Įkraunama...
Įkraunama...

METŲ mezginiai

Niu aš šiandien biure buvau ryte ir vakare, kitą laiką kavavau ir kaifavau konferencijoj. Myliu savo darbą.

vienžo, dar buvau Lenkų kino festivalio uždarymo filme. BODO. Visa emocijose. Galingas filmas, pasakojimu ir pabaiga. Ar man kažkoks sentimentalumas puikios dienos pabaigoje užėjo... Nemezgiminis filmas. Nora vieną kadrą drebančiom rankom padariau, išėjo dvigubas, su svarbiausiom herojaus moterim kadre: mama ir nesulaukta mylima. Filmas apie tai, kaip WW2 tanku pervažiavo per laimę, meilę ir talentą. Mirties scena mane pravirkdė. 

Gal susidėjo tai, jog Eugenijaus Bodo dainos skambėjo abiejuose jau pažiūrėtuose to paties festivalio filmuose?

Atsakyti

Labas vakaras,

 

Restar, tapukų pernorėjau, nu nes nesaugu pas mane su slystančiais apavais. Jie labai gražūs patys savaime, į sekciją dedami. Ale ir jos neturiu :)

 

Žinau ką dovanosiu savo mergaitei - priedus, bet ne pagrindinį megztą daiktą. Dėl jo dar reikia pamąstyti.

Ingriduska, šiandien visą dieną apie tave galvojau.... Ir - oho koks tavo pirkinių sąrašas...

Vakar kelionę į Vilnių ir atgal. Viena, tai buvo galimybė eilėraščius kartotis prieš renginį. Dar nesuvokiu, kad čia apie mane.

Ale seniai Vilniuje bebuvus, tai šoką apturėjau. Mūsų ofisas tai Perkūnkiemio g., būdavo, važiuoji tiesiai ir esi, o dabar šast - ir esi ...aplinkelyje :mad2:

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 12 spalio 2017 - 22:03

Labas

Naktine pamaina :)

Sakykit man o kur perkat spindulines pupuoles?

Atsakyti

Oi, saulėlydi, su tuo aplinkeliu galima anekdotus pasakot, kai pirmą kartą tikra vilnietė bandė važiuot į aplinkelį ir 2 kartus į jį nepataikė, nei iš Vilniaus pusės, nei iš Tarandės. Rusai turi gerą klausimą: Kto tak strojit?

Apie laiko vagis. Reiktų gal geriau sakyti noro vagis. Tiems dalykams,  kurių nemėgsti ir vengi daryti, jiems ir nelieka laiko. Kartais tiek visko padarai, kad net stebiesi, bet, iš tiesų, labai norėjai padaryti.

Atsakyti

Jau ir rimiukuose yra.

Atsakyti

Apie laiko vagis. Reiktų gal geriau sakyti noro vagis. Tiems dalykams,  kurių nemėgsti ir vengi daryti, jiems ir nelieka laiko. Kartais tiek visko padarai, kad net stebiesi, bet, iš tiesų, labai norėjai padaryti.

 

Labai išmintingai pasakei🤗🤗🤗

Atsakyti

Sakot, mano lygio žinutės??? Jip, auksas jis ir sm žiba.

Kalėdos: turiu po pagrindinę dovaną vyrui ir sūnui 😜

Atsakyti

Viena, tai buvo galimybė eilėraščius kartotis prieš renginį. Dar nesuvokiu, kad čia apie mane.  

Aš vis paskaitau ir negaliu atsižavėti kokie jie nuostabūs  :wub:

Atsakyti

Apie laiko vagis. Reiktų gal geriau sakyti noro vagis. Tiems dalykams,  kurių nemėgsti ir vengi daryti, jiems ir nelieka laiko. Kartais tiek visko padarai, kad net stebiesi, bet, iš tiesų, labai norėjai padaryti.

 

Sutikciau su tuo, jei laiko truktu tik tokiems darbams, betgi paskutinius pora menesiu jo truksta ir maloniems "darbams" bei susitikimams... 

Atsakyti

Labas iš Rygos :)

Dontstop, aš irgi neatsistebiu tavo planavimo ir svarbiausia planų įgyvendinimo gabumais! Aš priplanuot galiu, ale, kaio įvykdyt :D

Atsakyti

O čia migrenininkėms straipsniukas :)

https://www.nature.c...N_2M52O9G_9LTI=

Nėra jau viskas taip neaišku, daug kas aiškėja ;) 

(Tikiuos, pavyks atsidaryt...)

Atsakyti

Labos

Abelo, ačiū, išsisaugojau, skaitysiu  :4u:  :4u:  :4u: Kaip tik šiandien vaistinėj palikau $120 už 9 tabletytes ir tai vaistinė $70 nuolaidą pritaikė  :oh: LT lygiai tokie patys vaistai €10 kainuoja  :oh: Bandysiu draudimą pasikeist kitais metais, kad daugiau dengtų.

Nors šiaip šiandien medicina apsidžiaugiau ir pradeda patikt man US. Buvau pas dermatologę, gavau visą gydymo planą, o Lietuvoj Grušauskas nuleido rankas ir įdavė Lapinskaitės numerį, o Lapinskaitė pasakė, kad medicina tiek dar nepažengus. Bus matyt, bet vilties turėt sveiką odą atsirado :)

Ačiū už receptus, konspektuoju. Jūsų sugebėjimai planuot pirkinius pribloškė gerąja prasme  :super:  Mokysiuos ir aš nors truputį pasiplanuot. 

Atsakyti