Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Labas

Laukiu drauges ir vakarosim su mezginiais. 

Mano feja tikiuosi mano atsakymai tiko 

Atsakyti

Laba,

O aš tai nerve. Pradėjau, bet jau tiek abejonių. Kas bus vėliau? Gerai, kad laiko dar yra.

Atsakyti

Labas vakaras, nors dar ne vakaras... einu kept biskvito  :huh2: viena torta atidaviau, teko ir paciai paragaut  :D

 

Snd pirma karta isnesiau pravedint april, grizau namo, tai mb fotkes padare kaip pavydi drauge, alia negarantuoju, kad bus grazesniu, tai rodau ir tokias  :unsure: Priedas  IMG_0684.JPG   189,57KB   1 Parsiųsta kartų

Priedas  IMG_0695.JPG   170,24KB   1 Parsiųsta kartų

Ir vakariene, kas su manim fb nedraugauja  :D

Priedas  IMG_0675.JPG   153,99KB   1 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Sveikos,

as kaip ir nieko gero nenuveikiau, sveciu turejome.

Vakare su dukra prasivaiksciojom, nelijo, bet nuo medziu laseliai krito :) siltas vakaras, lapu prikrite, medziai geltoni-raudoni :)

Rasyte, super megztukas, yra sitas mano noru sarase, tik ne pilkas... O tortukas grazus, tikriausiai ir skanus :) graziai viska gamini :)

Atsakyti

rasyte_, 200 karmos taškų už megztuką ir tortą!!!

Aš tai džiaugiaus orchidėjom, mezgiau, tingiašeštadinaus lėtai, kažkiek namus gražinau, apsipirkom su vyru ir buvau 3jose parodose. Paskui miestinaus su kawa ir skėčiu Bernardinuose, G9 ir taip gera buvo  :wub:  :wub:  :wub:  Dar apturėjau tokį žaižaruojantį pokalbį su vienu protingu žmogum.

Vakarienei - perlinių kruopų lėtas viralas naminiam buljone su trupučiu bulvių ir morkų. Dievų maistaz.

Atsakyti

Rasyte, net prie džinsų laaaabai gražiai atrodo! Kokie čia siūlai? Bet figūra tavo, tai be jokios užuominos į tortus😀

Atsakyti

Rasyte, net prie džinsų laaaabai gražiai atrodo! Kokie čia siūlai? Bet figūra tavo, tai be jokios užuominos į tortus😀

Siulai sie https://narplioju.lt/cotton-wool

O tortus as tik uostau :D

Atsakyti

stalo žaidimų vakaras su vaikais :wub:  

panašu,kad atradom po Dixit naują žaidimą-Carcassonne

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 14 spalio 2017 - 22:37

Prisiduodu - užpildžiau anketą, fėja gali bėgt skaityt :P :D

Labas vakaras  :mirksiukas: 

Rasyt, labai dailus ir megztinis, ir tortas  :wub: 

Saulėlydi, vis nepadėkoju už siuntinuką  :4u: ačiū, gavau, teplioju, nors mano mažiukai sakė smirda :D matyt, OnGuard gvazdikėliai jiems nelabai prie širdies :) nieko, padam tinkama bus  :mirksiukas: o tie kiti keli lašiukai laaabai skaniai kvepia man  :wub:

Prisikonferencinau penktadienį, minčių visokių galva pilna, matysim, ar kartais jų nesutryps į purvą mano šefai :)

Tik didžiausia bėda, kad pamegzt kelionėj negalėjau - mikriuko langai tamsinti buvo  :aggressive: tai nieko būt, jei saulė šviestų, bet apsiniaukusio oro, lietaus ir patamsinimų rezultatas labai neigiamas mezgimui  :aggressive: bet šiek tiek šiandien kliuvo, tai viena nykštuko kepurė link pabaigos :) swapas nepradėtas, nors siūlai rasti jau prieš kelias dienas, bet idėją reik išsigrynint  :ax: 

Skaitau jūsų maisto planavimus ir kaip Egloske suprantu, kad tik galvojau, kad ir aš kažką planuoju :D o ingriduskos maisto su meile gaminimas skirtingai dviem ir toks protingas suvartojimas likučių tai išvis sužavėjo  :wub: nereali tu žmona!  :wub: 

Atsakyti

tiesa,šiandien pakartotinai vežėm katuką skiepyti.tai nustebo veterinarė.vos 4 mėn katinėlis jau 2.7 kg sveria.dėl tų šepetukų ilgų,kyšančių iš ausų,ilgo kūno ir pagal amžių didokoko svorio ji užklausė,ar ne su meino meškėnu maišytas? :) kad aš žinočiau,su meinu,lūšim ar dar kokiu velniu :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 14 spalio 2017 - 22:49

rasyte, kad ir kiek pro rūką, bet matyti ir megztinio, ir figūros grožis. :super:

O dėl tortų tai tavęs facebooke ilgai į draugus nepriėmiau, galvojau tikrai jokių tortų kepėjų nepažįstu, kad kad draugių mezgėjų turi. :lol:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 14 spalio 2017 - 22:50

tiesa,šiandien pakartotinai vežėm katuką skiepyti.tai nustebo veterinarė.vos 4 mėn katinėlis jau 2.7 kg sveria.dėl tų šepetukų ilgų,kyšančių iš ausų,ilgo kūno ir pagal amžių didokoko svorio ji užklausė,ar ne su meino meškėnu maišytas? :) kad aš žinočiau,su meinu,lūšim ar dar kokiu velniu :D

Aga, į meiniuką panašumo yr.

Atsakyti