Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

O aš su jėgom :P  Ir laiko man viskam užtenka. Neužtenka tik tam, ko ir šiaip nenoriu. Ir streso nuolatinio nejaučiu. Kartais pagalvoju, kad gal su manim kas ne taip :hmm:  Gi dabar trendas būt nuolatiniam strese ir neturėt laiko :rolleyes:
Va va. Draugaukim.

 

 

Man labai įdomu šiuo metu.

 

Pvz. šian bendravau su Kinijos ambasadorium LT. Pati save pagyriau prisiminus vizitinės kortelės paėmimo taisyklę ;)

 

 

Ir fajnos veiklos daaaaug.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 13 spalio 2017 - 15:44

Labos nestresuojančios :)

aš ir stengiuos mažiau stresuot, bet gydytojams juk labai patogu viską ant streso nurašyt :) 

Tik dukros bliovimas iš proto varo. Pakeitėm klasę ir vistiek ne kažką. Pradėsiu kito daržo dairytis, pavargau su pikta širše gyvent :)

Olaiva, pas mus negalima vaistų siųst, tik su savim vežtis asmeniniam vartojimui. Jei kas į LT važiuoja, prašau kelių dėžučių solpadeino. O aukso kaina už sumatriptan suplojau.

Vėl darbo iš namų diena. Aš kaip Restar - ilgiau pamiegu, sutaupau laiko ant dažymosi, išsiskalbiu, pasitvarkau, valgyt pasidarau ir dar pamezgu :)

Laiko vagis pas mane aiškus - mezgimas :) Dažniausiai tingiu, pavargus ar pan., lengviausia tiesiog atsijungt mezgant. 

Atsakyti

Aš tai antistresinus: baseiną, kavą, diskusijas ir konferencijas naudoju. Dvi dienas buvo didelės dozės. Ir dar tie pokalbiai su protingais žmonėmis.

Atsakyti

Gadget, man tokie antistresinai irgi patiktų :) 

Atsakyti

Liniuka, negali gyvent be streso, tu tik moki labai gerai reaguoti į stresines situacijas. Stresas organizmui yra net keltis ryte iš lovos. :) 

Atsakyti

Liniuka, negali gyvent be streso, tu tik moki labai gerai reaguoti į stresines situacijas. Stresas organizmui yra net keltis ryte iš lovos. :)

 

Su tokia teorija, kai kurioms veiklioms personoms vakare užmigt irgi būtų stresas :hmm: avdrug kažką svarbaus pramiegos :D

 

Jooo emocijų raiška SM sumažėjus ir man.
 

Atsakyti

Graži suknelė :bigsmile:

 

Priedas  Ancasta.jpg   78,93KB   0 Parsiųsta kartų

 

https://www.ravelry....library/ancasta

Atsakyti

Mergina su ta suknele labai graži  :wub:​ 

Atsakyti

 

Su tokia teorija, kai kurioms veiklioms personoms vakare užmigt irgi būtų stresas :hmm: avdrug kažką svarbaus pramiegos :D

 

 

Tai taip, tos kai kurios veiklios ir miega tik po 4 valandas.

Iš esmės, stresas reikalingas ir būtinas, tik reakcijos į jį yra kenksmingos.

Atsakyti

Aš irgi nestresavotas žmogus, bent man pačiai taip atrodo ir vis noriu ginčytis, kai dauguma kas kart vis perša  stresą :D

Gaminau šiandien pirmą kart Rizoto, susigundžiau pagal šitą straipsnį http://skonis.lrytas...asdien-2950305/turėjau moliūgo pusė, galvojau vis durniau, bet buvau maloniai nustebusi kaip skanu jau vien orkaitėj keptas moliūgas, o dar galvojau, kam čia jį kept, gal kaip nors apvirt ar pan, niekad nesilaikau aklai receptų, bet šįkart laikiausi, net vyną spec. pirkau :D Žodžiu reklamuoju :D

O dabar grimztu į "Aklają zoną"  :D 

Atsakyti

Na as kazkaip irgi be didelio streso nespeju nieko ir tiek... :D

O va telefonas mano tai konkrecioj sumaisty, nebezino kokias reklamas siulyt :)))) ir rusiskai, ir angluskai, ir prancuziskai varo...

Atsakyti

Nojus grįžo su krūva namų  darbų.siaubas :B  tai šiandien sutarėm,kad darys viską,nes ryt gi sesės tortadienis,ji renka visiems filmą,tai žiūrėsim My little pony :) vyras dar nežino :))

Atsakyti