Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Aš tai antistresinus: baseiną, kavą, diskusijas ir konferencijas naudoju. Dvi dienas buvo didelės dozės. Ir dar tie pokalbiai su protingais žmonėmis.

Kai kuriems žmonėms stresą sukelia vien tokių žinučių skaitymas :B 

Labai intensyviai pradėjo trūkinėt kapiliarai :hmm: Šarange, tau berods neseniai buvo, praėjo? Savaime? Nusipirkau vit.C su rutinu, norėčiau stebuklingo momentalaus poveikio. Optimistė, ane :D 

Atsakyti

Nu man regis mezgejos apskritai nestresuotos yr

O kas stresuoja tam reik megzt daugiau

Kepu morku pyraga..kazkokii budu spejau sian ir vakariene ir pyraga dar sumakaluot ir iau istiesiau kojas su mezginiu

Atsakyti

Man kazkiek padedavo nuo kapiliaru tas derinys..ale bet taciau labai skrandi suerzindavo

As gerimakso nusipirkau..energijai..man jie veikia..va dar ne neisgeriau o jau daugiau energijos 😂

Atsakyti

​ai stresavau biski, vaikas su vasarine striuke vaiksciojo... Tai siandien cielas dvi nupirkau ir rudeniuirudeniui, ir ziemai... MantMantas svytejo rudenine apsiapsikabines, o man ziemine grazi labai, tik reikreikia sagu da greit rasras jai, kad su kitom deretu, nes absolabsoliuciai visu keist noro nera

Atsakyti

Kai kuriems žmonėms stresą sukelia vien tokių žinučių skaitymas :B   

 

 

Žmonės skirtingi.

Atsakyti

Ajo, užmezgiau nykščiukus bepirštėms.

Medituoju ties savo mergaite.

Atsakyti

    Žmonės skirtingi.

Aš net kartais stebiuosi, kaip juos išvis vienai rūšiai priskiria  :D

Atsakyti

13-tas penktadienis baiges. Kazi 14-tas sestadienis kokiu linksmybiu atnes🤔

Atsakyti

Freke, tu prietaringa, ar tau dienikė buvo  real juodom katėm grįsta?

https://www.instagra.../p/BaLZfm4nVJQ/

Atsakyti

Nu jei viduryje kelio stabdziu suportas uzkaito.... bo neatsoko nuo stabdziu disko tai gal su juoda kate😐😕variau servisan. Gerai kad kamstis ir letai vaziavau

Atsakyti

Nu jei viduryje kelio stabdziu suportas uzkaito.... bo neatsoko nuo stabdziu disko tai gal su juoda kate😐😕variau servisan. Gerai kad kamstis ir letai vaziavau

bet prieš tai tai baltą katytę vaikeisi :) tai 1:1

Atsakyti

Baltai tik nagus nukarpiau. Bo sofos gaila pasidarė 🤣🤣🤣🤣

Atsakyti