuo dontstop, ingriduskos iš vis nugriuvus. Reik man imt pavyzdį bent kažkiek ir pradėt. Svarbiausia MB tikrai apsidžiaugs. Gal pavyks persilaužt. 

Vakar toks vaizdas buvo, tarsi visas Vilnius išlindus sulei traukė auksinio rudens stebėt lyg kokie japonai sakurų žydėjimo :D prie Verkių neįmanoma privažiuot buvo, Pučkoriai irgi apgulti :D

gadget, rašyk mane į sąrašą :4u: 100% dar nėr garantijos, bet bandysiu tartis

Atsakyti

Labas rytas :4u:

Net tris dienas nesirodžiau, penktadienį 2 renginiuose dalyvavau, o savaitgalis kaip visada praslinko nepastebėtas...

O čia kiek grožių atsirado per tas dienas...

Ristinos megztukas be galo įdomus ir kruopščiai atliktas, kaip visada :wub:

Rasytės kiauraraštinis megztukas gražiai labai ant tavęs atrodo, tobulai guli :wub:

Kerpenos suknytė :wub: Net nebūč sugalvojus, kad gali taip derėti nėriniai, super idėja ir tobulas įgyvendinimas, išskirtinio dizaino suknelė :wub:

Limit kišenėta dar kartą įrodė kiek daug jos variantų gali būti, kiek supratau viena kišenė vienokia, kita kitokia, jau žaismingumas, o dar nugaroje kelios detalės ir vuolia, gražus kišenėtos variantas :wub:

Aš tik dabar supratau Restar skaros dydį, kai buvai įkėlusi foto ant savęs, jos dydžio nėjo suprasti, o dabar kai pamačiau...tai gi ji milžiniška :wub:

Šeštadienį susijaukė planai ir į filmą nenuvažiavom, o sekmadienį, tokia graži diena buvo (palyginus su lietingomis), tai pagailėjom gražios dienos, tai nukėlėm galbūt į kitą savaitgąlį. Nors kitą savaitgalį dukrai 20 :blink: 

Pabaigiau šeštadienį dar vieną paklodę 105/130 cm, tai susitelksiu dabar į savo mergaitę :wub:

Atsakyti

labas rytas,

apniukę kaip...

gal kuri turit šito kokį aprašymą ar bent jau išklotinės špargalkę?

https://www.ravelry....-shrug-cardigan

Atsakyti

Olaiva, ar nebus ten tik elementariai perlenktas stačiakampis, susiūtas lenkimo vietose paliekant rankai skylę...

Gal tik lygusis mezgimas numegzta stačiakampiu, o po to surinkta aplink ir raštas megztas ratu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 16 spalio 2017 - 08:44

Limit, vakar važiuojant iš Vln prie lajų tako irgi eilė buvo, galvoju, kas čia dabar vyksta, ką jie visi dar lajų nematė iki šiol.... Bet matyt, nori spalvotą lajų taką pamatyt :D šiaip tai fantastiškai dabar atrodo rudens spalvos, kur bevažiuosi, man net gaila, kad lapus šluoja nuo gatvių, kol nesupuvę tai fainiai atrodo, aš iškart matau fotosesijos vaizdus...  :rolleyes: Gaila neturiu nieko fotosesinamo... savaitgalis išvis nemezgiminis, nors važiuojant truputį swapinau  :rolleyes: 

DSC_0176_medium2.jpg

Atsakyti

Ruduo net lietuje buvo labai gražus, o vakar, kai išsišvietė, tai tikrai  nuostabus grožis, o žmonės užsidarę sėdėjo ir pagaliau pavyko išlįst...

Atsakyti

Kaip noriu dabar megzt, savaitgalis pralėkė žaibišku greičiu, tai trūksta dar bent dienos laisvos atsigavimui... 

20151022_175703_medium2.png

IMG_6013_medium2.jpg

image_medium2.jpg

0C0AF2B0-74A6-4986-B589-1CADFC246BC8_med

Atsakyti