Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Mezgu dundaga ratu.neskersuoja

Idomu ar del to neskersuojan kad siula pries mezgima ploviaubar sutapimas ir tiek

Labas

Atsakyti

Sveikos

Visazine sekta, gal kuri zinot kaip "nulauzt" excel slaptazodi :help:  uzsirakinau formules, dabar niekaip nepavyksta atsidaryti :cray: jei reikes perdarineti eisiu nusisaut  :frusty: 

Atsakyti

Nenaudojuuuuu. Uuuy. Užrašuos darbe info turiu, bet ... nu neisiu. Eisiu į parodą.

Atsakyti

Bepirštės iš pusvilnės su elastanu. Gražios. Tamsiai violetinės. 40 g.

Jau prichvatizavo dukra. Sako, va dar pelėdikių sagas prisiūsiu, ir bus super!!!

O jai tai neriu obelžiediškas.... Neprixvatizuosiu. Siūlas BE elastano....

Atsakyti

Užrašuos darbe info turiu, bet ... nu neisiu.

iki pirmadienio galiu palaukt :bigsmile:

Atsakyti

Labos

sakot, kates vaikot :) Pastebėjau, kad paskutiniu metu daug visokių keistų įvykių ir sutapimų tiek man, tiek aplinkiniams. Kažkoks užburtas laikas. Nu bet kiekvienąkart padėkoju, kad tik tiek ir ne blogiau...

Pamiršau apie tas migrenines juosteles parašyt. Yra ir pas mus tokių. Jas reikia šaldytuve laikyt. Kai skauda galvą, klijuot ant kaktos. Daugumai galvos šaldymas palengvina migreninį skausmą. Kad negydo, tai faktas :) Skausmą sumažina. Man per silpnas reikalas. Aš turiu spec. užsukamą vandens nepraleidžiandį maišiuką ir guliu su maišu ledo ant galvos, kai blogai. Apskritai, poreikį šaldyt galvą turėjau nuo vaikystės - žiemą vartydavau pagalvę (kol ant vieno kampo miegi, kitas atšąla) arba į sieną įremdavau. 

Atsakyti

O aš grįžau prie savo atostogų mezginio. Šiek tiek nuardžius buvau, tai dabar vėl mezgu. Gal ir pabaigt vilties yra.

 

O neseniai užbaigiau mūsų su Limit asmenio swapo rankdarbį - Limit man numezgė mašina gabalus, o aš turėjau pasibaigti sus savo priedais. Tai va pasibaigiau, bet nežinau ar nešiosiu. Labai jau netinkama figūra. :blush-anim-cl:

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 14 spalio 2017 - 15:36

Labas, mezgu ir aš, stebuklas, kad taip anksti. Per 3 vakarus numezgiau nugarą, šiandien vyrukas išsirinko raštą, varysiu priekį.

Šilta ir gera namie ♡.

Atsakyti

Mezgu ir aš mašinoj :) Dukra į LT mokyklą pristatyta, aš laukiu. Kažkada per TV turėtumėt pamatyt sveikinimą Lietuvai su šimtmečiu nuo visų vaikučių, filmuoja šiandien :)

Atsakyti

Sveikos

Visazine sekta, gal kuri zinot kaip "nulauzt" excel slaptazodi :help:  uzsirakinau formules, dabar niekaip nepavyksta atsidaryti :cray: jei reikes perdarineti eisiu nusisaut  :frusty: 

O slaptažodį atsimeni?

Atsakyti

tai tame ir reikalas kad neatsimenu :oh:

Atsakyti

tai tame ir reikalas kad neatsimenu :oh:

eik į jutubę filmukų paieškot. Turėtum rast.

 

aš irgi pagaliau prisėdau pamegzt. Nors dieną ir ne itin intensyviai dirbau. Bet visai patenkinta. Ypatingai gerai veikė arbatos puodelis pas kaimynę :rolleyes:

 

Nu bet ta dargana tai tiesiog neištveriama jau :B

 

Gadget, o aš jau galvojau mažum man numezgei :)

 

Beje, jeigu mano fėjai ne itin prie širdies tie rankpuošalai, tai sumąsčiau šiandien, kad visai praverstų elementarus begalybės šalikas, nu tipo snūdas, bet du kart apsukamas. Tai va, kokia aš konkreti :D

Atsakyti