Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Gadget nuu rezervuok pleease...please please please.

Pasiilgau visu

Restar kokia sypsena  :wub: 

As siandien mazai mezgiau bet buvom su sese vaikais ir tetuku (seseidarbino nes pati negalejo) balete apie cipolina..nu vaikams patiko ir mumi grazu

Tada dar hesburgery teko papramogaut..nes ten laipynes ir siautynes yra

Ir grizus dar apie puodus baleta pasokau...nu bet turiu puoda barsciu, puoda kotletu

Svarainiu cukrum uzbertu ir dar bliuda raugintu kopustu salotu su burokeliais  :yahoo: 

Atsakyti

Kerpena vau vau super...nesikabinek prie figuros, uzsimauk koreguojancius apatinius i vyskas...grazi sultinga motera esi tik saviverte zemoka

Ristinos bangeles dailuma 

Atsakyti

Sveikos, mezgu Casual friday ir įtariu neužteks siūlo. Ką daryt? Turbūt, susegimo juostai teks papildomai pirkti. Aaaaa, o jei spalva skirsis...

Restar, gal tu esi Ilzės EŽD dalyvavusi? Kokie atsiliepimai? Mano aplinkoje nieks nebuvęs, vis gundausi.

Graži šiandien diena. Gal jau lietaus periodas pagaliau baigėsi...

Atsakyti

Olaiva pabambėjo apie knygas ir teisybę, pabambėsiu ir aš. :) Nusprendžiau pasidovanot :) Čepulio Metus. Prieš porą dienų knygos.lt buvo 30 proc. akcija, kai pradinė kaina buvo 28 eurai, su niolaida 19. Kadangi pražiopsojau akcijos pabaigą, neužsisakiau. Šiandien įeinu į tą patį puslapį, pradinė kaina 24 eurai, tik jau 30 proc. nuolaidos nėra. Knygos.lt turėtų žinot, kad karma yra kalė. :) Mūsų šiam būrelyje gal yra kas iš vartotojų teisių? :)

Atsakyti

Sveikos :4u: 

O jau kiek grožių primezgusios :wub:  Ristinos megztukas labai gražios spalvos, o ir idėja su dviejų faktūrų siūlais gera.

Kerpenos suknia kaip geras juodas šokoladas :wub: 

Rasytes fainas megztelis ir prie džinsų, ir prie kokių juodų kelnių būtų labai elegant :4u: 

Kas dar :hmm: 

Man savaitgalis totaliai nemezgiminis. Šeštadienis pliurpalinis keliais frontais, sekmadienis labai darbingas. Gi reikia ūkį apeit pagaliau saulei išlindus :) Vakare ant pyragų pramušo - iškepiau du vienodus :D  Vieną į darbą boso dienai, kitą šeimynai, kad labai nuskriausta nesijaustų :D  O mezgimui laiko ir neliko.

Pirties nooo :4u: 

Atsakyti

 Ristinos megztukas labai gražios spalvos, o ir idėja su dviejų faktūrų siūlais gera.


Tavo mohera panaudota :D :rolleyes:

Atsakyti

Tavo mohera panaudota :D :rolleyes:

 

:D O mano moherinis guli nenešiojamas... Didokokas patapo :B

Atsakyti

Sveikos, mezgu Casual friday ir įtariu neužteks siūlo. Ką daryt? Turbūt, susegimo juostai teks papildomai pirkti. Aaaaa, o jei spalva skirsis... Restar, gal tu esi Ilzės EŽD dalyvavusi? Kokie atsiliepimai? Mano aplinkoje nieks nebuvęs, vis gundausi. Graži šiandien diena. Gal jau lietaus periodas pagauliau baigėsi...

 

Tai gal specialiai imk kitą spalvą? Man trūko, tai kraštai visai kitos spalvos ir net labiau patinka nei būt vienapalviai buvę ;)

Atsakyti

Labai dailių pasirodymų čia užderėjo  :wub: man dailiausias tai Kerpenos kolektyvinis darbas  :wub: tu tikrai labai proporcinga moteris! Ir labai džiaugiuos, kad maišų nenešioji! Tinka tau suknelės  :wub: o dar taip dailiai apnertos  :wub: ir kaip Restar sako, gal tikrai imtis mažais žingsneliais nuo paprasto klausimo, noriu valgyt ar vis tik dar ne.

Dar norėjau pasidžiaugt swapu :) išsitraukiau pernykštį šiltuką ir kad džiaugiuos visą savaitgalį  :wub:

Atsakyti

Jurgitak, va čia yra mano variantas prisiminimui

https://www.ravelry....o/casual-friday

Atsakyti

Jurgitak, va čia yra mano variantas prisiminimui

https://www.ravelry....o/casual-friday

Ačiū, Abelo, reiks pagalvoti.

Atsakyti

Labas vakaras,

Kerpena!!!! Super tavo suknelė :wub: aš jau galvojau, kad nelabai ką ten pataikiau tau numegzt :D

Rasytės megztukas puikus :wub: :4u:

 

Ristinos apžiūrėsiu didesniam ekrane, neįžiūriu, kokie ten siūlo ypatumai :hmm:

 

Aš parodysiu nugarą savo kišenėtos :D    

  Žinoma, vyrai jokių raukšlių ant užpakalio fotkinant nematė :D Bet jau ir už šitokias dėkinga 


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 15 spalio 2017 - 21:13