Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

nu tai temoj dalyvaut tipo nenori :hmm:  nes kažkaip retokai pasirodai

 

Darbo metu tai nelabai laiko sm turiu, bet tai gal čia normalu darbe dirbt :hmm:  O vakarais dažnai jau būna tema išsemta. O be to per telefoną labai nelatogu rašyt. O skaitau sąžiningai :rolleyes:

Atsakyti

nu va surašiau tiek ir...atjungė internetąą

Liniuka nu taip. Blogai. Neteisingai kažkaip gyveni ko gero :D turi jaustis kaip visos ir taškas.

 

Nu bet ir aš nesijaučiu kaip visos :rolleyes: ne taip krūtai kaip Liniuka :D bet ir ne taip jau blogai.

Vakar tai darbe ne kažką nudirbau, bet šiandien labai netgi efektyvi mano veikla buvo :rolleyes:

Nuolatinio streso irgi nejaučiu ir laiko randu, kai noriu :rolleyes:

Atsakyti

Bet patingėt tai mėgstu :rolleyes:

Atsakyti

O aš su jėgom :P  Ir laiko man viskam užtenka. Neužtenka tik tam, ko ir šiaip nenoriu. Ir streso nuolatinio nejaučiu. Kartais pagalvoju, kad gal su manim kas ne taip :hmm:  Gi dabar trendas būt nuolatiniam strese ir neturėt laiko :rolleyes:

Va kad tyyyyyngiu, tai čia faktas :B

Va ir man tas pats. Kur stresas? :hmm: Koks stresas? :hmm:​  Nepažįstami mudu nei su nuolatiniu, nei su kartais pasitaikančiu.  :D  

Atsakyti

Darbe tai aš spėju, čia nesiskaito :D nu beveik spėju, ir nestresuoju dėl to ko nespėju :D

ir namie spėčiau bet turbūt per daug visko noriu - perskaityt kokią knygą, pažiūrėt filmą, pagamint 3 patiekalų pietus, numegzt pusę megztinio per vakarą ir dar kokį pyragą iškept (ufff gerai kad bent sportan per piet einu tai šito vakare spėt nenoriu) 

nu tai vat stresuoju dėl to kad nespėju paskaityt pamegzt ir filmų pažiūrėt, dar plaukų nusidažyt ir nagų susitvarkyt (nu ale čia iš tų kur nelabai noriu sąrašo)

išvada man darbas gyvent trukdo

Atsakyti

nu bet daiktas tai ne toks gražus kaip raštas :D 

gal kas matėt tiesiog rašto schemą? :hmm:

Atsakyti

šiaip manau, kad mes po ta sąvoka "stresas" labai skirtingus dalykus slepiam. dėl to vienos jo turi kitos ne :D

manua, kad kaip stresą galime traktuoti vien tą galvojimą, kad kažko nespėju. arba kažką susiplanavau ir nepadariau. na, vistiek šiek tiek nusivylimo būna

galų gale, kai tingi ir sąžinė graužia :D

Atsakyti

galų gale, kai tingi ir sąžinė graužia :D

Aš tingiu kartu su sąžine, tiksliau turbūt sąžinė tingi mane graužt tuo metu :rolleyes:

Atsakyti

Aloha :4u:

 

Pas mane tai gyvena laiko direktore, kuri koreguoja pastoviai mano planus :D O savaitgaliams atejus tortai uzklumpa :B dabar va katik ikisau oreo torta i saldytuva, vakare alkanus norvegus maitint, o norec tik megzti :wub:

Swapas ruksta, nors vakar pradejau, atgal pavariau ir vel i prieki ir vel atgal.. na bet gal kazkas gausis :wub:

Atsakyti

Aš tingiu kartu su sąžine, tiksliau turbūt sąžinė tingi mane graužt tuo metu :rolleyes:

tai ir sakau, kad visos skirtingai. aš pvz kai neplanuotai tingiu, tai šiek tiek nervinuosi. nu nes kiti reikalai iš galvos neišlenda, ten krebžda, erzina ir pan.

Atsakyti

Laba diena,

Aš kaip tik turiu laiko perteklių, matyt, nes tingėjimui laiko visada randu  :rolleyes: 

Kerpena, šiandien gal tokia diena, penktadienis, 13ta :D 

Man tai galvą nuo ryto žiauriai spaudžia, bet po pietinio pasivaikščiojimo  jau kiek geriau  :) 

Mano draugė užsiima irgi aromatiniais aliejais. Young Living eo. Buvau pristatyme, labai patiko, ir ji pati jaučia didžiulę jų naudą. Kas nustebino, jie gali būti net geriami  :blink: 

Mane tik kaina stabdo. Ir šiek tiek kitais dalykais esu įtikėjus :D Bet turiu mažiukų pora, laaabai patinka  :wub: 


Atsakyti

Sveikos :4u: 

Tos, kurios sportuoja ir jaučiasi blogai, gal krūvis per didelis?

Oi vakar sėdėjau excelio mokymuose ir tiesiog viduje aikčiojau, kaip jūs viską planuojat! Donstop, nerealu! Nors iki tol galvojau, kad ir aš kažką planuoju :D 

Pas mus darbe tikrino sveikatą, padarė kraujo tyrimus - sveika kaip jautis :D Nervo būna.. Ypač, kuo senyn... O, ko nervas ima, nežinau, tiksliau, gal ir žinau, tik garsiai vengiu tai įvardinti.

Man SM vis dar neleidžia reikšti emocijų :B 

Savaitgalį pasižadu (nes kitaip galiu ir neprisėsti :D ) paklibinti swapo dovaną, bent jau vieną jos dalį. O dėl kitos, nervas ima, nes pasimetusi mergaitės spalvyne.. ojojoi..

Gerai aš čia su ta Gilyte išsidūriau :D  :D  :D Ale, atsimink čia kiekvieną "stilistę"  :B 

Atsakyti