Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

o aš tai jau nežinau kiek laiko noriu cepelinų :B

Atsakyti

Tai gal cepelinų balių organizuok :rolleyes:

Atsakyti

rachel-4_medium2.jpg

rachel-10_medium2.jpg

Atsakyti

aš cepelinų nenoriu :)))

Noriu balandukų, patroškintų, skanulių,

dar kugelio ( bet dabar seniai nevalgau bulvių tai apsieisiu)

mėsos kažkiek valgau, bet man nera skanu

Atsakyti

Ingriduka, o kokį tu pesto kur perki? Aš jo pasidaryt tingiu, nes ir produktų reikia, kokių neturiu dabar (savo bazilikus tiesiog išdžiovinau...), o pirktas kažkoks manęs nesužavėjo. Kai nežinau, kokio jis iš tiesų skonio turi būti, tai nežinau, kur ieškot. Nes VK receptuose jis irgi dažnokai figūruoja, norėčiau vėl bandyt.

Aš taip nesugebėčiau papasakot, ką mes valgom. gerai pagalvojus prisiminiau, kad vakar vakare buvo greitpuody troškinta jautiena su bliūdu salotų.

 

O balandėlius be mėsos darai?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Restar: 13 spalio 2017 - 10:30

Ingriduska, kvapų namų aliejai pagal tave pigūs ar ne? Rašai apie maistą ir man skamba kaip fantastika - košė iš trijų bulvių. Neįsivaizduoju net kaip galima tik 3 bulves virti. Bet čia mano didelės šeimos ypatumai. Jei kada nors liksim su vyru dviese... bet niekada mes neliksim dviese. :)

Atsakyti

Pesto perku įvairius, Rimi selekt taip vadinasi atrodo dabar esantis

Žiūriu sudėti, kad būtų kedro riešutų, Pekorino sūrio, bazilikų

Nes va kolega atnešė Žemės riešutų sviesto  sudėtis: Saulėgražų aliejus, masė, hidrinti palmių riebalai, cukrus, kvapikliai. pastaba Gali būti riešutų pėdsakų. Tai kam tokį pirkt Riešutų sviestą be riešutų.

Tai ir pesto noriu kad būtų kedro riešutukų nors pėdsakas :))

Atsakyti

O taip, mes dviese, aš bulvių nevalgau, jei ne koše, tai iš 3 dar išmetam vieną. Nes dvi nepatogu virt o trys jau nesueina:)

Taip mano puodai mažiukai, mes ir seniau tik tryse, tai vistiek nedaug.

Užtat gaminu po nedaug, bet įvairiai ir man nesunku gamint, visada su meile ir atsidavimu.

 

Aš ne Abelo tai gal mediciniškai apie tuos patekimus į kraują nesušnekėsiu gramatnai

ir nežinau kainų konkrečių.

Tik turiu sertifikatą, kad esu sertifikuota ir baigusi mokymus Eterinių aliejų.

Konkrečiai Absoliut Aroma.

Tai vat kuo pigesnis aliejus tuo prastesnės kokybės.

O kokybė svarbi, nes jei mes kvėpuojame juo, tai per kvėpavimo takus patenka į plaučius ir į kraują. jei tepam ant kūno,  tai tik teisingai atskiedus kitame aliejuje, bet irgi per odą nueina į kraujotaką.

Eterinių aliejų išgavimo būdai yra keli ir nuo to priklauso kaina

matyt kaip ir su kitais valgiui naudojamais aliejais, juk kainos diapazonas ochooo koks

 

Esmė tokia kad reikia tonų rožių, lavandų, neroli (apelsino žiedų)  gramui eterinio aliejaus.tad žiedų aliejai būna brangūs

Pigesni yra tie kur ne taip daug žaliavos reikia, arba ji dažnesnė. Pušų, kedrų, greifruktų

Transportavimas irgi labai brangus, nes gabena atskirais lėktuvais, jie degūs, lakūs. išpilstymas į taras ir pan.

Tai jei buteliukas kainuoja 5 eur. Klausimas kas jame.

Augintojas rožių tarkim augina rožes, jas parduoda ir turi uždirbti

Tada išgavimas, gamyba  irgi turi uždirbti savo dalį

tada buteliukų gamintojas turi uždirbti

Transporto kompanija gabenanti tą produkciją irgi ima pinigus

tada platintojas turi uždirbti

valstybė irgi pasiima PVM 21 %

tai kokia tada yra savikaina to aliejaus

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 13 spalio 2017 - 10:47

Olaiva, ar knygoje radai aprašymą to rašto, kur ieškojai?

 

nea,jo nėra,žinojau,kad lapkričio 15 ravelry tik bus .tas raštas kitoj knygoj yra

Atsakyti

Papildant Ingriduską

21077368_259169794593160_811834114708584

 

Atsakyti

Aš sutinku su kainos ir kokybės santykiu, bet kaip man žinot, kad jau tas kur brangus tikrai geras??? O gal kaip tik tas pats, nu čia ne tik su eteriniais ir su šiaip su aliejais ir bet kuo kitu, kai ką tai atsirenku ir jaučiu kokybę, bet ea tikrai aš nesuprasiu kuris yra geras o kuris ne  :huh2: 

Atsakyti

na būna visokie sertifikatai, kurių tiesiog negali gauti taip va.

Bet atsirinkti sudėtinga

ir kokia nauda man iš tarkim labai gero ūkio tobulos jautienos, jei kepsiu ant prasto aliejaus ar valgysiu su kokiu baisiu padažu.

tai labai galvos nesuku per daug, proto ribuose

Atsakyti