Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

rachel-4_medium2.jpg

 

 

 

labai gražus raštelis :wub:

nu bet pas mane gyvena tai konkretaus laiko vagis - mezgimo laiko vagis :oh:

Atsakyti

Sveikos,

jau kaip lietus atsibodo  :oh: 

Ingriduska taip skaniai savo patiekalus aprasineja  :wub: 

Atsakyti

Šarange :wub: siūlus pasiėmiau :wub:

O virbalų tokių dabar nėra Kasiūluose (kalbėjau su Limit). Kai bus, pakeisiu ir pranešiu tau.

Atsakyti

Šiandien kažkokia bejėgystė ištiko visokiom prasmėm. Buvau per pietus sportuot, tai toks jausmas, kad nei vienos jėgos nelikę, tarsi pirmą kartą būčiau atėjus, raumenys nei kiek neveikė. Viduj irgi negera, nerandu sau vietos visą diena be jokios aiškios priežasties...

Atsakyti

Nu žinokit ir pas mus kamščiai, bardakas totalus, išknistas pagrindinė gatvė,  per kurią aš per dieną turiu pravažiuot 6k, tai nesikeikus neišeina, koks tešlynas, duobynas ir marmalynas, tokiu oru, bet darbai vistiek vyksta, kad baisiau negu baisu, jei nežinočiau virtuvės, tai keikčiau kelininkus, bet kai žinau, tai juos užjaučiu, o žagsi kiti.... 

Iš vaikų gyvenimo... Luknė nuo rugsėjo mėn kalbėjo ir klausė ar galės važiuot į operos ir baleto teatrą su muzikos mokykla, sakau, aišku, būtinai, labai ten gražu, faina ir tt, ir vis užklausdavau tai kada važiuot žada, tipo spalio mėn, bet vis  be konkrečios datos, bent jau ji, nežinojo, dar užvakar paklausiau vėl, parodė, viską susirašius, kas kaip, kiek kainuos, išskyrus kada :D  tai va, vakar vakare paaiškėjo, kad šiandien  :oh:  :oh:  Negana to, pamiršo sutikimą paduot pasirašyt, skambina, bliauna, kad neleis važiuot,  tai va turėjau 7kart per kamštį trenktis, kad nesigirdėtų žliumbimo per visą miestą........ 

Šarange :wub: siūlus pasiėmiau :wub:

O virbalų tokių dabar nėra Kasiūluose (kalbėjau su Limit). Kai bus, pakeisiu ir pranešiu tau.

Girdėjau :D Patiko? :)  OK, ačiū, neskubu, mažai naudoju, bet vistiek sugebėjau sunaudot. 

labai gražus raštelis :wub:

nu bet pas mane gyvena tai konkretaus laiko vagis - mezgimo laiko vagis :oh:

 Man irgi patiko :wub:  https://www.ravelry....brary/rachel-16

Atsakyti

Girdėjau :D Patiko? :)  OK, ačiū, neskubu, mažai naudoju, bet vistiek sugebėjau sunaudot. 

 

 

Laabaai patiko :wub: iš nuotraukų tikėjausi šviesesnių, bet tamsesni dar geriau :D
 

Atsakyti

Kerpena joo..aš šiandien irgi tokia be jėgų...iš pilateso vos paršliaužiau

Atsakyti

O aš su jėgom :P  Ir laiko man viskam užtenka. Neužtenka tik tam, ko ir šiaip nenoriu. Ir streso nuolatinio nejaučiu. Kartais pagalvoju, kad gal su manim kas ne taip :hmm:  Gi dabar trendas būt nuolatiniam strese ir neturėt laiko :rolleyes: 

Va kad tyyyyyngiu, tai čia faktas :B 

Atsakyti

Liniuka, tu tik džiaukis ir negalvok, kad kas ne taip. Nebūtina būt madingai :D

Atsakyti

O aš su jėgom :P  Ir laiko man viskam užtenka. Neužtenka tik tam, ko ir šiaip nenoriu. Ir streso nuolatinio nejaučiu. Kartais pagalvoju, kad gal su manim kas ne taip :hmm:  Gi dabar trendas būt nuolatiniam strese ir neturėt laiko :rolleyes:

Va kad tyyyyyngiu, tai čia faktas :B

nu tai temoj dalyvaut tipo nenori :hmm:  nes kažkaip retokai pasirodai

Atsakyti

Liniuka, tu tik džiaukis ir negalvok, kad kas ne taip. Nebūtina būt madingai :D

 

Prisimenu kažkada dar studijuojant vienu metu labai skaudėdavo galvą. Padarė visokius tyrimus, viskas gerai, tai aišku pripaišė stresą. Sakau koks stresas, nejaučiu aš jokio streso. Sako kaip tu gali nejaust, gi sesija šiuo metu. O man magistratūroj visiškai dzin ta sesija buvo. Tai išlankstė, kad mano stresas užslėptas, aš pati apie jį nesuprantu ir tai dar blogiau :D

Atsakyti

nu va surašiau tiek ir...atjungė internetąą

Liniuka nu taip. Blogai. Neteisingai kažkaip gyveni ko gero :D turi jaustis kaip visos ir taškas.

Atsakyti