Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Cia kartais siulas ne is Anyksciu pievutes susitikimo?

 Taip, iš Anykščių. Gal su tavim dalinomės? Nes aš tada dar visai nauja sektoj buvau, nelabi kai pžinojau, nieko neatsimenu, su kuo dalinausi. :)

 

Ristina, įdomios bangelės, suprantu iš tavo pasakymo, kad reikėtų čiupinėti, kad geriau suprastum kas  ir kaip.

 

Tai vis dėlto sutikimas įvyko?  Aš dar ryte pasižiūrėjau, niekas nieko nerašė, tai maniau, kad ir nebus.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 15 spalio 2017 - 15:27

Ristina, įdomios bangelės, suprantu iš tavo pasakymo, kad reikėtų čiupinėti, kad geriau suprastum kas  ir kaip.

Aha. Nes mohera į tarpus su vilna :)

Atsakyti

Labos Gadget, ka jau ten zveris apglebes? Mezgu letai.Donstop tuoj neskaitysiu Prisikepiau varskes apkepo keksiuku formelese.Eisiu megzt kojines su mazgute ant keliu [attachment=248873:CAM00351.jpg

 

 

 

Šuniukas meilyyyybė :wub:

 

Kol aš abejojau, kada antrą testą daryt (nes po pirmo susitikimo buvo alergijos priepuolis dukrai, tik ar nuo šuniuko, ar nuo katino... Lietus sutrukdė eksperimento švarumą), pačiupo terjero ir bišonės vaiką tą. Paskui dar paskaičiau, kad mišrūnai gali turėt kosminę vet'o sąskaitą... Vienžo, bešuniai mes kol kas.

 

 

Siūlas - plonutukė dažyta vilnutė be metražo, skirta arbatinuko sijonui (ant etiketės tokia fignia), o bus dukrai kojinukės.

 

 

Pasirodau mūsų su Limit darbą. Jos mezgimas mašina, o mano nėrimas vąšeliu. Dar vienas reikalingas darbas pataisyt figūrą, nors kiek, bet vis neišeina. 36999188714_f84456f795_z.jpg37676983482_55c5a5e047_z.jpg   37660498936_1c1d7c343a_z.jpg   37038869523_1a1c3376e1_z.jpg   37451702890_4b32a27cd4_z.jpg

 

Labai daili, elegantiška ir  meistriškai pagaminta suknia. Puki! 300 karmos taškų ir 2000 niutonų spyris į šikną už savigraužą.

KERPENA, turi storėjimo kontrolei nedėkingą figūrą: ir priaugusi svorio, išlaikai proporcijas,  taliją ir sveiką protą (nepradedi rengtis maišais).

Atsakyti

Kiek pasirodžiusių!Rasytė vėl priminė April norėjimą, nors dabar labiai šilto megztinio reikia. Dailu labai, fainas raudonas cinkelis. Torto nemačiau :).

Kerpenos suknelės dalus buvau mačius, bet kaip tu gerai sugalvojai su tuo viršum. O jeigu nepatinka savo vaizdas - daugmaž žinai, ką daryt :). Aš sau imu patikt :).

Ristinos bangelės matosi. Tave net girt jau tingis :), ale gražiai atrodai.

Kacumotos šunytė ♡.

Turėjau mezginį, nebeturiu virbalo....Visai nedaug mezgus su jais, net eilės nebaigiau.

Ligvita, gal tarp visų tavo darbų praves tave kelelis ir pro virbalus, please... Atidaviau Gadget.

Vanduo buvo geras :). Bet aš rimtai nenorėjau valgyt :).

Taip smagiai pasivaikščiojau su maže tarp lapų. Pagal išvalytą miško plotą pagaliau supratau visą žydų kapinių teritoriją.... Vyras į sodą išlėkė, o aš likau pakrovinėt  skalbyklės ir džiovyklės. Ne iš gero.

Atsakyti

 

 Su Nite ieškodamos aplinkkelio draugiškai paklydom prie ne To šviesoforo, bet pasitaisėm paskui draugiškai pasimojuodamos  :D

 

 

O dar kažkas stebisi, kad mes viena kitos mintis garsiai pasakom vienu balsu  :D  :wub:

 

Ir Kerpeną kaip tik apkalbėjom, kad jos mezginiai visada išskirtiniai :D ir šis kartas neišsiskiria :D labai gerai atrodo :wub: idėja lyg ir matyta, bet vistiek atrodo naujai ir stilingai :wub: Aš tai tundra nėrime - man nerto daikto formavimas išvis kaip aukštasis pilotažas :B

 

Ristina irgi kaip visada, t.y.  nepriekaištingai :D Ir nuleisti pečiai gerai gavosi :rolleyes:
 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 15 spalio 2017 - 16:44

Kawą su mumis gėrė ši stilinga miesto dama    

 

Priedas  20171015_173349.jpg   138,64KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 15 spalio 2017 - 17:11

Bet tai mėginuko grožis!  :wub:

Visgi net pasimečiau, ką megzt iš tos babinytės  :hmm: Bet nu labai gražu...

Atsakyti

Labas

Mokausi rytojaus baudziamosios koliui :blink:  :hmm:  :B   kazko mano sirdis vis labiau linksta link sios srities  :B 

Gadget mano suo tinkamas alergiskiems. Reikia myta daryti :)

Atsakyti

Labos

oho, kiek per dieną gražaus prirodėt! Pasijutau, lyg savaitę SM neskaičius. Kokios jūs vis dėlto talentingos  :wub: Labai džiaugiuos jus atradus  :wub: 

Mano siūlų neišėjo užsakyt, kad atsiųstų greituoju būdu, iš Britanijos skrenda mano fėjų gijos. Dabar smulkmenom pasirūpinsiu, paskui megsiu su vėjeliu. Jau turiu viziją, eisiu į medžioklę. 

Kas klausėt dėl siuntimo trukmės, tai turėtų per 5-10 darbo dienų siuntiniai suskraidyt.

Prie TV vėl Marytės plaukus išsitraukiau. Aooom, kur mano galva buvo, kai aš sugalvojau iš jų megzt...

Atsakyti

Sveikos :) aš tik dabar minutėlę turiu :) eina sau... savaitgaliai lekia :)

 

Restar - smagu skaityti tavo kryptingą ėjimą link tikslo :) semsiuosi idėjų iš tavęs :) nes tikslą ir aš turiu ;) tik kol kas dar neinu :D

 

prisėdau siūti :) bet pavarčiau savo skarų ir snoodų išsaugotus pvz ir prisiminiau, kad norėjau kažkada išmokti šios technikos :D bet.... taip ir nepradėjau :)

radau šitą skarą ir supratau kad man vis dar tobulai gražu :) spalvas tik pakoreguočiau ir manau užsimotyvuočiau :)

 

 

 

Priedas  01_VKH16_0171_medium2.jpg   159,64KB   1 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Kawos metu stilingoji dama dūsavo dėl pirties, sakė, Kamine Irgi Galima Megzti (kaminas - bažnyčioje, pateikiamas neatsiejamaj su siuvinėta edukacija ir požemiais, prrie kamino galima virt kawą ir plaut rankas, ten šviesu ir šilta) bet kubilas buvo škia tooobulas.... ir ką? Skambina man Valdemaras (sodybos savininkas). Sako, 17 d. tiutiu, bet dėl 25 d. dar laisvas siūlymams. Jei 12ukas geležinis, ir 13a atsiras, REZERVUOSIU AŠ PIRTĮ SU KUBILU Pirmadienį.  

Priedas  kojineles_medium2.JPG   124,37KB   0 Parsiųsta kartų

Kepsiu Velnio maistą.        

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 15 spalio 2017 - 18:10

Kiek dabar yra norinciu i pirti?

Atsakyti