Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas rytas.

Rasytekoks dailus megztukiukas..patinka man kiaurarasciai  :wub: 

Pusryciauju ir eisiu megzt, dundagai liko rankoves ir kaklo apdaila

Sekanciam imsiu kasmyra turbut, kandimo profilaktikai  :D tik modeli isirinkt reikia, galvoju apie koki laisvoka reglanini nuo virsaus aukstu kaklu su rastu per viduri, va rasto ir nesugalvojau dar, ar kokia pyne mandresne ar kelias paprastesnes ar dar ka kita

Atsakyti

Labas rytas

Rasytes ir megztukas ir tortas labai grazus :wub:

Atsakyti

labas rytas ,

kaip jums šiųmečiai metų vaikų knygos rinkimai?3 iš 5 knygų ura iš karbauskio fondo.jom neprekiauja knygynai,jis tik dovanoja bibliotekoms.kol kas jas paskaityti dar be šansų,bet va,balsavimas vyksta...neteisybė įsisuko ir į knygų lentynas...

Atsakyti

Labas rytas

 

 

  Meet my drakius. Kuris yr haskis  :wub:      

Priedas  20171015_091920.jpg   124,14KB   0 Parsiųsta kartų

 

   

stalo žaidimų vakaras su vaikais :wub:   panašu,kad atradom po Dixit naują žaidimą-Carcassonne
    užsirašiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 15 spalio 2017 - 08:57

Sveikos  :4u: 

Rasyte, smagus  :4u: 

Pagaliau ir aš nusipirkau tvidą  :) Iš Mados garažo.

SAM_5613_medium2.JPG

Dargi ir su šilku  :) Siūlas storokas, vakar per 2 serialo serijas (~2 val) gimė visa rankovė  :) 

Atsakyti

Labos Gadget, ka jau ten zveris apglebes? Mezgu letai.Donstop tuoj neskaitysiu Prisikepiau varskes apkepo keksiuku formelese.Eisiu megzt kojines su mazgute ant keliu [attachment=248873:CAM00351.jpg


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kacumota: 15 spalio 2017 - 13:13

Pasirodau mūsų su Limit darbą. Jos mezgimas mašina, o mano nėrimas vąšeliu. Dar vienas reikalingas darbas pataisyt figūrą, nors kiek, bet vis neišeina.

36999188714_f84456f795_z.jpg37676983482_55c5a5e047_z.jpg

 

37660498936_1c1d7c343a_z.jpg

 

37038869523_1a1c3376e1_z.jpg

 

37451702890_4b32a27cd4_z.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 15 spalio 2017 - 13:49

Suknele tikrai grazi gavosi

Cia kartais siulas ne is Anyksciu pievutes susitikimo?

Atsakyti

Labos saulėtą dieną !!!

 

Bet vėjas koks :blink:

Truputis senienų :rolleyes:

Gaila, kad nesimato jog skirtingų faktūrų siūlas.

Priedas  1.jpg   930,71KB   0 Parsiųsta kartų

Priedas  005.JPG   538,4KB   0 Parsiųsta kartų

 

Atsakyti

Skaitau, kad draugių diena užskaityta  :wub:

Draugė siūlus perdavė, kavos, sriubos ir net vandens  :B  gavom, siūlus, mezginius ir trūkusius valus čiupinėjom, viską nuodugniai apipliotkinom, kai ką bendrai, kai ką frakcijomis. Su Nite ieškodamos aplinkkelio draugiškai paklydom prie ne To šviesoforo, bet pasitaisėm paskui draugiškai pasimojuodamos  :D  Einu mėginuko miagzt.

P.S. SM rašant per išmanųjį nervina. Savo nuožiūra padeda tekstą rinkt... tik spėk trint pasikartojančius gabalus žodžiuose  :huh2:

Atsakyti

Ak, man irgi patiko penkių mezgėjų pliurpimas 3 frakcijom ;)

Atsakyti

O, Kerpena, kokią netikėtą suknelę pasigamino :bigsmile:

Atsakyti